Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 31
Много благодаря за бързия отговор на galiv i gotika80!Страхотни сте момичета много ме успокойхте!Имате една голяма целувка от мен Kissing Heart
Браво на de3demonka справила си се много добре smile3521

# 16
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мили мами! Браво, много хубава темичка! Аз все така си куцам. Много ви моля ако се мажете с нещо споделете ,че вече не се търпи.

# 17
  • Мнения: 384
Ох, днес ще се пръсна направо. Не знам защо, ама като че ли всички са се наговорили да ме угояват - от сутринта ми е тръгнало. Първо ме натъпкаха на една среща с малки кръгли кексчета, щото не било редно да отказвам - аз може да не искам, ама бебето - да. После един колега ми тупна на бюрото 4 банана и като добро прасе си ги изядох. После друг колега ми донесе хот-дог и чипс и...пак не отказах. После една колежка пристигна с табличка ореховки. Тъкмо си мислех, че са приключили и отново гледам два банана на бюрото ми. Хем ми е мило, че реагират така, хем нямам къде вече да побера толкова ядене. Ще пукна, ох. А после ми викат "Шкембо" preggo

# 18
  • Варна
  • Мнения: 617
 smile3501 за Дездемонка! Този път се надявам и аз да дойда на срещата, макар, че като се наканя и детето се разболява  Cry . Само да не чуе дявола...

# 19
  • Мнения: 543
"Много благодаря за бързия отговор на galiv i gotika80!Страхотни сте момичета много ме успокойхте!Имате една голяма целувка от мен"
Моля, знам какво е да си притеснена и да се чудиш и в ума ти  да се щурат сало глупости и разни кофти неща, които не са препоръчително за бебешорчетата! още веднъж Споко! Мерси за целувката!  Hug

# 20
# 21
  • Мнения: 171
de3demonka Браво,  bouquet  bouquet  bouquet
  да ни е честита новата темичка !

Само да отбележа, че аз съм с розово щъркелче, ако може някой да ми го сложи.

# 22
  • Мнения: 668
6tastlivka - честито ти момиченце! И готово, вече имаш щъркелче.

Целувки.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 543
thedragonbg много си бърза с щъркелчето на щастливка! аз тръгнах да го правя и кво да видя - вече поставено! браво!
честито на щастливка!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 245
Да се запиша и аз в новата темичка, de3demonka браво суууупер е smile3501 И нека заглавието ти е на късмет и разбереш скоро и твоето щъркелче Wink
Да се запиша и аз за срещичката другия петък, с вас съм варненки Peace А бургаските мами кога ще идват към Варна за ФМ, нали смятаха дружно?
Zdravi4 как мина прегледа днес?
жаси благодаря за отговора, ще погледна и аз.
zlatоmira boneva   и аз имам такива болки от време на време, преди бяха по често и без нош па не минават, сега са по рядко и като изчакам си отминават.Доколкото съм се интересувала са си нормални и гледам да не се притеснявам.

# 25
  • Мнения: 663
Амии потвърди, че е момиче и ми качи снимки на флашката, всичко е наред с беба. Мен ме праща на нефролог, защото имам бактерии в урината, а още на кардиолог и невролог не съм отишла... ooooh!

# 26
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета...Честита ни нова темичка...
Дездемонка, много добре си я докарала....Браво на теб.... Hug
Аз също си набарах един панталон от парцал шопа Blush както му викаме тука.... Crazy Много ми е удобен и не го свалям от дупето си....
Качих снимки и на моето шкембенце.... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169955&photo=37
Гуши-муши и цилЮфки по тумбачетата...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 245
Амии потвърди, че е момиче и ми качи снимки на флашката, всичко е наред с беба. Мен ме праща на нефролог, защото имам бактерии в урината, а още на кардиолог и невролог не съм отишла... ooooh!

И аз имах уж бактерии, първия път пишеше просто бактерии, втория обилно бактерии, прати ме за посявка на урокултура и излезе че съм чиста  newsm78 Ти посявка правила ли си?

# 28
  • Мнения: 663
Ами не и мен ме учуди, че направо ме праща на лекар.

# 29
  • Мнения: 419
Поздравления за прекрасно оформената тема  bouquet
Да се отчета от днешния преглед, мина добре, бебка ще е момиче със сигурност ( не че съм нямала вяра на д-р Марков ) и аз лично нямам търпение да дойде месец февруари'08г, за да я гушна.
До утре,момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт