Нова Година в чужбина

  • 46 512
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Някой беше писал нещо за Rixos Premium  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 243
`момичета съвсем  ме отчаяхте-тъкмо си мислех да обсъдим с мъжа офертите за нова година в Анталия.Влюбих се в това място ама сега като четаисе разколебавам.
Каква е новогодишната програма?
Някой празнувал ли е в Кемер?

# 17
  • Мнения: 2 839
`момичета съвсем  ме отчаяхте-тъкмо си мислех да обсъдим с мъжа офертите за нова година в Анталия.Влюбих се в това място ама сега като четаисе разколебавам.
За Rixos Premium имаше много положителни отзиви, точно за нова година, ама от кой ...  newsm78
Пусни търсачка

# 18
  • София
  • Мнения: 1 155
Записвам се.
Ние ще търсим да е някъде на топло (желани дестинации - Дубай ... Кариби, някъде в Индийски океан). Въздържаме се от Доминикана и Мексико примерно, ще ни се по-близо, ако може ... Не ме вълнуват толкова екскурзиите включени в пакета, а по-скоро почивката (предвид състоянието ми Flutter).
Някой да препоръча подобаваща агенция? Или да сподели опит (ако не от НГ, то от почивка).
mariiche, разкажи повече за вашия пакет до Тенерифе?
Честно казано, разгледах офертите само на 4 туроператора (които ми се струват надеждни).

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 22:36 от galita

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 597
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150658.msg2871787#msg2871787

това е линка към темата за риксос за Нова година.....
наистина се замислям....
може ли Aurora или някой който е бил да сподели с подробности  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 243
Някой замислил ли е посрещане на Нова година в Истанбул.Разглеждах оферти за новогодишната вечер на яхта,но ми се искаше да чуя и вашете мнения.Моля ако някой е празнъвал досега така да сподели .Харесах офертите на" Караджъ турс" за хотел "Zurich"  и "Boron "Някой бил ли е там?благодаря предварително
Иначе страшно много ми се празнува в Анталия нооооооооо трябва да внимаваме с финансите че да има за на лято Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 2 768
Споделиха по-нагоре, не четеш ли преди да пишеш?

# 22
  • Мнения: 11 747
Хотел Цюрих е в Лалели,беше съвсем близо до наши хотел там.Два пъти вечеряхме в ресторанта му - добре готвят и не е скъпо.
В самия хотел не съм влизала и не знам,но ресторанта му ми се видя доста семпъл за 4* хотел (да не казвам направо простичък).
Истанбул е прекрасен... Crazy ,но за Нова година не знам как е - предполагам тъпканица - като навсякъде.

# 23
  • Мнения: 134
Тази година ще ходим в Атина, на гости. Миналата НГ бяхме в Швейцария. Знаех, че несе впрягат много, ама чак толкова... В хотела беше обявено тържествено празнуване и  НГ вечеря. Да, ама не. Другите гости, англичани и местни,  играха табла и пиха и в 22ч. си ... легнаха. Добре, че нашата компания си я биваше. Храната никак не ми беше по вкуса, но на повечето им допадна.
Чудно е в Швейцария, ама не за НГ. Поне според мен и може би нашата ситуация.

# 24
  • Мнения: 2 839
Миналата НГ бяхме в Швейцария.
А къде бяхте там?

# 25
  • Мнения: 11 747
Излизам от темата,но...: Само в България ли се празнува Нова година,като за световно...? newsm78

# 26
  • Мнения: 134
Миналата НГ бяхме в Швейцария.
А къде бяхте там?
Интерлакен- зимен курорт

# 27
  • Мнения: 2 768
И в Австрия е нещо подобно.
Не съвсем "заспало", имаше украса, тържествена вечеря, човек-оркестър, в 24.00ч тържествена заря и толкова.
Компанията от австрийци, германци и т.н. беше порядъчно заспала  Tired

НО българската група не беше  Grinning Пуснахме си навън на студа Дунавско хоро, родопски песни и химна точно когато е НГ в България, т.е. 1 час по-рано.
Алпийски пейзаж, огласян от "Дельо Хадутин" е странна и вълнуваща комбинация  Hug

# 28
  • Мнения: 1 893
Подобно е и положението в Германия. Добре че стои Коледната украса.

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 597
във Франция празнуват яко по улиците! Много е весело. Честитят си и се целуват всички - познати, непознати

Общи условия

Активация на акаунт