За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 197
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 312
Рени, много е готин Илко!

Аз качих 2 доротеини по между другото...

# 241
  • Мнения: 570
Рени, снимката е направо страхотна !

Моя мъж каза, че ще счупи фотоапарата, щото само съм тормозела малката. ПЪк тя се кефи като я щракам  Sunglasses . Заплаши също че няма да плаща интернета  Twisted Evil, та викам чакай и аз да поспамя докато мога  Mr. Green .

Indiscipline , много ме изкефи това с пръсчетата  Laughing  .

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 22:59 от alibabali

# 242
  • Мнения: 910
Най-накрая и аз качих 2 снимки на малката госпожица.

# 243
  • София
  • Мнения: 568
И аз качих 2 снимки току що.
А за случая Бранимира съм направо потресена. Познавам я лично.  Cry Като си спомня само колко страдаше когато се наложи да направи късен аборт (в 6 м.) защото бебето й имаше хидроцефалия. След това й дадоха противозачатъчни тя трябваше само да ги пие, но... Така се роди Христо (със спина бифида), а после и Лъчезара. Горкото детенце  Cry Проблемът е много сложен, но със сигурност вината не е само на Бранимира, а и на Агенцията за защита на детето, която въпреки всички индикации, че нещо подобно ще се случи (бащата също много ги тормозеше) не си е мръднала пръста да предпази детето. Нямам думи просто...  Sad

# 244
  • Мнения: 117
Рокси, в Тина Киркова има безплатни прегледи при мамолог. Миналата година чаках за преглед там на 1.Декември и имаше огромна опашка от жени, чакащи да си запишат час за следващия месец. Аз пък никога не съм била на такъв преглед. Не ни ли е рано още?
Мен ме е страх да го нося с кенгуруто, че после сигурно ще ме боли кръста. Пазя тази превилегия за таткото.
лека нощ от мен

# 245
  • Мнения: 117
На някои хора май не им хрумват и най-простите методи за контрацепция... като свършване отвън, например...
А като не можеш да осигуриш хубав живот на едно детенце според мен не трябва да го правиш. Ако бащата тормози теб, защо създаваш още някого? За да тормози и него ли???
А това което се е случило не мога да коментирам.
NO COMMENT!

# 246
  • Мнения: 312
Лека нощ и от мен, утре ще помагам в доспамването ако не сте свършили тая нощ Wink

# 247
  • Мнения: 910
Лека и спокойна нощ и от мен!
Че не се знае кога ще ме събудят,а и сутринта мисля да стана раничко че трябва да се чете за изпити.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 523
привет!
лошите неща дето се случват с децата - NO COMMENT
виждам за мамолог - на мен ми каза АГ-то - като мине 1 цикъл тогава да ходя - ама на още не съм отишла.
а имам ново нещо в подписа - ако някой го интересува - Църногорски монастир "Св.св. безсребърници и чудотворци Козма и Дамян" , наричан още Гигински манастир или Черногорски манастир. - http://svetogorie.blogspot.com - един приятел е монах там и мъжо им помага финансово да възстановят монастира.

# 249
  • София
  • Мнения: 568
Рокси, забравих. За мамолог препоръчвам Д-р Василев от мамологията в Т. Киркова, преглежда и във Вита и в Св. Петка (до Исул). Много е добър, но мисля, че трябва да спреш да кърмиш и тогава  newsm78. Всъщност не съм сигурна.

# 250
  • Мнения: 493
И аз качих 2 снимки сега.Днес ни слагаха втория пентаксим и сега е малко неспокойна.Много ми е гадно като нещо не и е наред.Тая вечер я сложих на леглото при мен за да мога да я наблюдавам ако вдигне темпертура или нещо друго стане.Дано да се размине.
Качила е 470 грама за 1 месец,което е малко,но незнам на какво се дължи.Млякото и е Аптамил AR,но казаха че няма проблем да е на такова.Вече почти не повръща,но за смяна на млеката и дума да не става.Опитах 3 вида не иска и неиска.Докторката ми каза за някакво мляко Селия,някой чувал л го е?
Каза да почвам със соковете,но аз ще изчакам.Изписа и зимуфлуор,вие давате ли?
Каза също да спирам да стерилизирам шишетата,само бибероните,с което аз пак не съм съгласна.
Деси,как ще четеш за изпити?Направо не съм в състояние за подобно нещо,а и мен ме чака държавен изпит и хич не ми е ясно как ще го взема.Успех!
И аз лягам,че много ми се спи.Лека.

# 251
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Borianna, Делян прилича на теб.
Деси на Неймлес ми прилича на пчеличката Мая, а мъжът на Тоси на Анди Гарсия.  Grinning

Хаха Уинкс много мило сравнение. Ех доброто старо време като гледах тези анимацийки. Колко мъничка бях. Чудя се като порастнат нашите деца няма да познават доста герой от нашето време. Сега се навъдиха спайдърмени, Ю ги Ота и тем подобни.  Rolling Eyes

Индисциплин какъв паспорт на Доротея? Нещо май съм пропуснала. Бебетата имат ли паспорт?  newsm78

А за мамата с бебето отдавна разбрах преди да пише марисасав(май тя писа) ама не исках да ви развалям вечерта с такива ужасяващи неща. Стига че оная вечер ви ужасих с моите случки. И съм напълно съгласна с Вики - няма прошка за майка дето си малтретира детето, а камо ли за убийца. Ако бяхме в средновековието тая да сме я убили с камъни.  #2gunfire  #Cussing out

Ели ама как така и 2 броя вече си прецакала. На всяко цедене ли стерилизираш? Може да е от това. А как я стерилизираш - с стерилизатор ли и какъв е той, или по друг начин?

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 01:47 от NaMeLeSz

# 252
  • София
  • Мнения: 1 244
Добрютро от нас, раннобудните!  Crazy
Без коментар за "майката" Бранимира, снощи ми се искаше да й скоча през телевизора...  Sick

донси, Продавалникът доста бози, а често и блокира напълно

Рокси, не е към мен въпроса, но по мои впечатления, при носене в кенгуро уязвими са крачета и ръчички. Вчера на Ники и бяха студени крачетата като се прибрахме, а й бях обула допълнително чорапи... той баща й я носи и му повтарях, да ги хваща в ръце отвреме-навреме, ама все не ме слуша  Close Вместо това Ники го държеше за палците, щото така карали мотор  Crazy

Аз пък от месец не стерилизирам. Само нови неща като вкарвам в употреба и бибероните чат-пат.

А мойта буболечка откакто я дохранвам за седмица е качила 400 гр  Shocked Ударихме най-накрая четирите кила, откога го чакам  Laughing

# 253
  • Мнения: 616
Добро утро
Снощи нарочно не се изказах нищо по въпроса за майката защото щях да кажа неща които не са за пред хора. Close
Днес се очертава да е приятно за разходка така че атакувайте ще се чуем по обяд.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 414
Добро утро!
Не съм спала цяла нощ а и децата,явно усещат че не ми е добре,ще опитам днес да видим дали с разходка ще ми минат черните мисли.
Анджела ти спойно можеш да смесваш Аптамил АР с обикновен Аптамил,защото антирефлуксорния не е засищаш и калоричен.
Има ли някой който не е слагал ваксини още?

Общи условия

Активация на акаунт