"Вълшебни Коледни подаръци" - Коледен базар на ДБМ

  • 117 475
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 195
Аз се включвам с глинени играчки за елха и картички, като миналата година. Ако измъдря още нещо, ще пиша. Нямам търпение да обърна цялата къща на работилница! Laughing
твои ли бяха глинените играчки бе човек.............перфектни, имам си у дома Wink

# 76
  • Мнения: 5 228
Хехе, радвам се. Сега поръчах на баща ми да ми купи глина от Метро и почвааааам

# 77
  • Мнения: 988
Аз съм понаправила вече доста бижута - този път почнах от по-рано  Simple Smile Миналата година бях правила освен тях и играчки за елха от маниста, не знам обаче котираха ли се, да правя пак?

# 78
  • Мнения: 4 195
да мецанка и такива имам..............ох вие правете, аз почвам да пестя от закуски заради вас.
Ей що не почнете бизнес бе хора, ще станете милионерки #Crazy

# 79
  • Мнения: 2 125
Аз отново ще се включа с пазаруване Simple Smile

# 80
Привет на всички ентусиастки  Grinning. На дявам се, че и тази година ще стане много добър базар! Освен като запален купувач ще се включа и с няколко плетени шапки. Отивам да си претършувам гардеробите и да си изровя преждите.  Peace

# 81
  • Мнения: 2 270
Хехе, радвам се. Сега поръчах на баща ми да ми купи глина от Метро и почвааааам
пусни да ги видим,че нещо съм ги пропуснала миналата зима

# 82
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте, миналата година правих едни картички-пожелание в бутилка, коледни късмети и др. но заминаха за Видинския базар. Разбрах че са се продали, така, че тази година ще има ама за Софийския. Обмислям и други идейки за повече производителност но... ще видим Hug

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 19:08 от zax

# 83
  • Мнения: 4 195
мАЛЕЕЕЕЕ предвещавам най - успешния базар до сега......само като ви чета ентусиазма и ви гледам творенията и ми иде да ви целувам, целувам, целувамммммммммм

# 84
  • София
  • Мнения: 861
Здравейте, много бих искала и аз да се включа в изработването на неща за базара. Запалила съм се по декупажа и мисля да направя някои неща, но все пак съм още "боса". Ето това е една от първите ми работи, ако смятате, че може да се продаде като свещниче ще направя още.






Мислех си също така да ушия коледни чорапи, ако намеря подходящ плат и разбира се някой не се е специализирал вече в тази насока.  Thinking Какво мислите - дали ще има търсене?

Намалих малко снимките.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 18:47 от vicks

# 85
  • Мнения: 2 591
аз съм малко от кръжока "пречат ми ръцете", но ще поразмисля с какво мога да помогна  Rolling Eyes  Hug

# 86
  • Мнения: 5 228
пусни да ги видим,че нещо съм ги пропуснала миналата зима

Ето ги:
http://images21.snimka.bg/004223474.jpg

Много лесно се правят - като сладки.  Laughing Глината се разточва на тънка кора и с форми за сладки се изрязват играчките. Изчаква се няколко дни, за да изсъхнат и след това се боядисват. Пак се чака хубаво да изсъхнат и могат допълнително да се украсят.

# 87
  • Мнения: 791
Аз правех такива от солено тесто  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
vicks , много са сладурски - браво   bouquet
Фукла, от твоите и аз имам у нас  Mr. Green
Цонтеса, много са интересни - трябва да споделиш рецептата  Hug

# 89
  • Мнения: 1 608
Включвам се и аз да ви наглеждам и /не само/ приготовленията.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт