гр.София - Дядо Коледа,ела,в Младост чакат те послушните деца(6)

  • 20 111
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 639
Жани мерси много  bouquet

tini mini-ако незнаеш къде е данъчното,ако искаш ще се разберем и ще те заведа като дойде време за купоните Wink

# 61
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Много моля някой да ми обясни къде се намира детската кухня-майка в Младост 1?  Praynig
 Hug
точно зад данъчното се пада Peace

А някой знае ли телефонът им,че съм го затрила,а искам да им се обадя да разбера кога ще дават купони този месец? Rolling Eyes

В един и същи двор са даже.

# 62
  • Мнения: 3 695
Мерси много за инфото.  Hug Знам къде е данъчното, даже ходих до там веднъж да търся кухнята, питах, разпитвах минаващите от там хора, никои не я знаеше. Този път дано я открия Simple Smile

# 63
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Мерси много за инфото.  Hug Знам къде е данъчното, даже ходих до там веднъж да търся кухнята, питах, разпитвах минаващите от там хора, никои не я знаеше. Този път дано я открия Simple Smile

Ми то никъде не пише и за това който не го интересува, не я знае. Самата кухня се намира откъм булеварда, дето върви тролей 5.

# 64
  • Мнения: 639
Като си спомня и аз колко я търсих там ooooh! голямо обикаляне му направих Crazy

# 65
  • София
  • Мнения: 3 787
Мерси много за инфото.  Hug Знам къде е данъчното, даже ходих до там веднъж да търся кухнята, питах, разпитвах минаващите от там хора, никои не я знаеше. Този път дано я открия Simple Smile

От дясната страна/ако идваш от пазара/на входа на данъчното,има един път надолу.Тръгваш по него-той се спуска плавно и стига точно до кухнята.Тя не е и кой знае какво,де,че да я забележи човек-една неугледна стара врата Crazy

# 66
  • Мнения: 3 695
Да, днес я открихме.  Party Дадоха ми някакъв номер, макар че им казах, че не искам да вземам в близките 2 месеца.  Предполагам, че готвят с прясно мляко и яйца, а мойта мома такива работи не е яла и мисля като стане на годинка (след 2 месеца) тогава евентуално да вземам храна от там.
Сега кажете откъде да търся бурканчета, че нямам такива. Продават ли се някъде? Също така - доволни ли сте от кухнята? Освен това -  никой не ме пита от кой пункт искам да си получавам храната - това на кой трябва да го кажа?
gudza, купони ще продават на 22 и 23.10.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 16:54 от tini-mini

# 67
  • София
  • Мнения: 3 787
Когато отидеш да купиш купони първия път,тогава ще те питат от къде ще вземаш храната.При нас поне така беше.
Реда ни дойде 2 месеца,след като го записах и ми дадоха номерче.Вас това ви устройва идеално Wink
Храната беше добра-детето много я харесваше.
Да,с прясно мляко правят кремчетата за десерт,а в супичките и кашите слагат жълтък и белтък.Хубаво е да я захраниш с тези неща преди да започнете кухнята Wink

# 68
  • Мнения: 639
tini-mini- мерси че си се интересувала  bouquet днес и аз се обадих да проверя.
Жаки много харесва кухнята,когато започнах да взимам тя беше на 11 месеца и аз не я бях захранила с пр.мляко и яйца,но досега не е имало никакви реакции.
Иначе за взимането както Ками ти е казала,ще те питат като вземеш купони,на теб ще ти е много близко Peace

# 69
  • Мнения: 2 274
Една позната си купи бурканчета от Женския пазар! Дано има още, че това беше преди месец  Peace!

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ!!!!

# 71
  • Мнения: 2 818
Честит Първи Сняг и Пуснато Парно!  Grinning

# 72
  • Мнения: 2 274
Честит сняг, ама у нас парно нема още Sad! Стоя прегърнала печката и носът ми тече  Cry!

# 73
  • Мнения: 639
Честит първи сняг Hug Преди два дена бяхме със сандали Laughing а днес ще слагаме палтата Sick
И ние нямаме още парно Tired в къщи е голям студ cold и сме с постоянно включена духалка и радиатор

# 74
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ние парно имаме, ама хич не ми е честит сняг. По-скоро съжалявам, че вече се започна със зимата. А така се надявам да е като миналата година....

Общи условия

Активация на акаунт