Кога поникнаха първите зъбки

  • 2 918
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
На 6 месеца и 2-3 дни му поникна първия зъб, а вече е с 8. Може при вас по-рано да излязат при всяко дете е различно. И моето така беше около месец преди да му излезе първия зъб, нервничеше, ръцете му все бяха в устата да ги гризе. Зъб не се виждаше  и венеца не му белееше, но явно ги дразни пак. Мажи с някакъв гел венците и ги масажирай да се успокоява детето. Peace

# 16
  • Мнения: 503
На 5м. му избиха първите 2,но никога не се е лигавил Wink

# 17
  • Мнения: 1 672
малката се лигави още от 2 месец , но още нямаме зъбче

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 40
На 6 месеца и поникнаха първите две зъбчета, но се лигавеше от четвъртия месец.

# 19
  • Мнения: 753
първо зъбче 4 месеца 1/2..успех  Hug

# 20
  • Мнения: 55
Здравейте!
Като съм се зачела в тази тема, искам да споделя - нашият Митко точно днес става на два месеца, а от три дни упорито се плюнчи и все търка долните венчета, било то като си навира малкото юмруче, или пък използва биберона на шишето, когато го храня. Възможно ли е това да са предвестници на никнещи зъбки, не е ли много рано!?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Вики е на 4 месеца и половина и от една седмица си имаме зъбче, така че е възможно. А плюнченето и чесането започнаха преди два месеца.

# 22
  • Мнения: 911
На 4м. сме, но много се плюнчим и вчера взехме да нервничим, но като му почеша долния венец било с чесалка или пръст той се успокоява. Та въпросът ми е възможно ли е на такава възраст да ни порастват зъбки? newsm78

И при нас е същото. Понякога вечер от нерви чак пищи.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
На 6 месеца изби първото зъбче,а се плюнчеше доста преди това.

# 24
  • Мнения: 22 935
Плюнченето и търкането на венеца започна доста рано,около 3-ти месец,а първия зъб на Дани се показа на 6м.

# 25
  • Мнения: 3 069
На 1г. и 3 дни изби нашия 1-ви зъб, а лигавенето започна още от 4-я месец.

# 26
  • Мнения: 306
на 5,5 първия на 6 навършени втория

# 27
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Ние май ще сме рекордьорите-на 3м.и20 дни се показаха първите две зъбчета  #CrazyНа 1год. имахме вече 14.Така че всичко е индивидуално.Всяко детенце е различно!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
На 9 месеца Wink

# 29
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Нашия почна да се лигави още от първия месец.И аз бях сигурна че ще му поникнат зъбките много рано.Но..още нямаме.А лигави все по-упорито.Вече в къщи само с лигавник си стои,иначе ще трябва да го преобличам през половин час.

Общи условия

Активация на акаунт