Не става ли въпрос за същата Бранимира.....

  • 8 670
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Горкото бебче. Flowers Rose

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Като че ли не съм склонна да повярвам, че майката е убила детето си.  newsm78

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Почти нищо не ви разбрах, защото не съм гледала новините.
Разбрах само , че някаква "майка" в кавички убила 2 месечното си бебе  #Crazy Как, защо....?

# 18
  • Мнения: 3 926
Всъщност не се знае кой е пребил детенцето. Ивет е най-близо до ситуацията и тя може да даде най-точен отговор. Щом тя има колебания - има за какво.
Пуснете търсачка във форума и вижте какво ще ви излезе за Бранимира. Прочетете и си направете изводи. Така или иначе докато не се проведе официално разследване и не се изнесе информация можем само да гадаем. Нека не слагаме кавички на майка или баща, докато не стане ясно всичко Peace

# 19
  • Мнения: 47 993
гледах новините,но не свързах че е същата майка
все се надявам в такива случаи, че не е виновна майката

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Във вестника днес пише, че е признала пред полицията, че тя го е била ... 


Мир на душичката му  Praynig

# 21
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
милото бебче  Sad

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Мдааа, а после ще се правим на хуманни и ще сме против смъртното наказание, а? Сочим Америка като пример за демокрация, ама в Америка тази мухла ще седне на съответното столче. И никой няма да я пожали. Ама ние жалим, може би защото имаме много деца...Аман вече, аман! #2gunfire

# 24
  • Мнения: 2 978
А разбра ли се, защо го е направила (ако наистина го е направила де?)

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
До колкото разбрах момичето е на 21 и това й е второ дете. Израстнала по домове, без модел за семейство, без подкрепа от близки. И най-вероятно в следствие на социално занемаряване с отклонения в развитието. Постъпката й е ужасна, но вината не е само нейна, тя е на цялата система, която оставя децата да растат в затворените общества на тези "домове". Където властва закона на джунглата и никой не те научава да обичаш, а да биеш,да насилваш по-лабия от теб. Тя това е виждала в живота си, това и прави с децата си.Страшно е,че някой е опитал да й помогне, но тя не разбрала жеста.

# 26
  • Мнения: 47 993
по телевизията казаха, че детето е имало температура, и е карано първо в инфекциозна, а след това в пирогов
тук пише, че е било бледо и са го закарали в пирогов...че майката е с видими отклонения и е признала
каква ли е истината
какво ли ще стане с по-голямото детенце  Thinking

# 27
  • Мнения: 1 770
Още един материал: http://dnes.dir.bg/news1.php

По-голямото детенце е настанено в дом, който е посещаван от ДБМ.

# 28
  • Мнения: 412
Настръхнала съм цялата.........и плача..... плача за бебето, но повече за Христо, честно казано......
До колкото разбрах момичето е на 21 и това й е второ дете. Израстнала по домове, без модел за семейство, без подкрепа от близки. И най-вероятно в следствие на социално занемаряване с отклонения в развитието. Постъпката й е ужасна, но вината не е само нейна, тя е на цялата система, която оставя децата да растат в затворените общества на тези "домове". Където властва закона на джунглата и никой не те научава да обичаш, а да биеш,да насилваш по-лабия от теб. Тя това е виждала в живота си, това и прави с децата си.Страшно е,че някой е опитал да й помогне, но тя не разбрала жеста.
Може би си права, но .........без думи съм. Не всички хора израстнали без дом и подкрепа смилат децата си, или въобще деца. Ужаса в мен напира и само една дума се върти в главата ми "безумие". Това е липса на разум, лудост, безсъзнание, може би дори....
Още един материал: http://dnes.dir.bg/news1.php

По-голямото детенце е настанено в дом, който е посещаван от ДБМ.
Този линк не ме води до статия, но може проблема да е в нета.
Yvette, моля да ни държиш в течение, както разбрах си по-близка до събитията около тези деца. Искрено моля....

# 29
  • Мнения: 1 858
Уф. Ужасно е случилото се.Мир на душичката му.

Общи условия

Активация на акаунт