ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 12 219
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добре дошла rorina37 . И аз искам 3 деца Confused Laughing

# 286
  • Мнения: 38
Аз бях планирала 2, но така се случи, че имам втори брак и искаме да имаме дете, а и забременях случайно. Просто то само си дойде.

# 287
  • Мнения: 534
добре дошла на rorina37 - при нас е весело Hug
Калинке, сори за морето, ама път ти обещавам, че като ида другата неделя ще му нося мноо здраве от тебе и ще го изкарам като за всички които ще го пропуснат Joy
Gold-и ама ние наистина трябва да се спрем на заглавия за новата тема, че току виж до довечера сме изписали тази smile3501
maxi, ти се появи бе душо, чудехме се кво става та те нема...гледай да се оправяш скоро, че...то не може все така Praynig

# 288
  • Мнения: 38
Ivalinai ще ме включиш ли в отбора. По надолу съм дала повече инфо за себе си ?

# 289
  • Мнения: 534
разбира се, вече го направих, но в новата тема, която ще пусна след малко, ама чакам идеи за заглавие Thinking

# 290
  • Мнения: 280
Иве , аз понеже си обикалям из форумите ,та забелязах че вече са се появили мамчета за февруари. Едно от мамчетата които веднъж писа и се регистрира при нас и после спря да пише, се е регистрирало за февруари , казва се IVVVI и чака 2-ро бебче.

# 291
  • Мнения: 1 065
Днес се регистрирах официално- направиха ми картон, взеха ми секрет и кръв и ме мериха. Някакси е успяла докторката да забележи и колко суха ми е станала кожата- направо се лющя. Написа ми нещо на гърба на рецептата за овлажняване и леви, леви- поех към аптеката. Там работи кумата ми и ми предложи нещо друго- на Талодерма е и се казва EUDERMOL, за много суха кожа и най- хубавото е, че е без парфюм. Преди това си бях взела масло на Икаров, но това ми харесва повече. amadis, и си мълчиш, а?  Heart Eyes
ivalinai, на мен това последното ми хареса. Ама каквото и да е- все са хубави темите.

# 292
  • Мнения: 534
Иве , аз понеже си обикалям из форумите ,та забелязах че вече са се появили мамчета за февруари. Едно от мамчетата които веднъж писа и се регистрира при нас и после спря да пише, се е регистрирало за февруари , казва се IVVVI и чака 2-ро бебче.

ми знам ли, да не би да е станало нещо с нея и сега отново да е бременна...нямам идея...да я махам ли? Thinking

# 293
  • Мнения: 280
Ами може тия дни да се включа там и да я питам дали е тя със сигурност. Много мами ми се губят нещо, поне веднъж месечно да ни навестяват да сме спокойни ,че са добре.

# 294
  • Мнения: 534
момичета, пуснах новата тема...на примависта ми дойде едно заглавие...ако не ви харесва го сменям Grinning

# 295
  • Мнения: 280
Скивах я , много е яка Иве  smile3501 smile3521

# 296
  • Мнения: 38
ivalinai, благодаря, че ме включи. Много ми харесва новата тема. Ако е възможно, може ли да сложиш и зодията ми.
Имам медицинско образование-детска мед. сестра съм, по скоро бях, след това съм завършила друго и вече не работя тази професия, но ще се радвам да отговоря на въпросите, на които мога за бременността и бебчето.

# 297
  • Мнения: 280
рорина сега ще ти се завие свят от въпроси  Laughing

# 298
  • Мнения: 38
Е, чак пък толкова въпроси. Като чета така всички имат много информация, а и вече има откъде да се прочете нещо. Лошото е, че когато знаеш много и почваш да си мислиш глупости.

# 299
  • Мнения: 561
Дари е много права!!!! С въпросите започнах аз, писах ти на лични   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт