За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 200
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 329
не мога да влезна в снимка.бг  #2gunfire
гледахте ли вече предаването за бебета по БТВ от 15.30-аз и днес го изпуснах
Хайде отивам да се изцедя  Crazy

# 196
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ками, предаването за бебетата на БТВ още не е почнало. От 15.30 има Завръщане в рая. И аз четох че е от сряда ама нъц. Явно е от другата седмица.
Аз влизам в снимка.бг

# 197
  • sf
  • Мнения: 10 225
Цитат
Не съм видяла бозайник да носи на кърмачето си шишета с вода.

ама наблизо все ще се намери някоя локвичка , та бозайничето ако иска да си пийне водичка  Joy

# 198
  • USA
  • Мнения: 559
Рокси, кажи повече за това заведение. Не го знам къде е. Иначе, обезателно ще го навестя да ти пратя снимка от там. От кой филм е? Аз също съм киноман и работя в тази индустрия.
Снимките на бебоците са страхотни! Не искам да избирам - всичките са толкова сладурски. По принцип мисля, че е добре да се гласува за снимка, а не за бебе. Мариса, Никола е много сладък, въпреки че е сериозен.
Кристиан също не пие вода, не мисля че има нужда. За първи път разбрах смисъла на кърмене на поискване от един филм за едно африканско племе, в което майката (гола) си носеше детето и то си захапваше като му се прииска.  Laughing

# 199
  • Мнения: 329
Ками, предаването за бебетата на БТВ още не е почнало. От 15.30 има Завръщане в рая. И аз четох че е от сряда ама нъц. Явно е от другата седмица.
Аз влизам в снимка.бг

Hug
Хриси-когато хапваш шоколад Ники не става ли много буен  Laughing Ева напарво подивява и аз рядко си хапвам, а много ми се иска
Може всяка нова тема да е с нов конкурс - като гледам идеи има много
И на мен ми казаха след седмица да почвам с плодовите пюрета  

# 200
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
не мога да влезна в снимка.бг  #2gunfire
гледахте ли вече предаването за бебета по БТВ от 15.30-аз и днес го изпуснах
Хайде отивам да се изцедя  Crazy
В 15:30 по БТВ даваха "Завръщане в рая" Няма предаване засега  Sad

# 201
  • Мнения: 4 300
Уинкс, хал хабер си нямам Mr. Green От филма "Doors" го научих за първи път, след това също съм го мяркала в разни филни и биографични книги на рок звезди. Ей това трябва да е : http://www.theroxyonsunset.com/about/
Ками, не съм забелязала да има връзка между яденето на шоколад и поведението на Ники честно казано. По принцип можеш да пробваш с бял- уж не влияел на бебетата. А може би и зависи какъв шоколад точно- аз ям най простия, един син, пише Фин млечен. Мъжа ми като го види и се хваща за главата, това не било шоколад.Той като много важен яде Линдт и прочие изгъзици Mr. Green
Имате същаъа дамаска на дивана, като нашия, че и цвета е същия.

# 202
  • Мнения: 1 866
Цитат
Имам обаче въпрос към кърмещите- на едната гърда, близо до зърното имам нещо като пъпчица или топченце. Случвало ли ви се е или да ходя на доФтор?
да, случвало ми се е  - появи, се, изчезна, пак се появи - не знам какво е   newsm78
Уинкс, мерси  Simple Smile вие с Кристиян аклиматизирахте ли се вече?
и аз не давам вода точно за да суче повече, да стимулира така лактацията и да не ми намалява кърмата  Praynig
и аз го чакам това предаване - освен това много харесвам водещата и мисля че ще се получи добре...
такова кърмене на поискване би било много интересно при нашите условия  Laughing
Ками , аз първия ден когато го кърмих изядох два шоколада, защото не съобразих че могат да му се отразят - нямаше му нищо и си спеше като къпан. И до сега всеки ден ям шоколад или шоколадови бисквити и не виждам да става раздразнителен от това ...

# 203
  • Мнения: 570
Може и анкета за най-готина бебе-прическа,че гледам има какво да се види  Mr. Green. пък ние плешковците само ще завиждаме  hahaha

# 204
  • Мнения: 329
оптимизирахте ме  Laughing може не от шоколада да е била така възбудена.утре ще опипам почвата  Laughing
Хриси-аз нещо не съм много доволна.Дамаската много се набира  Crossing Arms
Може и анкета за най-готина бебе-прическа,че гледам има какво да се види  Mr. Green. пък ние плешковците само ще завиждаме  hahaha
Peace И ние спадаме към плешивите бебета  Laughing.И сега като гледам снимките много се радвам на тези с многото косичка

# 205
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета имам нужда от помощ и/ или съвет ooooh!
Авентската ми помпа е на път да ме изостави. Не помня кой преди време имаше подобен проблем, но спешно ми трябват резервни части за нея и по-точно тапичката която прави вакуум. Оказа се много лесно износваща се, а аз не мога да се цедя по друг начин. Моля, помогнете! Hug
Може и на ЛС да ми пишете Peace

Ками и аз ям шоколадче понякога (като ми се яде) - не му е проблем на Кокито, а пък всяка сутрин пия кафе с мляко (почнах от 4 месец на бременността и досега е така, преди това ми се гадеше 3 месеца от кафе). Мисълта ми е че кафето е по-дразнещо даже Peace

# 206
  • Мнения: 384
Ето ни пак.Нали сме и тримата в къщи е лудница и нямам никакво лично време.Ама сега ги изкъпах и двамата,Надина си играе нещо,а Никола заспа.Чакам мъжът ми за да му огладя дрехи,че е на рожден ден в ресторант.И аз съм канена по принцип,ама само по принцип.И детския рожден ден пропуснах днес,как ли пък няма да си заведа болно детето и после да ме разправя квартала,това в средите на майките знаете е много обидно да си заведеш болно детето при други деца-аз съм твърдо за,щото Надина за първи път я зарази едан болна мама-дойде така при бебета на 10 месеца,на едно бейби парти.Само с Клара се почерпихме и децата бяха,ама Нур в клуба,Надина навън,бебоците спяха-в Пигиса бяхме.Мими,мерсаж за поздравите,ще предам!  Hug
Харесва ми идеята за спящо бебе,щото децата наистина са много красиви докато спят.Забравих да се похваля,Никола от миналата седмица хваща дрънкалка и си дрънка,удря се по главата от време на време де.  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159626&photo=35

# 207
  • USA
  • Мнения: 559
Бебчо вече почти свикна с часовата разлика, но още свиква с климата. То май няма свикване де Simple Smile,  защото е страшно променливо. Затова пък социалният климат е супер.  Laughing
Ние сме с много коса, дори вече е за подстригване. Преди да замина гледах една госпожица с коса колкото на Тути и и бяха залепили една панделка на главата  Flutter- не знам как се държеше това нещо, но много ми хареса. Някоя по-артистична шапка също има голям ефект.
Сега се сетих за едни бебешки фанелки с надпис Bold and Beautiful. Това е оригиналното название на Дързост и красота, ама също значи "Плешив и красив"  Wink

# 208
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Снимка.бг най-после проработи и успях да разгледам смешните снимки. Големи сладури. Вие четете ли коментарите под снимките. Аз ги чета и са адски забавни. На снимката за татето пък какви ми ги роди главата. Ама да не си помислите че съм си натряскала детето ей. Ще почакаме да стане на годинка пък тогаз.  Joy
Нещо съм изпуснала до колко броя снимки може да се слага за бебока. Аз сложих 4 че неможах да реша коя най-ми харесва. Ако съм прекалила извинявайте. Ако ви пречат кажете да ги махна.  Embarassed

Я вижте какъв албум открих току що:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116246&photo=1

# 209
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ели, давам моята гумичка от помпата, докато намериш резервна. Мисля, че в аптеки, които продават Авент ще може да се поръча резервна част. Май имаше резервна гумичка в комплекта - виж си в кутията, ако не си го направила. Друг вариант - Авент продаваха и в училище Ма-ма. Мисля, че Ели също може да ти съдейства за намиране на гумичката.

Общи условия

Активация на акаунт