санаториума в Поморие

  • 28 242
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Здравей, ВАНИНАА! Simple Smile 
Смятам, че и за трите ти заболявания ще е полезен санаториума в Поморие.

Държавните санаториуми там са два, които работят с НЗОК и частно. Единия е на адреса, който съм написала в предния си постинг (Проф. П. Стоянов 7) и само в него се правят процедури за лечение на стерилитет, а другият е Военният санаториум. За трети не съм чувала, но може би имаш предвид новия хотел Поморие, чувала съм, че и там правят процедури с кал (не зная обаче дали и за лечение на стерилитет), но на цени - не по всеки джоб. Иначе условията са прекрасни, както и обслужването.   

# 16
  • Мнения: 898
Здравей, ВАНИНАА! Simple Smile 
Смятам, че и за трите ти заболявания ще е полезен санаториума в Поморие.

Държавните санаториуми там са два, които работят с НЗОК и частно. Единия е на адреса, който съм написала в предния си постинг (Проф. П. Стоянов 7) и само в него се правят процедури за лечение на стерилитет, а другият е Военният санаториум. За трети не съм чувала, но може би имаш предвид новия хотел Поморие, чувала съм, че и там правят процедури с кал (не зная обаче дали и за лечение на стерилитет), но на цени - не по всеки джоб. Иначе условията са прекрасни, както и обслужването.   


Благодаря ти за информацията!

Правилно ли съм разбрала? Значи само в този санаториум който се води "Национален комплекс" ЕАД и е на Проф. П. Стоянов 7 се правят процедури за ПКЯС и хиперандрогенемия.

Тоест предстоящата седмица трябва да си резервирам дата и искам да изчистя всякакви съмнения.

# 17
  • Мнения: 83
Да, това е санаториума Peace

# 18
  • Мнения: 7 716
Да, Ванина.

# 19
  • Мнения: 898
Благодаря още веднъж!

# 20
  • Мнения: 7 716
За нищо, после ела да с пътепис, ще ни е интересно какви са ти впечатленията. Peace

# 21
  • Мнения: 898
Тия от Поморие още от телефона са ужасно груби. Какво ли ще е отношението там в реална обстановка. От първата и дума искаше да ми покаже колко много и досаждам, общо взето ми затвори телефона, след втори зададен въпрос от мен.

# 22
  • Мнения: 83
Телефонистката е с ужасно отношение Sad. За съжаление не си първата, която се оплаква. Явно нещо не е нa кеф винаги тази жена. Laughing

Но персонала иначе като цяло е готин, ще се убедиш като отидеш. Късмет и дано ти помогнат! 

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 16:50 от bori_st

# 23
  • Мнения: 674
Някой има ли информация за този санаториум дали може да си платиш и да ползваш услуги без направление или по програма на НОИ.
ПРОСТО ДА СЕ ИЗПОЛЗВА КАТО ХОТЕЛ?
И някой ако има инфо за условията нека пише ще съм Ви много благодарна!!! Grinning Mr. Green

# 24
  • Мнения: 284
Дали процедурите помагат при мъжки фактор( намалена подвижност и отклонения в морфологията )

Общи условия

Активация на акаунт