Плевенска октомврийска, есенна и дъждовна

  • 14 225
  • 277
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 872
Здравейте момичета !
Голям проблем е това яслата и детската градина явно. Не знам ние как ще я понесем,но засега ми е рано да мисля за това. Сега проблема ми е как да им взема урина за изследване newsm78 Не искат да седят в гърнето,пробвах по гащички,но не мога после нищо да изцедя,всичко отива на пода,пробвах и с памук в памперса,пак нищо. Май ще даваме само кръв. Хайде кажете някакъв ефикасен метод,че се видях в чудо вече.
Аз пробвах така - давам вода или мляко,след около половин час свалям памперса,подлагам шишенцето(с момиченцата е по-трудно,де) и натискам леко коремчето над симфизата(там,където се намира пикочния мехур)

# 61
  • Мнения: 801
абе аз забравих да ви разкажа случката:
Отидох на фризьор преди 2-3 дни,забравих вече.....отидох щото за да подстрижа бретона на Радост миналата седмица - офъках и моя, за да види какво ще й правя и че не е страшно това......
Та исках да ми пооправи бритона и да ми пооформи косата, но заради тия мои сополи гласът ми е паднал много, аз по принцип си говоря тихо, но сега направо шушна.....сядам на стола и казвам на фризьорката, че НЕ Искам Късо да ме подстригва, а тя чула "искам късо" и като ме рафаляса отзад...ужас... hahahaаз и викам спри, спри, не исках късо, а тя милата кво да направи....ама вече ми беше отрязала косата отзад и връщане нямаше.....та ме подтрига късо....А така исках да си пускам дълга коса, но нищо....нали е коса, ще порасне...та сега ходя наръфана. А Драго като ме видя после  Sick така ми се е смял...никак не ме хареса, иска ме с дълга коса, че по-женствена съм била....мъже

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валя, все се каня да питам-нанесохте ли се в новия апартамент? Давай снимки....
Да, живем там от няколко месеца. Снимки скоро няма да покажа, защото не всичко е готово - хубавите неща стават бавно. Всъщност само банята е готова напълно.

# 63
  • Мнения: 5 026
Да сте живи и здрави, ще се наредите. А снимките ще ги чакаме....някой ден  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 070
Момичета, малко инфо. Ходих до отдел Здравеопазване в Общината, преди малко се връщам. Исках да мина през отделите да оставя брошурки на сдружението, но само в Здр.нето имаше хора. Та питах ги за белината и хлорната вар, с какво чистят и дезинфекцират демек.   Казаха ми, че от две години в яслите в града не се използват хлор и белина, а някакви препарати, закупени от Велико Търново, чрез дистрибутор, преписах сайта. Това, което видях е, че са без фосфати, някои от тях 80% биоразградими, одобрени по незнам си кво си ISO, тези, които тя каза, че купуват са без алдехиди, каквото и да значи това /опитвам се да разбера/... В каталога, който жената ми показа имаше и съдържание на продуктите, а гледам, че в сайта липсва. Имаше и някакво производно на хлор. Ето сайта, на продукти може да видите Трефа. Има и за дезинфекция на яйца и бебешки прибори, което значи, че би трябвало да са безвредни. Отнася се само за яслите, не и за яслените групи в ОДЗ-тат, те са към отдер Образование, където не намерих никой. Има тема в Нашите деца.

http://www.hmi-company.com/index_bg.htm

# 65
  • Мнения: 1 953
иска ме с дълга коса, че по-женствена съм била....мъже

Баси...ми моя мъж к'во да каже? Дали не се стряска нощем като види късо подстриган индивид до него на леглото  Mr. Green Ще го попитам  Thinking
Но какъвто и да е отговорът аз дълга коса повече мисля да нямам. Толкова години бях с дълга, вече не искам - супер се чувствам така.
Деси, още не сме ти видяли новата ала В.Бекъм прическа  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 1 953
Това е добре. Сигурно не е само в яслите, а и в градините.

# 67
  • Мнения: 15
Сега проблема ми е как да им взема урина за изследване newsm78 Не искат да седят в гърнето,пробвах по гащички,но не мога после нищо да изцедя,всичко отива на пода,пробвах и с памук в памперса,пак нищо. Май ще даваме само кръв. Хайде кажете някакъв ефикасен метод,че се видях в чудо вече.

Има колектори за урина. Много са удобни. Аз съм ползвала и са супер. Мисля, че ги има в аптеката на ІІІ ДКЦ.

# 68
  • Мнения: 872
Момичета, малко инфо. Ходих до отдел Здравеопазване в Общината, преди малко се връщам. Исках да мина през отделите да оставя брошурки на сдружението, но само в Здр.нето имаше хора. Та питах ги за белината и хлорната вар, с какво чистят и дезинфекцират демек.   Казаха ми, че от две години в яслите в града не се използват хлор и белина, а някакви препарати, закупени от Велико Търново, чрез дистрибутор, преписах сайта. Това, което видях е, че са без фосфати, някои от тях 80% биоразградими, одобрени по незнам си кво си ISO, тези, които тя каза, че купуват са без алдехиди, каквото и да значи това /опитвам се да разбера/... В каталога, който жената ми показа имаше и съдържание на продуктите, а гледам, че в сайта липсва. Имаше и някакво производно на хлор. Ето сайта, на продукти може да видите Трефа. Има и за дезинфекция на яйца и бебешки прибори, което значи, че би трябвало да са безвредни. Отнася се само за яслите, не и за яслените групи в ОДЗ-тат, те са към отдер Образование, където не намерих никой. Има тема в Нашите деца.

http://www.hmi-company.com/index_bg.htm

същите препарати се използват и в болницата,така,че са безвредни  newsm10

# 69
  • Мнения: 1 953
Заваля  Sick Нагласени, пременени с Миташки за разходка и ядец.

di_p, къде работиш? Може да се окаже, че се познаваме  Grinning

# 70
  • Мнения: 872
В болницата.Анестезиолог съм

# 71
  • Мнения: 1 953
В болницата.Анестезиолог съм

Страхотно  Grinning Но едва ли се познаваме - аз работя във Втора база в Магнитния резонанс. Преди няколко години работех в Онкологията. Образна диагностика специализирам, идния май месец ще ми е изпита за специалност.

# 72
  • Мнения: 5 026
Заваля  Sick Нагласени, пременени с Миташки за разходка и ядец.
И ние сме така. Не се заиграва днес, побърква ме да ми виси по краката.

# 73
  • Мнения: 2 070
Това е добре. Сигурно не е само в яслите, а и в градините.

Не, само в яслите. Те се командват от отдел Здравеопазване и са към Министерство на Здравеопазването. Градините са към Образованието и доколкото разбрах при тях го няма това.
Това, че ги използват в боницата нищо не значи. Те и с белина и хлор мият кенефите от сто години на повечето места и са одобрени. Просто детския организъм нали знаеш какво става като ги диша изпаренията...а това доколкото видяхв каталога им е също производно на хлора, но по-мек вариант явно...Жалко, че му забравих името, вие като медицински лица сте по-компетентни, щяхте да кажете.

# 74
  • Мнения: 872
В болницата.Анестезиолог съм

Страхотно  Grinning Но едва ли се познаваме - аз работя във Втора база в Магнитния резонанс. Преди няколко години работех в Онкологията. Образна диагностика специализирам, идния май месец ще ми е изпита за специалност.

Лелеее,аз сега декември съм на изпит и едва сега започвам да уча  Close Направо не знам как ще се справя,като с малката се гледаме сами,няма баби да помагат и изобщо не мога да се настроя на вълна учене  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт