С какво миете бебешките шишетата и биберони?

  • 2 012
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Аз мия с  веро- Фея+гел-зелена ябълка. Ползвам четка за шишета и биберони на Авент-комбинирана и след измиване-в стерилизатора-на Авент пак, за микровълнова.

# 16
  • Мнения: 987
ползвам четка за шишета , на която слагам  от нашето веро ( PUR) и така мия шишетат и бибите.

# 17
  • Мнения: 5 228
Цитат на: minimo
ползвам четка за шишета , на която слагам  от нашето веро ( PUR) и така мия шишетат и бибите.


И аз така, и много сериозно изплакване с гореща вода.

# 18
  • Мнения: 2 609
Аз ги мия с веро,от самото начало,с което мия и нашите съдове и с четки за шишета(голяма и малка)

# 19
  • Мнения: 1 246
Аз мия шишетата с препарат за съдове и 4етки за шишета и биберони.

# 20
  • Мнения: 3 634
С Fairy и с четка за шишета и биберони...

Ама пък да ви питам... до кои месец трябва да се преварява, че вече ми е писнало да си играя на баба Яга пред котлона всеки ден???!!!

# 21
  • Мнения: 229
От както се е родил Крис мия шишетата с Тест и вода.

# 22
пур, четка, гъбичка и гореща вода smile3503

# 23
  • София
  • Мнения: 1 062
Винаги съм ги мила с верото за съдове. Понеже не купувам едно и също веро, нямам определена марка. Първо ги миех с четка на Авент, но ми надра шишетата (с Др.Браун съм) и сега си купих четки (малка и голяма) на Др.Браун с гъбичка, много съм доволна. Изплаквам много добре и после стерилизирам.

# 24
  • Мнения: 1 613
Винаги съм ги миела с веро. Изплаквам добре. Не сме имали проблеми до сега.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 061
Зъхи, ти като миеш само помпата - защо въобще се престараваш толкова? Аз я изплаквам с вода и после я изварявам (и аз кърмя и не използвам шишета, а само помпа) - е, верно, че я изварявам по 2 пъти на ден, ама май съм свикнала и не ми прави впечатление...
Изварявам я сутрин, защото за обед цедя кърмата и я изплозвам  за пюрето, и после след обяд, защото цедя през нощта и я замразявам. Ако ми се налага през деня да доизцедя нещо - просто го изхвърлям. Ако няма да го давам на бебо какво значение има, че не е изварена помпата.
А паничките ги мия с PUR (като нашите чинии) и изплаквам повечко. Както и играчки, залъгалки...

# 26
  • София
  • Мнения: 15 220
Цитат на: Мама от Финландия
Ама пък да ви питам... до кои месец трябва да се преварява, че вече ми е писнало да си играя на баба Яга пред котлона всеки ден???!!!


Когато започнах да давам трапезна вода спрях да преварявам. Иво беше навършил вече година. Чешмянката я преварявах до последно. Само че водата в нашия квартал е гадна-аз и мъжът ми не я пием, камо ли да я давам на малко дете.

# 27
  • Мнения: 10 758
Аз мия с каквото ми попадне - веро или течен сапун. И двете са ми на Палмолив. Понякога използвам четка.

# 28
  • Мнения: 439
С бебешки сапун и две четки - за шишетата и бибероните. Не изварявам откакто навърши един месец, само като купя нови неща. Преди всяко ползване заливам с вряла вода от каната Simple Smile

# 29
  • Мнения: 532
От първия ден четка ,веро  1dishes , стерилизатор ( ама ползвам  Misc Baby Bottle  само за вода все още се кърмим ) и не съм имала такива от мляко.

Общи условия

Активация на акаунт