Макар че есента е вече тука, ДЕКЕМВРИйчето не знае що е скука!

  • 15 926
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
Ееее, Пачи, тя щом е заспала там, значи нямате проблеми никакви. Остава и да е яла и направо и даваме първа награда за бързо адаптиране! Родителска среща... ей, че важно звучи, да разправяш после!
Жани, така ще е докато изгради "ясленски имунитет". Дано по-бързо стане, че това всяка седмица боледуване хич не е хубаво!

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!  Hug
Елс, страхотна работа си свършила! Поздравления, скъпа и страшно ми харесват римите ти!  Hug Heart Eyes
За Кари, Галина и Мая - днес се чух с Краси. В по-добро настроение са всички. Галето вече хапва солетки и бисквитки, друго не искала. Пие и вода. Вляли са й три банки глюкоза, но не заради обезводняването, а защото не е искала да яде и отпадала. Докторите са казали, че като видят Галето да хапва и да си играе, щели да ги пуснат да си ходят. Мая също се чувствала добре и не е променила режима си. Това е! Доно по-скоро се възстанови Галито и веча да са си у дома!  Hug

# 17
  • Мнения: 799
Къдрокоса, страхотни новини  Hug
Елс, че тя още първия ден е яла малко, а вчера - пълна доза  Peace
Ох, направо не смея да се зарадвам  Crazy

# 18
  • Мнения: 799
Добре, че съм аз да пълня темата  Mr. Green
Родителската среща мина, бях протоколчик  Joy
Щели да рисуват, пеят, лепят, говорят, правят театрални постановки и т.н.  Shocked Егати безгрижното детство  Joy

# 19
  • Мнения: 940
Ние се завърнахме  Mr. Green
Изкарахме си невероятно просто,снимките сами говорят.
Елла се е справила отлично без мен - а аз се отпуснах още 1вия ден и се чувствах страхотно,бабата е много доволна от нея и каза че без проблем ще повтори  Mr. Green
Нямам време тези дни,доста неща са се струпали ,ще гледам да пиша по подробно  ,Дан е почивка днес и отиваме на най големия събор в Джорджия.

На който му се гледат 100 и кусур снимки да заповяда,не съм подбирала ,нямам време.
цунки
 
 

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 22:18 от victoria

# 20
  • Мнения: 2 897
Много хубаво оформление на новата тема!Браво,Елси  bouquet
За линкове(Боби танцува,полива цветя и пр. )ще трябва да ме изчакате малко,нямам никакво време за сега:crazy:

# 21
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Вики , благодаря че сподели приказката си с нас !!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
п.с Дан е чудесен ! Mr. Green

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Вики, страхотни снимки. Наистина е голяма приказка. Личи си, че добре сте изкарали. Сега чакаме и вече да разкажеш.
Къдрокоске мерси за инфото и страхотно е, че Кари и сие са добре вече. Почнала ли е да слага нещо в устата значи е ок и ще почне да яде нормално.
Пачи и нас скоро ни чака родителска среща, но още не са се събрали всички деца. Така, че е въпрос на време. Щом сте останали да спите вече няма страшно. А за яденето да не говорим. На нас това ни е най-големият проблем. Не иска да яде там или ако яде обикновено е рядко. И е с претенции дава само на определена жена да я храни.
Елс, наистина права си за т.нар. "ясленски" имунитет. С това бях наясно още когато реших да я запиша. Но ми е мъчно да го гледам хлапето така. А отделно и зъбите - кучешките я мъчат. Даже миналата седмица изникна един, а чакаме още 3. Почти са избили. И имунната й система явно доста е по отслабнала и съответно резултатът е на лице.
Ами това е горе долу от нас.

# 23
  • Мнения: 799
Зеч, стига се оглежда в чуждите мъже, ми пиши как е Ванката  Joy
Вики, нямам думи, а съм само на 15-та снимка   bouquet
Жани, дано и Андреа по-скоро да свърши с "имунитета"  Hug

# 24
  • Мнения: 1 666
Вики, изглежда, че сте били в рая! Изгледах снимките 2 пъти, мога и още сто пъти да ги гледам! Прекрасно е! И вие сте страхотни двамата! Сега няма да мога спя и това ще тежи на твоята съвест  Wink. Айде намери време и ни разкажи подробности!

# 25
  • Мнения: 438
Вики - и аз като Елс си мисля,че сте пребивавали в Рая. Направо се депресирах и си пожелах поне ....в друг живот да мога да видя всичките тези красоти. Ти си истинска щастливка щом си се докоснала да всички тези неземни творения......
Спирам вече, защото нямам думи....

# 26
  • Мнения: 728
Вики,личи си,че сте си изкарали страхотно,но няма как иначе... Hug
На приказно място с любимия човек.....много сте сладки с Дан!   bouquet

# 27
  • Мнения: 458
Среднощен привет!

ИЗдирвам рождените дни на: Kar4ita, cvetina-71, kadrokosa, mama Lidd

ВИки и аз останах без думи след тези снимки   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 666
Сутрешен привет!
Къдрокоса е родена на 21 май.

# 29
  • Мнения: 728
Lidd е на 20 февруари

Общи условия

Активация на акаунт