Препоръчайте кошарка за игра

  • 885
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
The Sun*, аз затова искам да си е само за игра, а не от тези комбинираните. Виждала съм, че имат едни като дръжки, за които да се хваща.
Ок, ще чакаме да се похвалиш Peace Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
е нали някои имат нещо като дръжки за да се изправят мъниците....не знам моя се  научи да се изправя в леглото си (дървно), а после и по мебелите държейки се....

колкото до обезопасеност.... - има си разни джаджи за това, да си обезопасиш дома...но в нас общо взето е доста празно откъм мебели, така че не ми е било особен пробем...а леглото си мрази от първия ден до днес...какво остава за идеята за кошара....то само щеше да се дере в нея...ако толкова ми трябваше да го оставя някъде за 10 мин го смлагах в леглото му, в шезлонга, който разнасях с мен, в стола за хранене и по-късно в проходилка...но именно за по толкова 10-15 мин 3-4 пъти на ден...през другото време на пода....от това инциденти не е имало....Wink

виж това за нивата не знам...жосвен да го отцепиш само в най-долното ниво ако може....

# 17
  • Мнения: 1 173
 Явно много зависи от детето,дъщеря ми се заиграваше доста вътре,често сменях играчките за да не и омръзват,а когато се научи да се хваща за дръжките,голяма игра падаше.

# 18
  • Мнения: 3 698
Ние имаме на Cam, незаменим помощник ми беше, дъщеря ми много си играеше в нея, а понякога и заспиваше вътре.Лесно се изправяше за дръжките и беше голяма радост Grinning !

Общи условия

Активация на акаунт