Molq za podkrepa...

  • 2 663
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
ми беше си доброволно все пак ми е приятел  Heart Eyes сори ако е объркано но по ясно не мога   Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 941
Добре,успокой се.Имам още 1 въпрос-защо сте тичали до аптеката за контрацептиви?Къде свърши приятелят ти?

# 17
  • Мнения: 58
ъъ ми 1- я път презерватива се изхлузи др- в мен но това беще преди 6 месеца някъде...

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 20:53 от gerinka

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
gerinka да пишеш  Hug

# 19
  • Мнения: 941
ъъ ми 1- я път презерватива се изхлузи др- в мен но това беще преди 6 месеца някъде...
  Оох,миличка,много безотговорно го давате Naughty

# 20
  • Мнения: 58
вече не това бяха само единични случаи и -моментни глупости които няма да се повторят... така де тогава се учех а аз тва най добре го умея от грешките си  Simple Smile

# 21
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Стиаскма палци всичко да е наред!

И правете безопасен секс  Peace

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз имах такива проблеми и преди да започна със секса. Болката е възможно да е от някакво възпаление - яйчници, ендометриоза.. В крайна сметка при мен се оказа, че имам силни болки от ляво по време на овулация. И още ги имам понякога. Кафеникавото течение при мен беше хормонално, имам го от петнадесет годишна, имаше периоди на засилване и отслабване, от три дни до цял месец...Бяха ми изписали противозачатъчни и така си реших проблема за няколко месеца, но не успях да понеса страничните ефекти. След тридесетата година започна да се появява по-рядко и вече го нямам, но отчитам като цяло много признаци, че хормоните не са ми като на 16г Simple Smile

# 23
  • софия
  • Мнения: 105
gerinke Аз мога да ти препоръчам моя гинеколог той е специалист и наистина е много добър -Николай Попов кабинета му е в "Шейново"

# 24
  • Мнения: 58
Мерси но прочетох малко из форумите и видях доста добри отзиви за този при когото отидох... така че поне за това вече съм спокойна  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 58
резултатите излязоха вече... според лекаря няма нищо притеснително(т.е злокачествени образувания)... каза че имам голяма рана(забравих да попитам от какво може да се е получила) и ще трябва да ходя при него 2-3 пъти за по 10-15 мин в продължение на месец за да ме гори с киселина или нещо от сорта  newsm78 ...Някой да знае нещо повече по въпроса или евентуално къде може да се прочете нещо...
мерси много на всички които ми писаха досега-наистина действа успокоително  Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз незнам кво ще ти правят .... но важното е че нямаш "злокачествени образования" браво!!!!Желая ти успех и дано това което ще ти прави доктора не е много болезнено  Praynig  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 057
резултатите излязоха вече... според лекаря няма нищо притеснително(т.е злокачествени образувания)... каза че имам голяма рана(забравих да попитам от какво може да се е получила) и ще трябва да ходя при него 2-3 пъти за по 10-15 мин в продължение на месец за да ме гори с киселина или нещо от сорта  newsm78 ...Някой да знае нещо повече по въпроса или евентуално къде може да се прочете нещо...
мерси много на всички които ми писаха досега-наистина действа успокоително  Simple Smile

Щом става дума за "голяма рана", "горене с киселина" и добри резултати от цитонамазката, само информативно можеш да прегледаш темата: Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да Ви коства живота! ПАП и HPV. В самото начало на темата има линкове, от които ще получиш достатъчно информация.  Hug

# 28
  • Мнения: 58
мерси много за линка но не съм убедена дали резултатите от цитото ми са били добри...май по-скоро не... всъщност и идея си нямам лекарят така и не ми каза(не че го питах де но преди да седна да почета из нета и идея си нямах за какво точно става въпрос при гинекологичен преглед освен че трябва да се ходи 2 пъти годишно... само дето май тая година доста повече ще станат... )

# 29
  • София
  • Мнения: 1 057
В повечето случаи, когато се правят изследвания, независимо от това за какво са, резултатите се отразяват на бланка. Твоят лекар, трябва да ти я е дал, защото информацията от нея може да ти послужи в бъдеще. Ако не ти е дал резултати, иди и си ги поискай. Това е твое право. После е лесно да намериш точната информация, дори можеш да я споделиш.

Общи условия

Активация на акаунт