Клиник - промоция

  • 10 267
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  Аз си взех комплекта за 120 лв.-включваше 3-те стъпки-нормалните разфасовки,а не като тестери+ пилинг маска за лице;освен това като подарък дават един несесер с тестер за нощен крем,спирала,червило,,парфюм "Happy"+измиващ гел за лице Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
  Аз си взех комплекта за 120 лв.-включваше 3-те стъпки-нормалните разфасовки,а не като тестери+ пилинг маска за лице;освен това като подарък дават един несесер с тестер за нощен крем,спирала,червило,,парфюм "Happy"+измиващ гел за лице Peace

А 3-та стъпка беше 50мл, нали?
А 1-та стъпка - Facial Soap или Liquid Facial Soap?

# 17
  • Мнения: 1 986
 Да,50 мл. е 3-та стъпка WinkА 1-та- Liquid Facial Soap Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да,50 мл. е 3-та стъпка WinkА 1-та- Liquid Facial Soap Peace

Мерси!  Hug

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

А какви коледни промоции ще има, или по-точно, какви се очакват?
Ами миналата година беше -купуваш продукти по избор за 120лв май беше и ти подаряват несесер с мини продукти+декоративна козметика мини продукти, най-доволна бях от спиралата, щото мини-не мини ползвах я колкото нормална спирала  Mr. Green имаше и разни други промоции, ама не помня вече точно какви. Мисля че от ноември почваха някъде, ше ги дебна  Mr. Green

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

А какви коледни промоции ще има, или по-точно, какви се очакват?
Ами миналата година беше -купуваш продукти по избор за 120лв май беше и ти подаряват несесер с мини продукти+декоративна козметика мини продукти, най-доволна бях от спиралата, щото мини-не мини ползвах я колкото нормална спирала  Mr. Green имаше и разни други промоции, ама не помня вече точно какви. Мисля че от ноември почваха някъде, ше ги дебна  Mr. Green


И аз ще дебна! Макар че от чужбина излиза доста по на сметка.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз ще дебна! Макар че от чужбина излиза доста по на сметка.
Да така е, в щатите са направо без пари, нали са родно производство  Mr. Green супердефенс там струваше към 30$, а тука му искат 85лв  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз да кажа,който иска мостри-има в новото списание"Ева"-и на трите стъпки на Клиник.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 839
Аз ги купих миналата седмица, при покупка над определена стойност получаваш сет с подаръци - при мен беше козметична чантичка, с червило, едно околоочно кремче,  сенки за очи, 15 мл от dramatically different moisturizing lotion, измиваща пяна (малка) и още едно-две нещица. В първия магазин, където отидох, комплектът съдържаше други подаръци.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 231
Поинтересувах се наскоро за тази промоция с разлепените плакати и ми казаха, че при закупуването на една от стъпките получаваш другите 2 в специални размери....тоест в малки разфасовки.

# 25
  • Мнения: 605
Много хубаво че са предприели такава рекламна кампания и че правят такива хубави промоции, усещам как скоро всички ще сме по-красиви     bigdance2

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Много хубаво че са предприели такава рекламна кампания и че правят такива хубави промоции, усещам как скоро всички ще сме по красиви   bowuu
Нали  Mr. Green
Поинтересувах се наскоро за тази промоция с разлепените плакати и ми казаха, че при закупуването на една от стъпките получаваш другите 2 в специални размери....тоест в малки разфасовки.
ами аз колкото пъти съм си купила нещо на Клиник винаги са ми давали мостра на някоя от 3те стъпки (лосион, тоник или измиващ гел по 15мл са все пак, доста солидна мостра)+ още нещо, даже веднъж намазах мостра на All about eyes 5мл, което си е 1/3 крем все пак  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 183
Миналия месец в магазина на Витошка промоцията беше трите стъпки в нормални размери (разбирай гела за лице и тоника по 200 мл) за 89 лв с подарък несесер с 5 продукта.

Затова се зачудих сега да не би същия комплект (и трите продукта в нормални размери) без травел сета да е за 50 лв. newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Невъзможно е да са били за 89лв.! Че и травел сета в подарък...  newsm78

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Миналия месец в магазина на Витошка промоцията беше трите стъпки в нормални размери (разбирай гела за лице и тоника по 200 мл) за 89 лв с подарък несесер с 5 продукта.

Затова се зачудих сега да не би същия комплект (и трите продукта в нормални размери) без травел сета да е за 50 лв. newsm78
Аааа ама без овлажнителя( той струваше към 80лв 125мл), да ами те са си по 40тина лева парчето, нормално. Ако влиза малкия овлажнител (50мл) пак е на далавера горе-долу, той беше към 40тина лева парчето ако не се лъжа.  Ако е имало и овлажнителя в голяма разфасовка (125мл) , тогава вече не ми се вярва  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт