Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
-
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
-
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
-
Какви подробности се споделят относно състоянието на бременността и здравето на бебето?
-
Какво е мнението за съхранението на стволови клетки?


!
Леле в д-р Хаус кво миниатюрно беше бебчето или по-скоро ръчичката, която дадоха
Вчера по новините даваха едно бебе родено в 6 месец тежащо 800 гр., което за жалост не оживяло в последствие, но пък като го дадоха направо си беше оформено човече и си имаше всичко. 
Но най-тъжно ми стана за Къди.
Но епизода беше хубав! 
