Не ще да се гушка

  • 4 594
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Аз си имам дъщеричка, която съще не си пада по гушкането. От самото начало не искаше да я гушкат особено, за ужас на бабите. Тя винаги е предпочитала да я успокояват с говорене, музика, но не и с гушкане. Чак сега почна да иска да я гушкам отвреме навреме. Просто си има деца, които са доста по-самостоятелни от раждането си и проявяват характера си.

И моята дъщеря беше така, до към 2 год. възраст!
А сега на моменти прекалява  Laughing  Heart Eyes

# 16
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Аха, значи не само моето магаренце било такова!  hahaha
Той обича да го целувам и да ме целува, също и да го разнасям на ръце, но ме ползва само като транспорт  Laughing, ако спра моментално започва да се дърпа!
Нищо, аз си наваксвам като го тръшна на спалнята и започвам да го целувам по корема, нали има гъдел и се скъсва от смях!  Joy

# 17
  • Мнения: 1 271
Има Laughing Голямата ми дъщеря беше същата. Сега си наваксвам с малката...не ми слиза от ръцете ooooh!
А и каката сега се гушка много...но като бебе не искаше Rolling Eyes

Сякаш пишеш за нас.Абсолютна прилика  smile3521

# 18
  • Мнения: 1 432
Mоето уж мъж,а не ми слиза от ръцете,нон стоп гуш гуш,мляс  Crazy

# 19
  • Мнения: 6 029
Mоето уж мъж,а не ми слиза от ръцете,нон стоп гуш гуш,мляс  Crazy

същата работа. слепени сме  Tired

# 20
  • Мнения: 941
И моята е такава от бебе, не искаше нито на ръце, нито да я целувам, нито да я гушкам, а толкова обичам да мачкам бебета  Blush и до сега е така, много рядко се гушка  Confused но си има и предимства, такива деца са самостоятелни от малки, не плачат за майките си, дори само те да са ги гледали, лесно се адаптират в яла/градина/училище, пък и няма да те болят ръцете от носене  Mr. Green

Никога няма да забравя първия път, когато оставих майка ми сама с нея за 2 часа, връщаме се и от вратата чуваме рев и писъци  Crazy а трябваше вече да е запала. Влизаме - майка ми я държи на ръце и я носи из стаята, а София пищи  ooooh! казвам й, я я сложи в кошарата, да видим какво ще стане, тя я метна вътре и София захърка на секундата  Joy
  Надявам се,че това за адаптирането да е вярно Laughing Иначе аз много страдам от тоталната липса на гальовност у моя син.А когато го оставя някъде за малко,той дори не забелязва че ме няма Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
И на мен ми е странно, защото сме адски гальовни и ми е непонятна другата крайност....  newsm78
Предполагам, че всичко си опира до характер и периоди на развитие, на детето. Wink

# 22
  • Мнения: 1 207
Когато заспи и с баща му се надпреварваме кой повече ще го целува и гушка без да се буди,иначе е звяр и не дава.

# 23
  • Мнения: 773
Анди, като бебе се гушеше но сега вече не иска. Общо взето както и при теб, ако е за транспорт става иначе не. Преди си умирах от кеф, когато сутрин се излежавахме гушнати заедно.  HugА сега не иска гони ме. Cry Вечерно време също си умираше от кеф, ако го гушне някой да заспи, сега, ако някой направи тая грешка става лошо. Трябва да има някой наоколо но в никакъв случай да го гушка или докосва.

# 24
  • Мнения: 1 006
И моят калпазанин хич не дава да бъде гушкан. Mr. GreenКогато  искам да го прегърна ме бута с ръце,мрънка недоволно и бяга.

# 25
  • Мнения: 7 723
Веджъс се случи малката ми дъщеричка да плаче, преди да заспи.
Беше на около 8 месеца. На мен ми дожаля и реших да я гушна
и да я приспя, както правех с голямата дълго време....
....тя, милата така се уплаши, отвори едни големи очи... Shocked
Е, поне спря да реве, де! Whistling Whistling Whistling
Искам да те успокоя- вече е на три годинки и е супер- гальовна Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 10 758
Mоето уж мъж,а не ми слиза от ръцете,нон стоп гуш гуш,мляс  Crazy
и мойто е същото.Щерката и тя.

# 27
  • varna
  • Мнения: 1 012
ние сме отвреме на време гушнати през другото време гледаме да докопаме нещо Peace,ако ядем на ръце-непрекъснато мрънкаме или сме на път да се разревем

# 28
  • Мнения: 1 230
Почакай още 2-3 месеца... Точно на годинка е моята дъщеря и от седмица ми "стопява лагерите" - то не е гушкане, люляне и глезотийки. Не знам как се получи - някак от раз и сега съм в патова ситуация - хем ми е хубаво, хем в 2 през нощта ми идва в повече  Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 924
При мен положението е средно-обича да го гушкам,но не проявява желание да го правя постоянно.Един вид-"и да ме гушкаш,и да не ме гушкаш,все тая" Crazy
Обаче аз си го гушкам,докато е малък и лек-да се насити отрано Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт