кога се очовечиха бебетата ви?

  • 1 907
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Дъщеря ми се "очовечи", когато я отбих към годинката.  Thinking
Успокои се, спря почти непрестанното й реване без ясна причина, започна, да спи по цяла нощ.

Синът ми беше безпроблемно бебе.

# 16
  • Мнения: 7 723
Голямата- на 4 години,
а малката си е "очовечена" по рождение... Grinning
(генетично й е, цялата е на мене....) Flutter

# 17
  • Мнения: 5 026
Все още мрънка, все още не заспива сам.

# 18
  • Мнения: 1 006
Все още мрънка, все още не заспива сам.
И моят е така,а вече е на година и шест месеца.

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 20:58 от elinkata

# 19
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
очовечи се, като стана на 3  Grinning

 ooooh! Години ли?  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 121
Мрънкането изобщо не е спряло, даже имам чувството, че се е увеличило. Преди поне го слагах на гърдата и това винаги го успокояваше, пък и спеше през повечето време, та ми оставаше време за всичко. Ама вижте го сега-опитва се да пълзи, мъчи се да седне или да се преобърне и като не може започва да мрънка Grinning Иска да си игарем, но много бързо се оттегчава и пак започва да мрънка Mr. Green като изляза от стаята и го оставя самичък за минутка-пак мрънка Crazy Имам си едно малко мрънкало и това си е Sunglasses но пък за сметка на това от две седмици вече всяка вечер заспива сам без проблем.

Сега ще споделя как го научих: само да уточня, че през деня спи по два пъти-преди обед между 11 и 12.30 и следобед, обикновенно между 2.30-5.30, ама след това го будя, защото иначе заспиване няма. Та вечер, къпем се, гушкаме се, лежим малко по коремче и към 9 го оставям в кошарката и гася лампата. Първоначално мрънкаше, но аз не го взимах и накрая заспиваше. Веднъж даже се разплака и тогава го гушнах разбира се. А сега като че ли посвикна, защото си гука, пее си и си заспива сам. Grinning Но пък нощно време още се храним по веднъж-два пъти... както дойде. И така...

# 21
  • Мнения: 25
Непрестанното мрънкане и тръшкане почти спря, когато проходи самостоятелно. Сега вместо да мрънка крачи ... и прави бели. Почна и да заспива сама, защото се изморява.Сега е почти на годинка, вече разбира много неща, "комуникира" и е много по-лесно. Имайте търпение!

# 22
  • Мнения: 303
Аз само ще си кажа, без да отчайвам никого. Записала съм си първата нощ, в която моите не се събудиха ревяйки - на 1 год. 6 месеца и 3 дни. Започнаха да заспиват сами на около 4 г. "Очовечиха" се на около 5  smile3511

# 23
  • Мнения: 100
очовечи се, като стана на 3  Grinning
И при нас така Grinning И не щеш ли се появи другата принцеса и всичко започна наново Joy

# 24
  • Мнения: 5 362
или .. кога престана тоя плач и мрънкане по цял ден?
Такива прояви не е имала Peace
За очовечаването Thinking ,знам ли...май още й трябва.

# 25
  • Мнения: 169
Мария заприлича на нормално бебе на около 3 месеца ,а на 6 започна да се оформя и като човече.Ами за приспиването аз също правя така ...слагам я в креватчето само като трябва да спи мрънка ,но малко и после си заспива самичка.Плаче много ако е преуморена и тогава само се приспиваме и то в шезлонгчето никога на ръце.

# 26
  • Мнения: 8 917
Никога не е имало мрънкане и незаспиване. Явно сме от щастливците.

# 27
  • Мнения: 701
След 1-я месец вече бяхме мъничко човече с прояви на огромния си характер!

# 28
  • Мнения: 375
Винаги е била кротушка,след 3м. и половина стана по-лесно

# 29
  • Мнения: 630
като спряха коликите на 2 месеца и 8 дни, стана съвършено друго бебе -спокойна, усмихната и ведра. Винаги е заспивала сама, понякога четем приказка, друг път не, слагам я в леглото в стаята й и я оставям и тя си заспива след време. 

Общи условия

Активация на акаунт