Отзиви за "Весело село"

  • 2 470
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 250
За цени- скъп ресторант е, обстановката е интересна, но е малко като хале, не ми беше уютно и приятно, а и умряхме от студ - ако си в средата, а не в сепаретата е страшно течение.Обслужването е много добро, кухнята също, музиката е българска, но нямаше чалга. Обаче понеже е нов, съответно клиентелата е от баровци с мерцедеси и мацки тип чалга- певици.
Не е причината тази, че е нов. В Пловдив има такъв много отдавна, от няколко години. Все си е така. Скъпи коли, дебели вратове, барбита. Прекалено високи цени за това, което предлагат, но програмата трябва да се "избие" от някъде. Прилича на хангар, не е уютно вътре. Първия път, когато го посетихме, беше лято и седнахме отвън, та не беше толкова шумно, втория път бяхме вътре...е, няма да потретя.

# 16
  • Мнения: 2 631
Аз съм празнувала рожден ден на мой колега във Весело село в Пловдив.
Бяха подготвили огромни табли със салати, за да може всеки да си сипва (бяхме 20-тина души), а яденето беше от менюто. Тогава менюто им беше доста бедно, сега не знам как е...  Thinking
Програмата е страхотна и ако сте компания купонджии - определено ще се веселите много добре! Не мисля, че ще съжаляваш да прекараш там празника си! Шумно е, но пък е огромно... няма как! Там е за веселба  Crazy
Който иска уют яде в къщи или по тихите рестоанти, където има само радио 1 и храна...
  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 268
Добре де,казваш,че е за купон.Амам аз бях ходила денем и не знаех за кючеклийките и народната музика.Аз просто не купонясвам по такъв начин,не че не харесвам купона.Дето се казва,за всякъде си има хора.Мутрите там ми идват в повече.

# 18
  • Мнения: 1 303
Който иска уют яде в къщи или по тихите рестоанти, където има само радио 1 и храна...
Има и такива с приятна музика от пияно-на живо Peace

# 19
  • Мнения: 2 631
Който иска уют яде в къщи или по тихите рестоанти, където има само радио 1 и храна...
Има и такива с приятна музика от пияно-на живо Peace

Да, аз просто исках да разгранича двата типа кръчма...

# 20
  • Мнения: 6 206
Предполагам, че това е същия ресторант като в Пловдив.
Да, вчера беше моят рожден ден и не го направих там. Малко в повече ми идва хитът на Илиян Честит Рожден Ден и цялото заведение да ми пляска.  Laughing
Иначе го харесвам ресторанта, ходя там, програмата е изключително добра, яденето също, хале като хале.  Никога няма да отида там по повод празник мой или на някого от семейството ми. То такава му е концепцията...
Вчера моят рожден ден беше във Фадо, хубав спокоен италиански ресторант, кухня без забележки, поговорихме си, хапнахме, пийнахме и си тръгнахме. Все пак не сме по на 19 години вече.  Crazy
Обаче обмислям Коледното парти да си направим там.

# 21
  • Мнения: 14
Да не си оставям магарето в калта, та да споделя пресни отзиви от Веселото село.
Огромно хале - печатница за пари. Навалица, която надминава по многочисленост шествието на учителите вчера. Дупетати, мутри, мутреси.
Манджи на килограм, цени - високи.
Дансинг - не, щото трябва да има повече място за маси. Програма, премислена изкусно до последния детайл. Ударно вдигане на адреналина, кючекини, които дашно подлагат циците си на всеки, който иска да ги подплъти с някоя двайсетачка. Грозна търгашеска гледка.
Шумът е невъобразим, обстановката с нищо не ме впечатли, храната - с малки изключения също.
В заключение- няма да стъпя повече там. Никого не ангажирам с мнението си.
Идете и сами тествайте новото хитово сборище.
С две ръце подпрекям мнението ти! И невероятно скъпи цени без покритие!Никога не бих стъпила повече там.!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 854
Ходила съм предимно лятото,когато го отвориха - говорим за софийското "Весело село".Първият път вечерно на рожден ден, рожденика не беше казал повода и не сме слушали никакви песни и аплодисменти.Бяхме навън, музиката за всяко навесче се намалява от копче до приятно за слушане ниво и не пречи на разговора,а ние бяхме 12 човека.Програмата беше вътре, така че я чухме само и малко видяхме, но ни хареса, танцьорите бяха от формация "Етника".Повече съм ходила на обяд, по-спокойно е и не е шумно.Въобще не съм забелязала да е мутренско, има всякакви посетители на всякаква възраст.Менюто ми харесва, цените са нормални за тези огромни порции и обслужването е на ниво.Винаги ходя с удоволствие и не се интересувам какви хора седят на съседната маса!

Общи условия

Активация на акаунт