имате ли сродна душа във форума?

  • 7 123
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Нямам. Аз съм чепата, заядлива, особена и болезнено директна, едва ли се повтарям и това е единствената причина да мисля, че съм неповторима, а не заради сияен блясък. Затова пък има две-три форумни душИ, чиито разсъждения ми правят добро впечатление и вероятно бих ги харесала в реалния живот.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 22:25 от Кристал

# 76
  • Мнения: 2 258
Нямам.Преди време/особено в началото,когато започнах да пиша тук/ имах няколко съфорумки,в чиито постинги откривах доста общи неща.Сега вече цялото лигавене и подмазване във форума напоследък ми дойдоха в повече.Затова и по-рядко пиша,а по-често чета.Имах и една МНОООООГО голяма сродна душа,която адски много ме разочарова.Няма да споменавам никове.

# 77
  • Мнения: 1 304
Сега вече цялото лигавене и подмазване във форума напоследък ми дойдоха в повече.Затова и по-рядко пиша,а по-често чета.
И аз така Wink

# 78
  • Мнения: 3 405
Спред мен пък да си кажеш кого смяташ за себеподобен не е лигня, нито подмазване.

# 79
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нямам  Thinking

# 80
  • Мнения: 2 258
Спред мен пък да си кажеш кого смяташ за себеподобен не е лигня, нито подмазване.

О,да,особено когато цитираш имена.....

# 81
  • Мнения: 3 405
Когато става въпрос за себеподобни, не е лигня, нито подмазване.
Лигня и подмазаване е, когато се пише, че някой кефи някого, а в действителност това не е така.
И темата е за сродните души, не за кой ни кефи. Имам сродни души, които не винаги ме кефят и съм им го казвала, дали се лигавя или се подмазвам  Thinking
Мир и любов  Peace

# 82
  • Мнения: 2 700
Имам, но не се познаваме лично. Даже в семействата, заниманията и разбиранията на мъжете ни съм намирала големи сходства.
Все някога ще се видим.

# 83
  • Мнения: 326
Чак пък сродна душа... едва ли. Има две мами, които пишат и се изразяват доста добре. При тях никога не съм усетила фалш и желание непременно да се харесат. Т`ва е  Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 399
Човек се подмазва,когато има някаква изгода от другия.Тук със сигурност няма такава и ще се осмеля да назова-КакСийка като мой фаворит. Peace

# 85
  • Мнения: 6 167
да, имам си мои си хора.

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 23:29 от Lennie

# 86
  • Мнения: 2 070
Имам две. Не поддържам връзка с тях.

И аз нещо такова.

# 87
  • Мнения: 17 414
Нямам. Интересно ми е как хора, които не се познават се определят като сродни души....

# 88
  • Мнения: 3 459
Нямам. Интересно ми е как хора, които не се познават се определят като сродни души....
И аз това се чудя  newsm78

# 89
  • Мнения: 17 414
Това, че ми харесва да чета някого, не го прави сродна душа. Да не говорим пък за разочарованията след срещите на живо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт