Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 10 969
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 070
Мацки, и аз отпадам за довечера.. И изобщо не съм изненадана.. С тия избори дето наближават всеки ден ни измислят нови и нови глупости за вършене.. Близо съм обаче до заведението и ако сколасам може да мина да ви видя сладките тумбаци..  Joy

Ако не успея да се домъкна - пиите нещо и за мене..  cheers

# 76
  • София
  • Мнения: 165
Tsvetito,  аз съм на същото дередже с кръвното. От 10-на дни ми е малко по-високо( 100/60 ) и аритмия ( 106 пулс ) и ходих на кардиолог. Жената ми прави ЕКГ и разни други изследвания и вика - ами ти си ОК. То било норм като за бременна- а аз ще припадна в ръцете й. И сърчицето си го усещам в гърлото. Три пъти и обяснявах , че хич не е нормално за мен, ама не.... така било.

 lalalala Drunk и заради нас по едно и приятно изкарване !!!!!!

# 77
  • Мнения: 534
Здравейте мами и от мен,
добре дошла на Надя  bouquet
Днес бая я свърших...последно лепене на тапети и съм си седнала на дъто преди малко...бебка ми е много добричка - докато работя, клякам, ставам тя не се обажда милата, а чак когато седна или легна ме подритне, като да напомни за себе си Heart Eyes Добре, че нямам болки или тем подобни Praynig
Днес мъж ми е купил от "Щъркел" - а количка и кошара...пратил ги е по Спиди и в петък ще ги получа, та ще се похваля, разбира се...а това ще са и първите покупки за госпожицата Wink
Радвам ви се от сърце за срещите и с нетърпение ще чакам снимки... Hug
Е, хайде приятна да е от мен  bouquet

# 78
  • Мнения: 280
Приятна стеща на срещащите се мами  Grinning и да не забравите да се отчетете след срещите, и снимков материал искаме да приложите  Laughing

Катюша , наистина е нормално това със сърцебиенето, все пак сърцето ти изпомпва много повече кръв в момента. Сърдечния ритъм е с 10-12 удара повече в минута и около 200 мл. кръв за минута преминават през плацентата за да се храни бебчо. При мен е същото, но съм го приела за нормално и почти съм свикнала с всички нови неща ,които се случват с тялото и организма ми.
Иве ,честити придобивки  Peace
Ай, сега какво затишие ще е във форума, а аз не съм си подготвила забавления и май ще е скука. И на хироуса не ми се играе , и филм не съм си изтеглила.  Confused

# 79
  • Мнения: 366
Добре дошла при нас, Надя!   bouquet

Днес бях на ЖК, по размери младежа отговаря на 29г.с. и 2 дни, но за кила нищо не спомена доктора. Все още е седалищно и док отвори приказка за секцио, ама да видим, време има. И ми даде дата за следваща среща след две седмици, което ме учуди, обикновено се виждаме през три седмици.
А бебо е много активен и буен, не рита и не се върти само, когато вървя, явно му е хубаво да се люлее. През останалото време все нещо се обръща или тропка. Ама на мен така ми харесва, по-спокойно ми е някак.
Каката е много доволна, че ще има братче и отсега тържествено е обещала как ще го взема от ясла и градина  Joy
Аз докато си напиша писанката вие вече сте се събрали, ама нищо, аз да кажа - весело изкарване на срещите софийски и варненски, пък дайте снимки да гледаме после.
В очакване съм на русенска среща, аз не съм на работа, тъй че свиркайте на линия съм.

# 80
  • Мнения: 1 065
Дари, Бори, и аз очаквам русенската среща  Wink. Ако решите нещо, непременно свиркайте. Бори, моята докторка каза, че все още ще продължава да се върти бебето, така че е рано да се притесняваме.
Забравих да приветствам Надя. Добре дошла!

# 81
  • Мнения: 684
Бясна съм...чакам майстори и на всичко отгоре не идват.... #Cussing outа можех да ям пица и да клюкарствам с вас.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Е това вече е голямо нахалство...
И така пак ми се размина срещата а апарата ми стои в чантата яд ме е дори да го извадя.... #Cussing outЩе чакаме снимки...поне това ми остана нищо друго....

# 82
  • Мнения: 534
lionkata, майстор да си на днешно време ooooh!
Аз чаках майстори две седмици да ми монтират тоалетната чиния...ползвахме я малко висяща...представяш ли си Crossing Arms и накрая нищо не можеш да им кажеш, щото си зависим...това е положението Shocked

# 83
  • София
  • Мнения: 165
Да се включа и аз - два месеца чакахме да ни монтират ламината в коридора ( монтажа не беше от магазина, а от БАШ майстори)

# 84
  • София
  • Мнения: 165
Май трябва да се извиня. Преди няколко дена говорихме за спис. Моята бременност и аз така компетентно се изказах, че излизало на 10 окт. Да ама не!!!! Днес е новият брой на Кенгуро, а М.Бременност би трябвало да е излезнала на 1 окт. Аз днес питах поне на 10 репа ( на които по принцип съм го виждала) но нямаше. Търсенето продължава!
Сорри за заблудата - диагноза БРЕМЕННА!!!!!!

# 85
  • Мнения: 280
Ох и аз забравих да приветствам Надя с добре дошла  Hug

Станахме значи 4 за срещата в Русе, ами само казвайте кога ви е удобно и къде (пицария, салатен бар, таверна Simple Smile , бирария  Crazy ,сладкарница) и да си заформим една седянка Simple Smile аз съм на линия по всяко време.

# 86
  • Мнения: 630
Привет в новата темичка  bouquet
Иве, БабаТонка  Hug
Аз преди броени минути се върнах от Варненската срещичка и качих снимката, която направих. И останалите участнички снимаха, така че ще добавим още снимки в албумчето. Събрахме се 5 момичета и си изкарахме суперско. Наистина бяхме атракцията на заведението тази вечер.
Лека и безпроблемна вечер.


Забравих Наде  Hug добре дошла.
Днес думата "вечер" ли ми е любима? Ако я напиша още веднъж ще ми е за първи път  Whistling

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 21:31 от amadis

# 87
  • Мнения: 534
amadis  Hug,
да не би да сте си оставили тумбачетата в къщи newsm78...нещо не се виждат Wink
много сте готинички  bouquet

# 88
  • Мнения: 630
Пъчихме ги уж... ама точно това коментирахме, че софиянки ни бият в това отношение  Wink

# 89
  • Мнения: 2 641
Момичета супер снимки, така ми се ще и аз да мога да идвам ама пусто няма кой да ми гледа детето. направо ще се побъркам от това висене в къщи сама ама нямам избор на тоз етап....а той бая дълъг почти 3 години гледам Ема /е сега съм бременна/ преди това бременност пак в къщи и ще откача. работих миналата година 4 месеца ама голям проблем с детегледачките...направо в дни като днес ми иде да се гръмна, не ми се мисли зимата с 2 деца какво ще е в къщи пак сама. но наистина се изкефих на срещите ви, изглеждате прекрасно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт