да си покажем най-хубавите снимки

  • 8 394
  • 152
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 759
ми май верно не става отвсякъде да се вмъкне изображение...
                     Снимката е качена в Интернет, нали? В кой сайт? Извини ме за нетърпението, но всички снимки са ми любопитни и искам да ги видя   bouquet.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 881
Хера, медузата е просто страхотна!!!

# 77
  • Мнения: 2 759
Хера, медузата е просто страхотна!!!
                  Мда, а аз щях да питам дали е 'българска'?

# 78
# 79
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Избрано:









Имам много, които харесвам, и с които се гордея, но от 2 дни сме с нов комп и имам само това, което в нет-а съм качила Crazy

# 80
  • Мнения: 842

newsm81 Невероятна е!! Всички снимки са страхотни, но тази ме кефи най-много.

# 81
  • Мнения: 2 759
                     Амбър, комплименти и от мен   bouquet. Свалям ти шапка, свалям ти ластик за коса, и фиби ти свалям... Сега кажи си честно: пипани ли са допълнително снимките  Whistling, че ме измъчва любопитство?

# 82
  • Мнения: 2 963
Благодаря  Hug
Някои са пипани-да.Предимно с Пикаса.Няма монтажи-само подсилване или десатуриране на цветовете,контраст,затъмняване или осветяване.
Специално тази на която синът ми се е ококорил на прозореца е само леко десатурирана ( цветовете не са толкова ярки)

# 83
  • Мнения: 2 759
                  С всичко си се справила перфектно - определено имаш много добър усет и точна ръка  Hug!

# 84
  • Мнения: 6 472
Мамко и от мен:

















+



Имам и още няколко, но май станаха много и ще приключа за сега

# 85
  • Мнения: 2 933
лулу!,
тази последната направо ме пренесе в друг свят и ме накара да мечтая.
Едва ли си струва да те моля да ми я дадеш в по-голяма резолюция, за да си я сложа на екрана на монитора

# 86
  • Мнения: 6 472
http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/16/68?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F16%2F68 имам я качена само в 1000/836. Ако искаш по- голяма дай меил ще ти я пратя довечера Grinning

# 87
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Страхотни снимки. Поздравления!
Някои от тях наистина са направени в стила на Нешънъл Джеографик. Браво!

# 88
  • Мнения: 2 933
http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/16/68?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F16%2F68 имам я качена само в 1000/836. Ако искаш по- голяма дай меил ще ти я пратя довечера Grinning

много, много благодаря Simple Smile
имейла ми е eutuxia2002@yahoo.com

# 89
  • Мнения: 953
Браво, страхотни снимки   bouquet

Размечтах се  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт