АПРИЛ и МАЙ са тука знай

  • 21 336
  • 312
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 572
На нас ни събираха по 14 лв. колмплекта включва разни помагала, картинки за оцветяване и т.н. . Не съм попитала по коя програма учим.

# 61
  • Мнения: 3 379
Нашите ще работят/учат  Grinning по програмата на Просвета - Ръка за ръка. целият комплект е 10 книжки, но госпожите са преценили че и 4 са достатъчно за ниво 1 група, които половината ревът, другата половина мрънкат, а тези, които не спадат към първите две категории са болни  и липсват Laughing.

Нашите също работят по тази програма, всъщност двете учителки на Гого са били част от екипа, създал програмата Ръка за ръка. Показаха ни също книжките и доколкото разбрах, чакаме да кажат колко комплекта ще се взимат, за да съберем пари.

Иначе за материалите и помагалата - бяха изнесли списък какво е нужно за всяко дете и всеки си купи откъдето и каквито намери за добре.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 210
Хайде момичета-няма време за Коледното тържество-МЯСТО-
Островът на съкровищата-давайте да се броим??
И дата??

# 63
  • Мнения: 6 243
Ние сме с вас дистанционно. Ще викам "наздраве" оттук и ще се ядосвам, че не съм на партито.

# 64
  • София
  • Мнения: 572
Едва ли има нужда да казвам, но за протокола- бройте ни за Коледното тържество  Grinning .
На Сладка хапка съм и леееееко обидена (тя си знае защо  Wink )
Може да ми се реваншира с набор от коледни рецепти  Wink

# 65
  • Мнения: 6 243
Кати, извинявай.

Постарах се да дам всичко от себе си, явно не съм се справила никак.  Embarassed

Струва ми се, че наистина трябва да си направим пролетна среща за един уикенд, че да се видим.

# 66
  • Мнения: 1 341
има ли смисъл да пиша, че ще сме там  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ей домъчня ми за Вас...
Зори, кога ще идваш в София? Да го направим като ти си тук.

# 67
  • Мнения: 7 108
Зори, кога ще идваш в София? Да го направим като ти си тук.

Ееее, Жени, благодаря ти че мислиш за мен.
Но незнам дали ще са удобни за всички ви датите на пребиваването ни в София. Ще сме там от 10 до 15 декември, защото тогава сме записали часове за изследванията на Ева.
Ако на вас не са ви удобни тези дати не се съобразявайте с мен  Hug, ние так или иначе ще посетим Острова на съкровищата непременно със или без тържество  Mr. Green.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 210
13-ти декември как ви се струва-към 18.30???
ЕТО И офертата Simple SmileSimple Smile Wink

Празничен шоу-спектакъл с участие на всички малки, големи и още по-големи мирни и немирни малчугани. Всички деца след като се насладят на шоу-спектакъл ще се забавляват и изявяват като своите любими герои от приказките.
Дядо Коледа, Снежанка и джуджетата Златокоско и Среброкоско
ще се погрижат за незабравимо празнично настроение, за да може Вие и  Вашите деца да се докоснете до магията на Коледа. И за да запомните завинаги този ден, ние ще го запечатаме за Вос върху нй-купонджийската снимка.

И още.....
Много танци, смях и награди-изненади,
обвити във вълшебен дим,
хвъркати сапунени балони
и нежен, пухкав сняг.

ЗАПОВЯДАЙТЕ ПРИ НАС!
Островът зове Ви в този час.
Купонът е от ранна утрин чак до мрак
Усмивки носим ний подарък
за всекиго голям и малък
и под зелената елха ехти смеха,
че всеки в този ден е длъжен
да не бъде никак тъжен

Куверта включва:
•   свободна игра в залата;
•   празничен шоу-спектакъл;
•   участие в карнавала;
•   снимка с дядо Коледа, Снежанка и джуджетата;
•   балонче за всяко дете;
•   рисунка върху лице;
•   подарък от дядо Коледа   
ЦЕНА 15лв. на дете

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 16:33 от Emi

# 69
  • София
  • Мнения: 572
Супеееееееееееееер !!! За малко да го изпусна.На 14.12 ( живот и здраве) заминаваме за Боровец, но на 13.12 сме туууууууук smile3508

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Бройте ни и нас. На 13 е добре, и времето и мястото е чудесно Hug

# 71
Hei zdraveite,priemate li oshte edna malka printzesa za kolednoto parti.      Razbrah che minalata godina e bilo mnogo hubavo i sega iskame da doidem i nie, samo ne razbrah kade shte bade partito.Printzeskata se kazva Krisi i e na 3god i 7mes.                     

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Ане, добре дошла най- накрая  Hug Приемаме я Крисито я, тая хубавица Grinning  Аз ще ти обясня къде ще е партито  Hug

# 73
  • Мнения: 277
Ние с Пепчо също сме на Коледното Парти. Мъчнооооооооооооооо ми е момичета за вас, но в момента живота ми е такава каша, че не ми остава време за вас  Grinning

# 74
  • Мнения: 712
За малко да пропуснем забавата. Бройте и нас. Ще направя всичко възможно да дойдем.

Тези дни съм пощуряла по пазаруване от един френски сайт - www.laredoute.fr
Страхотни неща има. Почти съм оборудвала Боян за догодина. Не мога да повярвам колко евтини неща могат да се намерят, а за качеството и изпълнението изобщо няма да споменавам.

Общи условия

Активация на акаунт