Чакаме поръчката от прайсщуц-13.10.07

  • 13 751
  • 348
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 424
Извинявай, но би ли ги попитала кога ще докарат нещата в Русе. Ако ги докарат днес ще ходя да моля да си ги взема  Rolling Eyes
ще питам задължително Peace

# 331
  • София
  • Мнения: 1 424
взеха ги току - що Peace забавиха се с 2 часа, ама поне дойдоха. според куриера най - вероятно в понеделник ще дойдат, но който иска, може да ги тормози в офисите им дали са дошли.
ще ви напиша номерата на товарителниците на лични, за да знаете какво търсите.
пишете, като дойдат. Hug

# 332
  • Мнения: 122
взеха ги току - що Peace забавиха се с 2 часа, ама поне дойдоха. според куриера най - вероятно в понеделник ще дойдат, но който иска, може да ги тормози в офисите им дали са дошли.
ще ви напиша номерата на товарителниците на лични, за да знаете какво търсите.
пишете, като дойдат. Hug
Благодаря ти много  Peace

# 333
  • Мнения: 3 457
взеха ги току - що Peace забавиха се с 2 часа, ама поне дойдоха. според куриера най - вероятно в понеделник ще дойдат, но който иска, може да ги тормози в офисите им дали са дошли.
ще ви напиша номерата на товарителниците на лични, за да знаете какво търсите.
пишете, като дойдат. Hug
Ако си пуснала икономична ще стигнат в понеделник ,ако си пуснала експресна стигат утре PeaceРазликата е 1-2 лева Peace

# 334
  • Мнения: 622
Здравейте мили момичета  Hug
не мога да разбера кой е организатора ,а много ама много ми се иска да се вместя ако има нова поръчка. Харесала съм си ето това http://www.preissturz.at/babygear-Kat366/fisher_price_rainforest … uhl-Art28487.html и непременно трябва да го имам  Wink

# 335
  • Мнения: 123
Здравейте мили момичета  Hug
не мога да разбера кой е организатора ,а много ама много ми се иска да се вместя ако има нова поръчка. Харесала съм си ето това http://www.preissturz.at/babygear-Kat366/fisher_price_rainforest … uhl-Art28487.html и непременно трябва да го имам  Wink
Това предполагам е шезлонгче с вибрация,за съжаление ще те разочаровам но не е налично в този сайт.Пробвай в Mattel Peace

# 336
  • Мнения: 622
не не не. Става въпрос за столчето за хранене. В Мател го няма  Sad

# 337
  • Мнения: 622
аааауууу е не е истина!!! добреди малко го имаше, а сега е изчерпано. Направо се разочаровах адски много  Cry Ах дано го пуснат скоро пак  Praynig

# 338
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Момичета ще има ли нова поръчка и ако да, моля имайте ме предвид с тази играчка http://www.preissturz.at/babyspielzeug-Kat105/fisher_price___bun … it_t-Art2829.html

# 339
  • София
  • Мнения: 1 424
взеха ги току - що Peace забавиха се с 2 часа, ама поне дойдоха. според куриера най - вероятно в понеделник ще дойдат, но който иска, може да ги тормози в офисите им дали са дошли.
ще ви напиша номерата на товарителниците на лични, за да знаете какво търсите.
пишете, като дойдат. Hug
Ако си пуснала икономична ще стигнат в понеделник ,ако си пуснала експресна стигат утре PeaceРазликата е 1-2 лева Peace
пуснах ги като обикновена поръчка newsm78 нали по принцип куриерите действат в рамките на 1 ден, но защото са почивни дни затова в понеделник.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета, дали ще правите нова поръчка и мога ли да се включа?!

А дали ще пристигнат нещата до Коледа? Rolling Eyes

# 341
  • Мнения: 255
Момичета, и аз съм харесала две играчки - дървено влакче и една с корабчета. В Мател ги няма, вече гледах, само в прайсщуц. Не са ми спешни за Коледа, затова ако правите поръчки по нататък имайте ме предвид. Виждам, че сега имате проблем с доставката.

# 342
  • София
  • Мнения: 1 424
Момичета, и аз съм харесала две играчки - дървено влакче и една с корабчета. В Мател ги няма, вече гледах, само в прайсщуц. Не са ми спешни за Коледа, затова ако правите поръчки по нататък имайте ме предвид. Виждам, че сега имате проблем с доставката.
ако се прави нова поръчка, то ще бъде в отделна тема, така че сама трябва да си следиш във форума на пазар Peace

# 343
  • Мнения: 255
Ок, ще гледам да не пропусна новата тема.

# 344
  • Мнения: 663
Малко ме съмнява някой да се навие на нова поръчка, след тези изпълнения. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт