Как да спра цикъла си?

  • 148 920
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 654
Вит С има ефект + тампони. Рядко ползвам тампони, но винаги ми намалява силно от тях.

# 16
  • Мнения: X
 Иди на гинеколог.

# 17
нз май ще трябва да видя как ше съм до събота...и се моля да ми е спряло до тогва  Cry а ако не...нз

# 18
  • Мнения: 4 435
Мила давай калций фосфор С - 3х1 със витамин C ,но много ,по около 10-15 на ден +тампони ,ще ти свърши дотогава.Ако евентуално не свърши, поне ще знаеш че си опитала.Но според мене така и иначе ще са ти последни дни и в комбинация с хапчетата и тампони,ще стане работата.Пробвай,стискам палци.

# 19
Благодаря Ви на всички много!!!ще опитам Simple Smile дано стане

# 20
  • Мнения: 4 435
Стискам ти палци да стане и ти пожелавам един наистина перфектен уикенд.И да кажеш дали е имало ефект.

# 21
да ще кажа напременна,но ако някой знае някакъв медикамент...защото сам съм чувала за такива...пиеш два дни и спира,някой ако знае МОЛЯ  Praynig нека напише  Sad

# 22
  • Мнения: 4 435
Виж, аз питах една позната, и тя ми вика с Метергин става заедно с Калциум фосфо C ,но е забравила точно как ги е пила.Каза да питаш в аптеката,те ще ти обяснят.До ден-два спирало.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Крайно неразумно е да си объркваш хормоналния баланс заради някакъв уикенд- остват трайни последици с непредвидим резултат. Можете да имате много специални уикенди, но мисли първо за здравето си.

# 24
Виж, аз питах една позната, и тя ми вика с Метергин става заедно с Калциум фосфо C ,но е забравила точно как ги е пила.Каза да питаш в аптеката,те ще ти обяснят.До ден-два спирало.

тъкмо се връщам от аптеката...купих си,на листовката пише до 3 хапчета дневно...а в аптеката ми казаха,че може сутрин,обед и вечер...че все пак сега ми е 2-ри ден а знаете как е тогава...и дано стане!ще пия и вит С пък да видим...стискайте палци...ще пиша дали има резултат Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 435
Найде стискам палци.Дано да съм помогнала.А в аптеката само метергин ли ти казаха да пиеш,без калциума ли ?

# 26
ами да,но аз имам Вит. С + калций и може днес да си разтворя една таблетка...

# 27
  • Мнения: 1 942
Крайно неразумно е да си объркваш хормоналния баланс заради някакъв уикенд- остват трайни последици с непредвидим резултат. Можете да имате много специални уикенди, но мисли първо за здравето си.

 Peace И аз мисля, че постъпваш неразумно!
Лигавицата е набъбнала, дошъл е момента да се олющи и е почнало изпадването.  Каквото и да пиеш то значи да накараш кръвоносните съдове да се свият и лигавицата да отбъбне. Добре, а после какво? Без да се опитвам да съм пророк ми се струва, че ще си навлечеш беля така.

# 28
  • Мнения: 48
Според мен просто планирай друг уикенд и толкова, дано не съм много груба ама това са пълни глупости.

# 29
Момичета сега ще ви кажа защо толкова искам да го спра...не съм виждала мъжа си от месец, тъй като замина да работи в софия...и др година живот и здраве отивам и аз...та мисалта ми е,че наистина исках нещо мн специално...разбирате ли...той няма да може да се прибира често и искам да го изненадам...не че на него това му е пречело някога...но на мен ми пречи  Sad все пак...гадничко е...иначе още веднъж Благодаря на тези които ми помогнаха   bouquet дано стане

Общи условия

Активация на акаунт