За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 194
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 836
Цитат
То и аз се надявам да има някоя мама в моя район, че да правим разходки в Мола, когато дойде Големия студ 
Беболинчо и Нелиани живеят близо до теб...
Вики , защо точно на тези пюрета си се спряла...
Яна,ние започваме живот и здраве от другата седмица, поне така обеща инструкторката. Бубе, не е фатално и ако е след 3-я мес, така ми каза инструкторката
Rosisvet се е появила - направила е албумче на бебка  Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 10:36 от marisasav

# 271
  • sf
  • Мнения: 10 214
две приятелки с деца на по годинка ми ги препоръчаха, че били най-изчистени. също и Бебивита

# 272
  • Мнения: 312
Я да питам докато съм се сетила - до кога се ползва бебешки прах за пране? В момента всичко пера с бебешки и хич не ми харесва, и той, и омекотителите ми миришат на болница и повече си харесвах Тайд-а...

# 273
  • Мнения: 640
Здравейте и от нас,

Много ви благодаря за комплиментите Simple Smile Наистина Илко е от щастливите и вечно ухилени деца Simple Smile Минахме консултацията и за 1 седмица е наддал 400 грама. Поне ми се размина тормоза с цедене и додаване. Не, че не цедя, щото иначе се задръствам като не си изяжда всичкото ядене човека...
Ставам да пълня едни чушки, че от снощи ги обещавам, и се скътах, та сега е момента. Не пишете бързо, че да мога да пусна после новата тема!!!

# 274
  • Мнения: 384
Добре,Вики,ако не днес,то или слетобед или утре ще мина и ще ти кажа.Аз също съм чувала,че в тези пюрета има най-малко допълнителни съставки от рода на подправки.Но кърмените деца обичат по сладникави пюрета,според педиатърката при Звездев,затова тя препоръчва да се почне с някакъв сладък зеленчук като морков,тиква.А Надина най-одобряваше Гербер,те са леко сладникави-но не можеше и едно малко да изяде за три дни де.
Аз използвах за Надина бебешки докато проходи,после само Ариел или Персил.
Но много ми харесва Саното и мириса на омикотителя.
ГЕРИ,все искам д ати кажа че се потресох от историята ти за циганката-така да те удари,ужас!И аз се ядосах като чух на социалните,това ако сме в друга държава отдавна да бяха взели детето,щеше да е сираче,ама живо!  Sad
Имам едни приятели в Чикаго,разправят че като се карали веднъж по високо и детето ревяло,съседите се обадили на социалните.Затова мъжа все се шегува като си идват в България да го слушат,щото тука и да ги пребие никой няма да го спре.

# 275
  • sf
  • Мнения: 10 214
аз с каката ползвах бебешки прах до годинка и малко, сега й ги пера с нашия си. а на Кико перс със Сано, но признавам, че един-два пъти като беше свършил , а бързах да пусна пералня, му ги прах с нашия= Персил. ама пускам още едно изплакване, после гладя от обратната страна и не е имало проблеми.
Яна, когато можеш, недей заради мене да се юркаш
Рени, [/b] прати малко чушки насам, че ме мързи да готвя

# 276
  • Мнения: 312
то и аз със сано, ама нещо не ми харесва. Пък тео-то съвсем... въх, надявах се да е няколко месеца тва с бебешките прахове

# 277
  • Мнения: 329
Добро утро.Сега се върмахме от лекар-Ева е по-добре обаче антибиотика препоръчва да го пие 7 дена а не 5 Sad В понеделник сме пак при нея.Говорихме си за захранването и каза че препоръчва това да стане със зеленчуково пюре.Мислела от другата седмица да започнем ,ама с тази настинка на малката малко ще поотложим нещата.Също и Пентаксима ще поотложим.
За протокола Ева е вече 6.030кг и е дълга 60 см-най накрая и ние дръпнахме на височина  Laughing
Говорихме още за марката зеленчукови пюрета които тя има наблюдения че са по добри.Спомена някакви,ама аз им забравих името newsm78 ,едно бурканче било около 5.00лв #Crazy .Каза и нещо което ми прозвуча доста странно-че ако й давам по скъпо пюре в началото и после мина на по евтино ще го откаже newsm78 Чак толкова ли им разбира главичката на малките мишоци и има ли толкова голяма разлика м/у марките?????
Аз пера нашите неща с Ариел,иначе бебшките още с Роса.Хич не ми харесва как мирише ама омекотителя малко смекчава нещата
Марти -Александра Николова ли беше вашата учителка по плуване?????
Аз вече почти не стерилизирам,само залъгалката по един път на ден.Всичко останало 2 пъти в седмицата

# 278
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
то и аз със сано, ама нещо не ми харесва. Пък тео-то съвсем... въх, надявах се да е няколко месеца тва с бебешките прахове
Вчера попаднах на една тема за продуктите Pigeon. Мамите казваха че праха е много икономичен и по-добър от Сано. Мисля като успея да намеря да го изпробвам.  Peace

# 279
  • Мнения: 238
Добро утро.
 Посред нощ моята мишка реши че и се говори и искаше някой да и прави компания Wink
Ели няма нужда, според мен да стерилизираш помпата преди всяко цедене, и на мен едната гумичка вече е заминала.
Алибабали при Димитрова съм вече, но тогава бях при Маркова и тя не искаше да ни претегли затова ходих при Стоева. А ти ако идваш насам се обаждай да се разходим из големия ни парк  Grinning
 Вие до кога смятате да стерилизирате, гледам че някой са спрели вече тази дейност? Аз стерилизирам биби и едно шише за вода с която и плакна устата след кърмене и то пак не след всяко, а 2-3 ден се случва, та се чудя дали да не я премахна изобщо тази процедура? newsm78

# 280
  • sf
  • Мнения: 10 214
е 5 лв за пюре нема да дам  Crossing Arms  тия са луди
аз вчера купих малко на ХИп, че мъж ми пак го тресе манията да се застрахова, че ще има ядене за детето  Crazy
иначе тия Сънвал ще ги видя кви са. Ганчев на първо време няма да купувам

# 281
  • Мнения: 1 098
Някой може ли да ми даде тел на инструктор за плуване, колко горе долу струваше?

# 282
  • sf
  • Мнения: 10 214
ей сега докато се дереше в мене, успях да видя, че зъбите почти са пробили
дано скоро се успокои и следващите да изчакат че да мога да се наспя

мамите с учащи деца, още ли са в стачка? аз изперквам вече

# 283
  • USA
  • Мнения: 559
Донси, честити зъбчета  Mr. Green
5лв за детско пюре си е пладнешки обир. То трябва да е от омар за да е на тази цена. Сигурна съм, че децата не различават скъпите пюрета от евтините.

# 284
  • София
  • Мнения: 17 595
Яна, наистина е много гадно да идеш на РД с болно дете или пък ти болна. не знам как не ги е срам такива. на мен ми се е случвало гости да ми дойдат с болно дете при вероника, а аз бременна, в най-големия грип. приех ги, ама после се чудех защо ли не ги върнах. то па бива никакво съобразяване  Crossing Arms  дали нарочно го правят или не се усещат такива хора  newsm78

ако някой ходи до  Прасешката къща, би ли погледнал дали там продават пюрета SUNVALL , моля  Grinning

Трябвало е да ги върнеш - поне да се научат да мислят, като не са го разбрали до момента... Би ли казала нещо за тези пюрета, дето ги търсиш?

Ce Dim, аз лично бих избрала по-добрия. Моята лекарка - не, и моята, и на съпругът ми, и на Давид - все са различни и все са на 1/2 София от нас отдалечени, ама... Можеи параноя да е, но съм си патила от некадърни лекари.

Renie78, супер сладка черно-бялата снимка!   Цветните някак не са толкова изразителни... Сякаш ума се запилява из цветовете. На гледащия, де.

Аз пък в живота си не съм ходила на мамолог... Какво трябва, направление ли, що ли?

Шишетата още ги стерилизирам всичките, даже и тези от сок и вода. Но пък не ги мия веднага, та... има време да се завъдят бактерии. И освен това, не е кой знае каква сложнотия да ги стерилизирам (в МВ), та не виждам защо да не го правя. Е, поне за сега. Все някога ще трябва да се срещне с тез бактерии, но... още му е рано, ми се струва.


Р0кси, щом нямаш доверие на личния лекар, по-добре го смени.  И аз от мързел да се занимавам бях при една... да не се изказвам за нея, ама после като ми притрябва да имам лекар - вече като бременна, да видиш зор спешно да сменям... гадно беше.

kami27, различни са пюретата. Примерно на Ганчев имало бая нишесте вътре... На вкус са доста различни всички... А, да, 5 лв. за пюре не бих дала в никакъв случай.
 
А бебето вече 1.5 час се самозабавлява с играчките на гимнастиката...

Общи условия

Активация на акаунт