"Колет от чужбина"

  • 33 651
  • 378
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 435
При вас сигурно ще го има да ти кажа.Но не очаквай кой знае какво защото на много хора не им харесва.

# 61
  • Мнения: 580
Ама аз за теб ще го търся  Peace

# 62
  • Мнения: 4 435
Оооооооооо много ще съм ти благодарна.И каквото искаш от тука казвай,само да е разрешено. Peace

# 63
  • Мнения: 580
Намерих го аз тоя чипс (голям съм инат  Mr. Green) и го купих. И за мен си купих един пакет и го преполових. Като един път му се свикне... много си го бива. Но на дъщеря ми не и хареса. Каза че имал вкус на сос от салата  hahaha Дете - анти - гурме.
Ако още никой не ти се е обадил, дай ми адрес на лични и ти пускам пакетче   chef

Имам само една молба към всички  - ако можете снимайте и разказвайте какво е имало във вашите колети и какво е било на вкус и т.н.

# 64
  • Мнения: 4 435
Обичам те просто.Сега ще ти пиша на лични.

# 65
  • Мнения: 580
Точно това е идеята, пускам ти колета, а ти дай знак като получиш чипса

# 66
  • Мнения: 4 435
Много хубава темичка,чудя се защо повече хора не се вкючват.Ама сигурно първо чакат да проверят в пощата какво може и какво не.

# 67
  • Мнения: 11 747
Ами аз съм навита да се включа... newsm78
Не знам какво да си посикам и от кого.Не знам какво мога да пратя,нищо не ми е ясно.
Все пак ако вашия резултата е успешен,и аз ще се пробвам.

# 68
  • Мнения: 580
Thx за преместването, не знам защо реших, че в готварския и е мястото.
Дано обаче и родители от "нечужбина" я четат  Thinking

Да pina, ако искаш изчакай да видиш и си реши какво и откъде  Wink

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 21:41 от LaDolce

# 69
  • Мнения: 11 747
А,аз даже не бях забелязала,че е преместена темата  ooooh!

Абе на мен ми се искат някои неща,ама няма да могат да се пратят.По-натам ако измисля,какво искам или просто някой може да ме изненада.  newsm78

# 70
  • Мнения: 580
Какви неща ти се искат?

# 71
  • Мнения: 11 747
ами мене много ми се яде бьорек от Турция,мога да кажа даже точното място в Истанбул,но....едва ли непакетирана храна може да се праща по пощата,пък и то като изстине... Tired

с европейската кухня не съм много запозната или по-точно с пакетираните стоки - наистина нямам идея какво да искам

има един китайски чипс от плод на хлебно дърво - много го харесвам,ама във форума май няма хора от китай  newsm78

# 72
  • Мнения: 4 435
А някой няма ли да си поиска нешо от БГ.LaDolce -ти примерно,нещо българско да си поискаш?

# 73
  • Мнения: 580
Аз си идвам често в България, но питай samuraika, тя е толкова по далече...

# 74
  • Мнения: 3 371
на мен ми се е прияло кокосово сладко, в консервена кутия си го спомням
баба и дядо едно време носеха от Куба
това е един от вкусовете, останали ми някъде там в детството
някой виждал ли е някъде нещо такова?
...


Въх...5 години съм живяла в Куба, ама за такова кокосово сладко изобщо не си спомням  Thinking Thinking Thinking.
Иначе по темата - аз пращам редовно багажи, по човек, който пътува горе-долу на 2 седмици. Взима ми по един голям сак багаж и си плащам 15-20 евро макс. Нашите го получават в София и няма проверки и т.н. Вчера пратих и кашкавал  дори Crazy Crazy Crazy, не знам защо, но нашите смятат, че този в Холандия е по-хубав от този в Бг  newsm78 newsm78 newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт