Гъсти мигли, как го постигате?

  • 10 398
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435

[/quote]

Това е много вярно.  Peace И аз съм забелязала същото. Аз изчаквам единият слой да изсъхне и тогава повтарям. За мен няма по- добра сипрала от Max Factor 2000 calorie. Винаги към нея се връщам.
[/quote]


Най-добрата спирала според мене.

# 16
  • Мнения: 6 164
Нанеси спирала в основата на миглите със зигзагообразни движения, изчакай минутка и после мини по цялата дължина. Ако повториш ефекта ще е още по-голям.

Точно!
А гъстотата и дължината са генетично заложени според мен, както косата, не вярвам да се повлиява с мазила особено.

# 17
  • Мнения: 2 386
Май само аз не вярвам на гримове... Нямаш ли ген, колкото и да се клепаш - все тая. Аз съм пробвала почти всички световноизвестни марки спирали и пак бледнея пред приятелката ми с мигли като Барби.. Ама това да ми е проблема, де! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 919
и аз мисля, че е генетично..но понякога и малко спирала върши чудеса Hug

# 19
Според мен нищо неможе да помогне, ако си нямаш дълги и гъсти мигли. С каквото и да ги мажеш не става.

# 20
  • Мнения: 4 292
Оф, моите пък са и гъсти и дълги, ама са прави и не мога да ги извия по никакъв начин.  Sad Пробвала съм какви ли не спирали, ефекта е точно за половин час... Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз нямам кой знае какви мигли, но пък със спирала стават супер- и гъсти, и извити. Не използвам нищо особено - Мейбълин Волюм Експрес синя с извита четка и Л'ореал Дабъл Екстенжън (мързи ме да сменям кирилицата заради имената  Mr. Green ). Първо слагам бялата, после от черната и накрая разресвам и с тази на Мейбълин.  Peace Ако без да искам ги "слепя" използвам и четката от спиралата на Максфактор с гейшата.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Използвала съм спирали на Макс Фактор, Лореал и Буржоа.
За мен тази спирала върши чудеса:
http://www.bourjois.fr/yeux/mascaras/10

# 23
  • Мнения: 648
   Аха, да я купя и ме навиха за Лореал x 5, но май съжалявам, че не взех първата Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 14 654
Тази ми допада най- много. Четката е хубава и разделя добре миглите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 YaSSmine , аз спирали не ползвам, но ми се наложи да купя някаква спирала за подарък и тъй като не ползвам отидох в един голям козметичен магазин и казах ДАЙТЕ МИ НАЙ-ДОБРАТА СПИРАЛА...момичето ми предложи точно тази на Bourjois и каза, че много жени били доволни от нея и била най-купуваната в магазина Peace

# 26
  • Мнения: 606
   Според мен има значение доколко нова е спиралата-всяка нова ползвам 7-8 пъти, след това някак тушът в нея намалява и ми прави миглите и дълги и гъсти. Като са нови са прекалено воднисти и слепват. Повтарям по два-три пъти и стават много добре, почти като рекламите. Иначе миглите ми не са нито много дълги, нито особено гъсти.

Съгласна съм с теб

# 27
  • Мнения: 1 906
Май само аз не вярвам на гримове... Нямаш ли ген, колкото и да се клепаш - все тая.
 ...
Подкрепям мнението с две ръце  Peace .

# 28
  • Мнения: 2 631
Тая тема тотално се разводни с тия марки спирали...  Crossing Arms
Чувала съм и съм чела, че бадемовото масло наистина помагало. Но до колко... не знам!

А иначе и аз много се учудвам като видя някви мацки с мигли, дебели колкото прежда  Crazy
Моите са рехави....  Confused

# 29
  • Мнения: 4 733
Ако не нанеса пудра върху ФДТ, който попада и върху клачите, чмиглит винаги се слепват.

Общи условия

Активация на акаунт