Моля за съвет

  • 1 383
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Нормално е коремът преди менструация да се подува, задържат се течности..

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Относно корема,и моя се подува много преди цикъл.Дори имам чувството,че целият ми стомашно-чревен тракт се бунтува.

# 17
  • Мнения: 2 422
Преди цикъл да подува се, ама по време на овуто не би трябвало.

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
На мен корема по време на МЦ ми се подуваше много, когато имах задържан фоликул.
При настъпваща овулация също се подувах и ми отичаха краката.
Нормално е, задържа се вода.

# 19
  • Мнения: 956
Благодаря ви, момичета, много сте мили, на майка ми един лекар й беше казал, че подуването може да е на  неврогенна основа, та е възможно и това да е причината. Благодаря ви, че се отзовахте!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 120
И по време на ову се задържа вода. Ако се претеглите преди и след овулация, разликата е 1,5-2 килограма.

# 21
  • Мнения: 1 950
И по време на ову се задържа вода. Ако се претеглите преди и след овулация, разликата е 1,5-2 килограма.

Напълно съм съгласна, ей ме мен сега съм пред ову-точно и съм се подула доста Wink

# 22
  • Мнения: 945
Пилешка супа,
Не се притеснявай толкова за подутия корем, а по-скоро за дългия цикъл да не би да е ановулаторен. Най-добре да си направиш както и другите момичета те съветват поне цветна снимка. а, че мъжа ще го лекуват, ще го лекуват. И моя е с малко спермита, но и аз имам проблеми. Откакто ми правиха лапароскопия ми идва редовно на 28 дни, а преди бях като теб. Имала съм задебелени обвивки на яйчниците и прекалено фоликули, които не са се спуквали. аз директно отидох на лапаро, веднага след изследването на мъжа. Никога няма смисъл да изследват и лекуват само едния. Диагностика се прави и при двамата, за да се вземат конкретни решения. Представи си, че него го лекуват, лекуват и след още 1 година се открие, че ти имаш ендометриоза или нямаш овулация или пък много рядко имаш овулация. Не се тормози. Правете всичко поетапно. Ще се пооспокоиш като разбереш, че може би на теб нищочко ти няма наистина. Подуването и на мен все още ми се случвал

Общи условия

Активация на акаунт