За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 188
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Момичета имам нужда от помощ и/ или съвет ooooh!
Авентската ми помпа е на път да ме изостави. Не помня кой преди време имаше подобен проблем, но спешно ми трябват резервни части за нея и по-точно тапичката която прави вакуум. Оказа се много лесно износваща се, а аз не мога да се цедя по друг начин. Моля, помогнете! Hug
Ся да ти обИсня щот си ми приятелче  Grinning пък и другите да знаят
Брат ми тая мъничката джаджа от горната страна я беше усилил с един дебел пласт силикон и така се амортизира по бавно (нали сме техничарско семейство  Wink ). На мен като ми я даде да я ползвам ми беше купил от някъде ето ей тази част http://images21.snimka.bg/004228143.jpg и искай такава от представителя на Авент, гарантирам че още не е мръднала, иначе ще го питам от къде я е взел и ще ти взема и ще ти я пратя ако в Софията, града голяма  Mr. Green, нямате такава  Hug

# 286
  • Мнения: 1 800
Ками, да, Александра се казва. Бубе, 20 лв. на посещение, тел е 0889639154
Силве, аз няколко пъти му пуснах дрехите с персил сензитив, иначе пера със сано
Танче, аз никога не съм му плакнала устата на Никола и не е имало проблем

# 287
  • sf
  • Мнения: 10 197
Цитат
.. Би ли казала нещо за тези пюрета, дето ги търсиш?
абе пюрета кат пюрета, ама били без добавки от сорта на захар, сол, масло ит.н. не като Ганчев например, дето бъкат от кво ли не.
изчезвам на разходка  Laughing

# 288
  • Мнения: 129
Здравейте

Ние днес ще ходим на лекар , щото Сашко тая нощ трудно диша, проклетата хрема не само че не се оправи, ами се и засили  Cry И все нощем, а през деня нищо му няма  newsm78 Много му е трудно да суче с тоя запушен нос и се дразни и реве. А от няколко дена почна да се буди и нощем повече - по няколко пъти. Явно се мъчи детето от тия секрети  Cry Cry Уф, ще я видя педито кво ше ми каже и изпише, то ми писна вече 3 флакона стеримар изхабих, дърпам с помпи, клечки, глупости - НИКАКЪВ ефект  Confused Свеки почна да си измисля и тя някакви диагнози "трета сливица", бля бля

Аз отдавна не стерилизирам шишета (то и не ползвам де  Laughing, само за водата - ама него го мия със сода, щот слагам и чайче и билките му променят цвета). Чудя се за кво въобще си купих стерилизатор   ей така седи. Иначе залъгалките ги мия по 100 пъти на ден и чат пат ги стерилизирам. Ам да свиква с бактериите, я баба му все е стерилизирала  Laughing Laughing Laughing
Ааа, отскоро давам и сок -първо с лъжица, но вече стигнахме до 60 мл (и иска още диването,. реве за сок като за световно, ма не смея да дам) Само мия шишето.  Смятам, че от прекалено стерилна среда няма полза.
Исках да ви питам - още ли къпете бебетата всяка вечер? Аз го къпя всяка вечер, но почвам да се чудя зимата как ще е, то ще вземе да настине в студеното  newsm78 Бихте ли дали малко инфо по отношение на къпането??

# 289
  • Мнения: 570
Ха добър ден и от нас  Laughing .
Ние се поразходихме, навън е приятничко, поне на мен не ми се стори студено.Ама то като помъкна това кенгуро из тия баири и гола да тръгна пак ще ми е жега  Grinning .

Аз не стерилизирам бибите вече от две седмици, само ги мия с топла вода и веро. А вода и аз не предлагам въобще, та шишета не ползваме.

За къпането - на Тути и е голям кеф и мисля да си продължим всяка вечер, не че не се случва да пропуснем чат-пат.

Андромеда, вие с какво отоплявате нощем. Да не би да му се запушва нослето от сухия въздух. Ние сме с една печка мой набор, дето много изсушава и понякога и на нея и се запушва нощем нослето. Ама тя нали си цока нощем, та аз използвам да проветрявам през това време.

Да питам някой използва ли овлажнител за въздух и има ли някаква файда ?

Хайде и аз отивам да правя мусака , а после мисля да си боядисвам косата  Crazy

# 290
  • София
  • Мнения: 1 244
На мен като ми я даде да я ползвам ми беше купил от някъде ето ей тази част http://images21.snimka.bg/004228143.jpg и искай такава от представителя на Авент, гарантирам че още не е мръднала, иначе ще го питам от къде я е взел и ще ти взема и ще ти я пратя ако в Софията, града голяма  Mr. Green, нямате такава  Hug
Туй пък какво е? На мястото на малката гумичка ли се слага?...

Водих малката по шопинг (че съм в криво настроение и трябваше да го излекувам Mr. Green ) й взех свирукаща въртележка за креватче. Сега ще видя, дали ще успея да я сглобя и дали ще се радва на внимание от нейна страна  Grinning Обула съм малката в едно синьо гащеризонче (не знам защо, но няколко души ми подариха сини дрешки... сигурно, за да са по-оригинални  Thinking ) и продавачката се изцъкли, като й казах, че търся чорпогащник  - "Ама за него ли?!"...Laughing

С къпането за сега прескачаме по ден - два таткото като е на работа, понеже ме мързи, пък и не мисля, че толкова нужно. Но като порастне още някой месец мисля да й го превърна в ритуал за "лека нощ". Да знае - от коритото - в леглото  Wink А като почне да се въргаля насам-натам вече ще си трябва де.

# 291
  • Мнения: 640
Кой гласувал - гласувал, кой качвал - качвал Simple Smile Хайде гласувайте вече за най-смешно бебче

# 292
  • Мнения: 312
Неймлес, не съм чувала за тая марка...

Аз стерилизирам бибите по веднъж на денонощие, помпата почнах по-рядко, щото напоследък доизцеждам по-малко количество и съответно не замразявам... шишета не ползвам сега, лъжичките си ги изварявам след употреба...

Къпането при нас е всяка вечер. Е, случва се да пропуснем, но то е ако Доротея ревне за ядене между храненията в 1800 и 2100, защото по принцеп тогава я къпя и ако я нахраня в тоя интервал тя заспива и спи до 0300-0400 сутринта и не виждам смисъл да я будя. Започнах да пускам в банята едно кубче за баня (тва е печка ако се чудите), за да се затопли малко и преди да започнем къпането изнасям кубчето в коридора - стаята на Доротея е до банята, но но все пак има разлика в Т като я внасям-изнасям... А, и пускам за малко климатика в детската, докато я облека само. В банята държа една хавлия, в която я завивам, за да я пренеса, в стаята на повивалката е другата и така Simple Smile. И наистина й е ритуал за лека нощ на Доротея, след баня яде и заспива самичка, не се налага да я забавлявам.

Алибали, овлажнител не съм ползвала - тук и без друго и влажен въздуха, ползваме влагоуловители Wink. Но съм чувала, че е глезотия... в смисъл не е от задължителните неща за отглеждане на бебе.

# 293
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте Grinning
Ама мн бързо пишете Wink Изтипосах малкия в люлката да драсна някой ред и аз
6u6on4eto, странно, то такава част нямам от помпата. Или защото моята е по-стар модел на авент?
Ренка, аз съм те признала за добър фотограф  Hug Много ми хареса снимката на Илийката във фото форума.
За прането - купихме сано по препоръка, но и с персил сензитив пера бебешките дрехи. Ей, това дете със сигурност има повече дрехи от майка си баща си, взети заедно Crazy и му ги пера на всяко обличане, чак яд на себе си ме хваща. Сано ме кефи, заради малкото количество, което се използва при прането.
Брей това гладенееее, скарана съм с него - хем за рд-то ми подариха убийствена ютия на филипс...сега ме чака цял куп...
Моят душан от два дни насам се опитва да си изяде дясната ръка. Събаря бибата и лапа, и тъпче. Напъхах го в чувала и заклещих вътре ръката - рев. Сложих му ръкавици - и тях олигави. Вчера вечерта забравих да му ги сложа и тази сутрин е издран яко по цялото личице Sad
Вода му давам след ядене - мием устата. Веднъж дневно го мъча да пие отвара от овесени ядки, но не й е фен. Какво да го правя това бебе като ми ака веднъж на 3-4 дни.
Къпането му е любимо и гледам да не пропускам - дори, когато таткото го няма се оправям с него, но вече ми тежи почти 7 кила е станал.

# 294
  • Мнения: 984
Здравейте и от нас  Hug
Indiscipline и аз сега се загледах в снимката.. вярно че малчо се е хванал за Доротея  Mr. Green и после си е лапнал ръката да не го усетим hahaha
За праха за пране - докато бяхме във Варна майка ми пра с Персил, като пускаше 2 пъти изплакване. И аз мисля като ми свърши бебешкия да продължа с нашия.
А да питам нещо тъпичко... замислих се ... като почнем с пюретата, а бебоците още не могат да сядат... как става номера?  newsm78
Някак си не виждам как само с две ръце ще държа малчо и ще го храня с лъжичка ... За сега измислих да го слагам в столчето за кола, но не знам ...

# 295
  • Мнения: 268
Добър ви ден и от мен  Grinning ,най сетне успях да се добера до компа.
Пържих кИфтета,правих картофена салата и ве4е съм свободна, а докато готвех Пепи ми сготви и той едно много ароматно .....   Sick .
Гоца, от кое село е баба ти, и как се казва 4и4ото на мъжа ти ,може да го познавам.
Рени , снимката е супер,Илко е голям сладур.
Донси , 4естити ви зъб4ета  Simple Smile .
На нас днес разходката май ще ни се размине,като гледам какво е мра4но вън.
Аз къпя Пепи всяка ве4ер,а като стане много студено мисля да е през ве4ер,макр 4е къпането му се отразява много добре,ве4ер ритуала ни е : къпя го,храня го,слагам го в леглото,целувка за лека нощ,бибата в устата,гася лампата и излизам от стаята,сам си заспива и съм много доволна от това  Simple Smile,4е като се сетя преди как му държах бибата по 30 мин докато заспи  #Crazy . А имам приятелка,която е нау4ила нейното само на ръце да го приспива и ве4е вижда зор ,то е на 7 месеца .Заспива в ръцете й и докато го остави в леглото ве4е се е събудило и реве,така се приспиват по няколко пъти на нощ  Shocked .
Моми4ета искам да ви попитам давате ли ощекапки против колики? Аз спрях преди 2 дни и мисля ве4е да не давам,ако нама проблеми, нали дават 4е коликите са до 3 месец в пове4ето слу4аи.
Разписах се,извинете ме  Blush .
Отивам да гласувам.

Общи условия

Активация на акаунт