Плевенска октомврийска, есенна и дъждовна

  • 14 234
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 955
Жалко, че му забравих името, вие като медицински лица сте по-компетентни, щяхте да кажете.

Да, бе - изобщо не знам с какво дезинфекцират. Никога не съм се интересувала  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 070
Жалко, че му забравих името, вие като медицински лица сте по-компетентни, щяхте да кажете.

Да, бе - изобщо не знам с какво дезинфекцират. Никога не съм се интересувала  Rolling Eyes

Не бе, аз говоря за това, че може да знаете какво е фосфат, алдехид, кои са производни на хлор и до колко вредят на децата..не сте фармацевти да знаете, но поне бегла представа може да имате или да знаете къде може да се намери инфо по въпроса. Анастезеолозите би трябвало да са наясно с химиите предполагам...

Дикси, прическата ми, за да има вид на прическа трябва да се поиздухва, иначе на нищо не прилича, права ми е косата и няма ефект, поне да беше плътен косъма, ами той един тънък...и много изпоизпада, абе мани...

Понеже каза готварския - тъкмо приключвам с мойто пиле с грах и кортофи...и ще ида да го опитам как е.

# 77
  • Мнения: 872


 Те и с белина и хлор мият кенефите от сто години на повечето места и са одобрени. Просто детския организъм нали знаеш какво става като ги диша изпаренията...а това доколкото видяхв каталога им е също производно на хлора, но по-мек вариант явно...Жалко, че му забравих името, вие като медицински лица сте по-компетентни, щяхте да кажете.
[/quote]Е,не използват вече белина и хлор или поне аз не знам някъде да се използва  newsm78 .Не се сещам кое е това,за което споменаваш,но щом е одобрено и отговаря на стандартите,значи не е вредно.

# 78
  • Мнения: 872
Ние се занимаваме с упойките и реанимацията.Специалистите по Болнична хигиена са наясно с дезинфектантите, а за повече информация може би трябва да напишеш имейл на производителя  или вносителя и те да ти отговорят

# 79
  • Мнения: 5 303
Благодаря за съветите,момичета. Като си дойде таткото ще отида да потърся тези колектори,че иначе няма да стане работата. То не е едно през половин час да му свалям памперса и да го чакам да се изпишка,защото другото в това време не стои мирно,а се катери по мене и не мога да удържа нито едното  нито другото Simple Smile
Лелеее,аз сега декември съм на изпит и едва сега започвам да уча  Close Направо не знам как ще се справя,като с малката се гледаме сами,няма баби да помагат и изобщо не мога да се настроя на вълна учене  ooooh!
Цитат
di_p , веднага ти отстъпвам моите. Не знам при вас дето нямате кой да ви помага как е,но аз с чиста съвест веднага се разменям,защото при нас от много помагачи ще ни се развали семейството. Така че не съжалявайте и за миг,че сте сами и никой не ви се бърка. Аз вече се побърквам #Cussing out

ДеЩовиди,аз явно съм по-нова и не знам за какво сдружение става въпрос?

# 80
  • Мнения: 2 070
Споко бе, аз не мога да очаквам да имате спомени кво сте учили в студентските си години по Хигиена или по органична и неорганична химия или там по каквото се учат тези неща.  Peace

Все забравям да ви кажа. Помните ли Мария, моята приятелка, майката на Йоан. Никът и е suadkopufence

Има си момиченце - Магдалена, роди го на 7ми, разликата им с Йоан така е точно две години и десет дни и май така излиза, че са една зодия. 48см, забравих килцата, но под 3 беше със сигурност. Каза, че всимко е минало нормално и бързо е родила.

# 81
  • Мнения: 5 303
Съжалявам,че е малко объркано,но така и не разбрах как се вмъква пустия му цитат newsm78

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Съжалявам,че е малко объркано,но така и не разбрах как се вмъква пустия му цитат newsm78
Лесно е. Натискаш цитат към избраното от теб мнение, после ентер и започваш да пишеш на нов ред.

# 83
  • Мнения: 872
Защо като изтривам част от цитат и после искам да публикувам останалото,не ми излиза в рамка

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Защо като изтривам част от цитат и после искам да публикувам останалото,не ми излиза в рамка
Защото триеш и кодовете или част от тях:
(quote author=di_p link=topic229872.msg5188771#msg5188771 date=1191937067]
.......... текст
(/quote]

Горе-долу така изглежда един цитат. В случая  две от скобите са поставени неправилно (нарочно), за да онагледя. Скобите навсякъде са от тези: [  ]

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
di_p , eто тук можеш да се пробваш на воля:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76041.0

# 86
  • Мнения: 22 519
Здравейте и от мен. )))

А, има ли сме и лекари, че и анестезиолог даже, супер. ))))

Аз днес ходих да си продължа болничният, но моята лекарка ми се струва че обърка нещо.
Тъй като родих рано и не ползвах 45дни преди раждане. Дадоха ми направо 42дена от раждането.
И сега отивам за продължението от 135дена и тя вместо да ми ги даде ми приспадна тези 45дни, които не съм ползвала, а аз мислех че трябва обратното да стане и да ми ги добави.
Та тези, които са родили толкова рано как ви постъпиха с болничния?

# 87
  • Мнения: 5 303
и аз да питам за колектора - купих го,но в аптеката не знаят как се ползва. Къде трябва да го залепя,за памперса ли?

# 88
  • Мнения: 801
ее, много се радвам за Мария, да й е честита щерката Магдалина...
и аз да питам за колектора - купих го,но в аптеката не знаят как се ползва. Къде трябва да го залепя,за памперса ли?
залепя се за/около пишето на бебо...

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Mirama,най-добре попитай в темата за майчинското счетоводство. Би трябвало да си ги ползваш,защото имаш 315 дни от които 45 преди раждане,а ако не са използвани се ползват след това.така ще те ощетят
Проверих този детски клуб срещу бл.Кооператор,но е за деца от предучилищна възраст до 4 клас.Аз се надявам,че ще е за по-малки ,но не

Общи условия

Активация на акаунт