Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Искаме, много ми е интересно.
За нас мога да разкажа една друга история. Когато бяха на 1-2м. един ден, аз бях в другата стая, а те спяха. По едно време чувам едната реве неистови, чак се стреснах, защото писна изведнъж. Тичам и гледам другата повърнала през носа и устата и не може да диша. Взех я да се погрижа за нея и в този момент другата спря да плаче и се успокои. Сякаш ме беше повикала да помогна на сестра си. Може да е съвпадение, но аз така го почувствах.

# 16
Az imam blizna4ka - raznoiai4na i moga da kaja 4e vruzka su6testvyva v tova niama sumnenie bez zna4enie dali sa ednoiai4ni ili raznoiai4ni bliznatzite.
Edin ot mnogoto primeri  : men me operirat ot apendiks, izkarvat me ot operatzionnata i sestra mi i prilo6ava i pripada....no do tyk ni6to nenormalno, tia si e sus nisko kruvno.  Predi niakolko mesetza oba4e tia su6to triabva6e da preturpi operatzia, vodiat ia  v staiata sled operatziata i az se 4yvstvam normalno (niamam spomen niakoga da mi e prily6avalo) i izvednuj kakvo stana ne znaia vsi4ko se zavurtia okolo men ne mojeh da si styoia na krakata siaka6 po4yvstvah ypoikata. O6te ne moga da si obiasnia tazi moia slabost...
Pozdravi na vsi4ki maiki koito imat blizna4eta i neka da znaiat 4e sa mnogo golemi kusmetliiki.A kusmetut im e v tova 4e detzata im nikoga niama da sa sami (v priak i prenosen smisul) Simple Smile. Vsi4ki znaem 4e v tozi jivot nai-stra6na e samotata i lipsata na priatelsko ramo.

# 17
  • София
  • Мнения: 137
Pozdravi na vsi4ki maiki koito imat blizna4eta i neka da znaiat 4e sa mnogo golemi kusmetliiki.A kusmetut im e v tova 4e detzata im nikoga niama da sa sami (v priak i prenosen smisul) Simple Smile. Vsi4ki znaem 4e v tozi jivot nai-stra6na e samotata i lipsata na priatelsko ramo.
Много правилно казано  Peace И аз най им се радвам, когато непрестанно се търсят в игрите, заливат се от смях и започват с едни целувки и прегръдки, та чак ме разплакват от умиление  Hug Дано цял живот да са така!  Praynig

# 18
  • Мнения: 3 926
Имам близки еднояйчни близначки по-големи от мен. И до ден днешен разказват как едната пада и си чупи крака на гарат в София, а другата в Бургас цял ден се превива и не може да стъпи на същия крак. И не е само тази случка. Едната има детенце, а другата не, но когато е започнало раждането и двете са го усетили силно и като болка, и като емоция Rolling Eyes Странно, но факт Confused

# 19
  • Мнения: 183
Аз пък не вярвам да има кой знае каква връзка,като го казвам от опит,защото майка ми и вуйчо ми имат разлика 5 години и 5 дни и когато единият го боли нещо,го боли и другият,а не са близнаци...а при мен и брат ми,които сме двуяйчни близнаци-никога до сега не ни се е случвало-когато на единият му има нещо,другият да го усеща Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 655
Е, сигурно е така, защото са отраснали заедно и се обичат мн...
Както е да е. Аз вярвам, че има такава връзка особено между еднояйчни близнаци, защото това е един човек, разделен на 2, 1 душа раздвоена. Аз знам за двама близнака, еднояйчни, които били разделени като малки и когато се видяли случайно, те знаели името на другия и се прегърнали, макар никой да не им е казвал , че са близнаци. И в последствие се оказало, че дори живота им е протекъл горе долу по същия начин.
Моите момиченца са съвсем малки, но съм забелязала, че когато е дната е болна и другата все едно се поболява, макар според медицината да е напълно здрава.

Общи условия

Активация на акаунт