Кога усетихте бебето?

  • 3 623
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
19- 20 г.с. Първоначалното усещане беше като леко къркорене на червата Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 307
В началото на 17 г.с. Първоначално като къркорене на червата, но малко по различно, ритмично. И после като почукване, все едно усещаш пулс.

# 18
  • Мнения: 8 917
Към 4-я месец.

# 19
  • Мнения: 317
Привет!
Много пъти съм се чудила какво е усещането и дали ще разбера когато бебчо започне да шава. Искаше ми се да си запиша датата на първото "трепкане", но отначало не различих малките спазми, които от време на време получавах. Още повече, че бях настинала и си мислех, че от кашлицата ме болят коремните мускули. Но вече знам, че не е така! Grinning
Вчера ходихме с приятеля ми на ехограф и видяхме как малкия бебчо мърда и е доста пъргав - докосваше си личицето, крачетата! Беше много вълнуващо и наистина невероятно! Heart Eyes
И от вчера вече по-ясно различавам лекото "бутване" и "пърхане" в коремчето ми! наистина е невероятно!newsm51

# 20
  • Мнения: 5 026
В края на 4 месец.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Малко преди да вляза в 4 месец

# 22
  • София
  • Мнения: 408
Усещам го от 19-20 седмица.За мен усещането е като при чревни газове Embarassedсъжалявам ама не мога да го опиша по друг начин Embarassed

# 23
# 24
  • Мнения: 1 006
В края на 4-тия месец го усетих.Усещането беше все едно рибки плуват в коремчето ми Grinning

# 25
  • Мнения: 2 677
19 - 20 г.с. беше някъде.

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
В четвъртия месец.

# 27
  • Мнения: 983
Първият път - около 20 г.с., а вторият - в 15 г.с.
newsm78

в пети месец

# 28
  • Мнения: 7 723
ПРървия път към средата на 5-ия месец,
а втория- в края на 4-ия... Wink

Първият път - около 20 г.с., а вторият - в 15 г.с.
newsm78

в пети месец
Да....тогава Grinning

# 29
  • Мнения: 96
Усетих бебчето в края на 3-я месец , точно на Бъдни вечер. Hug Това беше невероятен коледен подарък.

Общи условия

Активация на акаунт