гр.София - Дядо Коледа,ела,в Младост чакат те послушните деца(6)

  • 20 153
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 243
Нали има една поговорка "Вместо да ти извади око, ще ти изпише вежди" , та при нас е така.Та пожара вместо да ни съсипе, сега стана още по хубаво от преди но с цената на много нерви и пари... Embarassed

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Оллле пожар ли имало. Не знаех.Но важното е, че все пак става по готино! Peace

# 92
  • Мнения: 243
Да, преди около месец вече. Сега освен по някоя и друга книга, която е била в кухнята  вече не си личи че е имало пожар. Laughing

# 93
  • Мнения: 639
Вени бързо да оздравява малкия сладур baby_neutral май много ти се е насабрало напоследък

# 94
  • Мнения: 2 274
Малеееее, Вени, вие сте имали големи приключения! Добре че вече всичко е наред! А аз се чудех защо не се вясвате тука, а то имало сериозна причина! Стискам палци Емджи скоро да се оправи  Peace!
Black_Kitty, какво става с теб! Добре ли си? За каква болка ставаше въпрос! Казвай, че те мисля!!!
Гита, страшна снимка имаш на аватара! Голяма сладурка е малката  4470!
Да се похваля: вчера моето малко момченце се пусна и направи първите си 3 самостоятелни крачки  Hug! Надявам се да проходи до рождения си ден!
Лека нощ от нас с Боил   bouquet!

# 95
  • Мнения: 3 695
benighted, Честито прохождане на малкия сладур?
Я ми кажи как процедираш с моркова, давала ли си повторно? При нас също имаше обрив от него в началото, сега наскоро го въведох пак и май всичко е наред, но все си имам едно наум дали наистина е така.
Линет, страшничко звучи тоз пожар, дано лошото е зад гърба ви и само хубави неща предстоят.
baby*girl, подаде ли документите?
Лека нощ и от нас!

# 96
  • Мнения: 214
...
Black_Kitty, какво става с теб! Добре ли си? За каква болка ставаше въпрос! Казвай, че те мисля!!!
...
Здравей няма какво да ме мислиш отидох при Папучиев и ми каза че при самото раждане не са ми зашили разкъсването на маточната шийка и то сега е възпалено и за това ме боли...а когато ходих преди около 8месеца при Мишел той дори не видя че имам рана там...а и останах адски доволна от Папучиев

# 97
  • Мнения: 2 274
Радвам се че нещата при теб вече са наред! Да ти кажа и аз не съм чувала добри неща за Мишел! За това сега не ме учудва това което пишеш!
tini-mini, аз от 2 месеца вече давам морков и всичко е наред! Няма обрив, хапва го с кеф и аз съм доволна  Laughing!

# 98
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
А аз за Мишел съм чувала и положителни и отрицателни, но май са повече отрицателни.
А който има желание може да го разгледате:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236443.0     и да ударите по едно рамо, ако имате желание.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 22:29 от Жани

# 99
  • София
  • Мнения: 376
newsm59 Честит Рожден Ден на Maktub !!!  newsm59

# 100
  • Мнения: 2 274
Ели, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много обичана и обичаща!
Между другото, ти защо не си се похвалила, че си имаш манекенка в къщи  Mr. Green!?

# 101
  • Мнения: 2 818
Благодаря!!! Почерп! Hug


А за манекенстването ....  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:57 от Maktub

# 102
  • Мнения: 3 695
Честит Рожден Ден, Maktub! Много здраве и щастие!


# 103
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Maktub,  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!   bouquet

# 104
  • Мнения: 296
Честит рожден ден на Maktub!  bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве,щастие и късмет ти пожелавам.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт