За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 205
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 204
Аз не съм слагала.На децата де. И то нито една направо ми иде  #2gunfire Вече ми е много притеснено.От 2 месеца чакат да получат противохепатитни в уж държавна поликлиника и те все ги няма.А пентаксимите съм си ги купила , но чакат ред.Голяма простотия туй здравеопазване.Всеки път като се сетя за тези здравни осигуровки и треперя от нерви.Все едно пеша пристигат тези ваксини мама му  #Cussing out #Cussing out

# 256
  • Мнения: 4 300
Дубрютру!
Благодаря ви , момичета, за отговорите за мамолога. По принцип не знам дали ни е рано или не, но има случаи и на заболели преди 30. Аз когато ходих за първи път бях на 22. Прегледа е само чрез опипване Mr. Green, по принцип не пращат на мамограф толкова млади жени освен ако няма сериозни индикации. В този ред на мисли предпочитам да загубя 1-2 часа чакане + 10 минути опипване в годината, отколкото да пропусна. Иначе се надявам че наистина е нещо безобидно тази пъпчица, Мариса и Силвето ме успокоиха, но ще питам и педиатърката все пак, сигурно ще ми каже 1-2 думи по въпроса. А иначе на преглед ще ида сигурно след нова година, то ако става дума аз вече имах 1 цикъл, но след него пък нямам 2ри. Гинеколожката ми каза че докато кърмя няма закономерност- може да имам редовен, може изобщо да нямам, може от време на време. По точен отговор здраве му кажи.
Анджела, не се вторачвай толкова в тея грамове, бебетата явно имат периоди в които качват по малко и такива, в които качват повече. Все пак ако е гладна би трябвало да реве непрестанно. Докторката каза ли ти да й увеличаваш "порцията"?
Зимафлуор не давам, обаче аз го пия. ПЕдиатърката не ми е казала да давам и аз все забравям да я питам. Но в брошурата на лекарството пише че е добре да се дава на бебетата още от раждането ( или от 2я месец май, забравила съм).

# 257
  • Мнения: 910
Добро утро и от мен!
Рени,Илко е много сладък и фотогеничен.
Angela, и на мен не ми се чете,но няма как(остават ми 10 изпита и дипломна работа)- и не ми се отказва,защото откажа ли се сега няма да продължа,а и докато бях бременна не се отказах.Ще продължавам пък докъдето стигна.Успех и на теб!

# 258
  • Мнения: 1 886
Добро утро  Hug
Рени, снимката е уникална, а фотомоделът  Hug
Ели, ти две резервни ли каза че имаш?Значи общо три са се скапали? В моето пликче има по една резервна гумичка,  1 малко бяло кръгче и две сиви кръгли пластмасови, които ще ми е много интересно ако са от помпата къде трябва да се сложат. Предложението си е в сила, но все пак ги изтормози тия, защото 3 гуми за два месеца на нищо не прилича...
Иве, стига си чела такива ужасии - виж какви хубави и здрави момчета си имаш.  HugАз онзи ден като четох за синдрома на внез. ДС такива кошмари сънувах после, че не ми се мисли
Мими, Силвето ще вади сигурно международен паспорт на Доротея

# 259
  • Мнения: 832
здравейте мами, влизам само за да ви кажа че em4eto е със скапан РС и за това не влиза, добре са и много й липсвате, дано скоро го ремонтират

# 260
  • sf
  • Мнения: 10 253
добро утро и от мен! Кико беше ужасен тая нощ. от 1 до 3 яко мрънка, рева , така и не разбрах защо. и сега е наказан да си реве сам в хола  Twisted Evil
Гоца, недей така , не чети в такива теми. и колкото и егоистично да е, радвай се че твоите са добре  Hug
айде после пак

# 261
  • Мнения: 73
Добро утро и от мен!
Рени, коплименти за снимката на сладура  Hug
За стерилизирането - цедя се минимум по 5 пъти на ден  Crazy  и всеки път стерилизирам помпата. Вкъщи, понеже микровълновата е голяма - в стерилизатор, а ако съм при наште или при свекито - в кутия за микровълнова. Залъгалките по  един път на ден.
За зимафлоура - давам по 4 капки още откакто Гери навърши 20 дни по препоръка на педиатъра.
И аз не давам водичка, но то е по-скоро щото забравям  Embarassed

# 262
  • sf
  • Мнения: 10 253
Gerundi, ти от кой  район си?

# 263
  • Мнения: 73
Донси, в момента живеем срещу Мола на Стамболийски. Иначе съм от Враца.

# 264
  • Мнения: 312
Здравейте Simple Smile

Неймлес, Марти ти е казала - за международен паспорт става дума.

Зимафлуора... аз го пиех докато бях бременна, изписа ми го гинеколожката, защото се отразявал добре на детските зъби. В рецептата пишеше "до раждането" и после щях да питам педиатърката дали да продължавам да го пия, т.е. минава ли през кърмата, ама забравих...

Между другото и аз съм от лошите мами, дето не дават вода и инщо друго освен кърма...

# 265
  • sf
  • Мнения: 10 253
Цитат
Донси, в момента живеем срещу Мола на Стамболийски. Иначе съм от Враца.
питам, щото все се надявам, че ще дойде някоя нова мама и ще живее в моя квартал  Wink

# 266
  • Мнения: 73
Цитат
Донси, в момента живеем срещу Мола на Стамболийски. Иначе съм от Враца.
питам, щото все се надявам, че ще дойде някоя нова мама и ще живее в моя квартал  Wink
То и аз се надявам да има някоя мама в моя район, че да правим разходки в Мола, когато дойде Големия студ  Wink

# 267
  • Мнения: 384
Добро утро,момичета!
Напоследък много теи захващаме и пропускам нещата.
Мариска относно профилактиката,издирвах доктори,които ходят по домовете,но така и не се спрях на никой,да не говорим че таксите са много високи,даже някой взимат и за консултация по телефона,а мъжът ми по принцип е против всяка нетрадиционна медицина и няма да ми отпусне средства.Чакам си майчинството,ама още не съм получила ни едно.Искам да се обадя и за плуването на бебета,само мен да ме обучат-вие почнахте ли?
Рокси,много си готина на снимките-и аз съм била там.А за българските дестинации нямам думи-абсолютен фен съм.Лошото е,че всичко ми е на лента.
Аркси,манастира е забележителен,само за картина!
Рокси,не ми е излизала такава пъпка,на мен като настина и ми се подуват лимфите под мишницата-това когато кърмя.
Рени,тази снимка на Илко е за плакат просто!  Peace
Днес не знам какво ще правим и къде ще ходим,но в нас е кочина. ooooh!

# 268
  • sf
  • Мнения: 10 253
Яна, ако ходиш до Пигиса, виж моля те, дали имат пюрета SUNVALL

# 269
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Рени, Илко е невероятен. Изглежда ми много щастливо дете.
Уинкс, точно вчера си мислех на кого прилича Делян, и немога да определя, но определено ми допада това, че смяташ, че си прилича на мен Wink
Днес смятам да излезем малко по-късно, ако може да се постопли малко.
А за уроците за плуване до третият месец ли трябваше да се започне, нали имаше нещо, че бебетата дотогава пазели инстинкта си да си задържат въздуха под вода или нещо такова?

Общи условия

Активация на акаунт