И пак невероятните brownies (браунис)

  • 45 086
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 99
Страхотна рецепта   bouquet току-що ги извадих от хладилника, много са хубави, въпреки, че малко повече ги поизпекох, но нищо  Rolling Eyes
Направих ги в хартиени формички за мъфини, от най-малките, но следващия път съм решила в тава, и отгоре глазура.
Благодаря, Блонди  Grinning

# 106
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Блонди, решила съм тези дни да се пробвам с твоята рецепта. Имам обаче едно питане- формите ми са от фолио за еднократно печене на крем карамел или мъфини- дали ще стане или и в тях трябва да слагам хартия за печене?  newsm78

# 107
  • Мнения: 27 524
Ще стане, на фолиото също не залепва, като изстинат ще го свалиш  Simple Smile

# 108
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Ще стане, на фолиото също не залепва, като изстинат ще го свалиш  Simple Smile

Много ти благодаря Hug  Ще докладавам как съм се справила  Wink

# 109
  • Мнения: 27 524
Обезателно  Hug

# 110
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Да се похваля и аз- направих ги  Grinning По скромното ми мнение станаха.... великолепни  Embarassed Мисля, че уцелих времето за печене, подържах ги една идея повече на изключена фурна. Наистина нямах никакъв проблем с отлепването им от алуминиевите формички, въобще получиха се чудесни. Всички у дома ги одобриха  Grinning Единствено не изглеждаха така лъскавички отговре като тези от снимката, но по- важно на вкус съм ги докарала  Laughing

# 111
  • Мнения: 27 524
Браво   bouquet

А останаха ли леко течни или поне много меки и лепкави отвътре? Да не са се изсушили, като си ги оставила малко след това?  Thinking

Те по принцип не стават лъскави, моите така и не знам защо така се лакират винаги  hahaha

# 112
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Да, вътре са доста меки и лепкави, като длетави дори, мисля, че така трябва да бъдат. На вкус са страхотни и въобще не се ронят. Абе мисля, че се справих добре  Mr. Green
Страхотна рецепта, благодаря ти  Hug

# 113
  • Мнения: 2 229
Аз ги направих скоро пак и станаха супер. Hug Малко прекалено тежки ми се видяха, може да не съм спазвала прецизно количествата - пудрата захар я меря с мярката за брашно, същото ли е? Embarassed

А дали ще стане вкусно с някакви ядки вътре, например бадеми? Thinking

# 114
  • Мнения: 27 524
Орехи се слагат по принцип  Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 888
Аз също ги направих днес. Станаха невероятни и не стигнаха до хладиника. Правих ги в тава и едва дочакаха да поизстине:)Вие какви марки шоколади използвате? Някой ми беше подарил един 99 процента черен шоколад, който въобще не можеше да се яде. Аз сложих  него и два млечни на своге и стана страхотно:)Другият път ще пробвам с формички и хартия, че сега нямах.

# 116
  • Мнения: 27 524
Някой ми беше подарил един 99 процента черен шоколад, който въобще не можеше да се яде.

Те са тежки, да. Много  Crazy Трябва време за свикване с тях.  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 2 883
Утре мисля да ги правя, мечтая за такава рецепта отдавна, гледах в един филм  Crazy как се радвам, че я намерих   bouquet
Едно бързо въпросче - ще ги пека в купички за крем карамел, т.к нямам форма за мъфини, а искам да станат сочни в средата, не ми се рискува в правоъгълна тава, може би следващия път  Grinning самите форми да ги слагам ли в по - голяма тава както когато приготвям крем карамел, и трябва ли да се пекат на водна баня? Благодаря за отговорите и рецептата, Блонди   bouquet

# 118
  • Мнения: 222
решила съм иаз да правя, само че имам 1 въпрос - в кауфланд имам един шоколад кулинарен се води, става ли за тази рецепта  newsm78

# 119
  • София
  • Мнения: 18 679
Става, даже е перфектно Peace

Общи условия

Активация на акаунт