Когато мъжа е по-малък ......

  • 11 144
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 708
Хайде да се разпиша като мислеща по различен начин.За себе си не възприемам мъжът да бъде по-малък от жената.Може би затова съм си взела по-голям мъж /в рамките на нормалното/ Wink.
Имах приятелка /бог да я прости/, която беше почти седем години по-голяма от съпруга си.Ами усещаше се...

# 16
  • Мнения: 1 761
Ако мъжът,дето е по-малък е отговорен и много,ама много влюбен в теб-защо не.
Ако е безотговорен,незрял,а,недай си боже си пада по женската част лесно-тежко ти.


Имам няколко такива познати, с по-възрастни жени.И двамата си имат любовници, но жените и на двамата се държат доста майчински с тях и може би дори и не подозират....
Веднъж попитах единия защо се е оженил за жена си,след като явно не се е наживял.Каза ми,че готвела страхотно,както нито едно от по-младите гаджета не може,а и се грижела изцяло за благополучието на семейството така,че той имал възможност да си разиграва коня,докато тя се занимава с плащане на сметки и търсене на майстори за ремонта,например...


Не казвам,че не е интересно-имала съм по-млад любовник.Но никога не бих се оженила за хлапе.Имам син и ако имам желание да се грижа за някого-това е детето ми.За мен искам да се грижи мъжът ми,а не по-малкия ми брат,чиито глупости все трябва да оправям.

# 17
  • Мнения: 2 336
Мисля, че не е до възрастта. Познавам две двойки, в които момичетата са с 4 години по - големи. Не съм забелязала да имат проблеми от тази гледна точка.
Когато даден човек е незрял, няма значение дали е по - голям ими много по- голям.

# 18
  • Мнения: 685
Стига да се обичате и вървите напред разликата няма никакво значение.
С бившия ми имахме разлика 3 години в моя полза, но на моменти това си оказваше влияние.. Е не се получи, причината не е разликата в години, а зрялостта му....

# 19
  • Мнения: 4 733
Ако мъжът,дето е по-малък е отговорен и много,ама много влюбен в теб-защо не.
Това е определението в моя случай. 7 години ни е разликата. Никога не съм била по-щастлива, останалото е без значение...не живея заради хората и мнението им.

# 20
  • Мнения: 117
             Аз пък ,  в  последно  време  взех  да  си  мисля  че  независимо  от  възраста - ЗРЕЛИ МЪЖОВЕ  НЯМА !!!
На  колкото  и  години  да  си  го  вземеш  ,  все  си  го  отглеждаш  ( уж  докато  порасне ) . Grinning

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Зависи повече от зрелостта на мъжа, отколкото от възрастта му.
Макар общоприетото правило е, че възрастта носи мъдрост, не винаги е така.
Има хора, които за семплия си набор години са удивително зрели. И обратно - мъже, които и до края си остават неизлечими инфантили.

# 22
  • Мнения: 2 270
Зависи повече от зрелостта на мъжа, отколкото от възрастта му.
Макар общоприетото правило е, че възрастта носи мъдрост, не винаги е така.
Има хора, които за семплия си набор години са удивително зрели. И обратно - мъже, които и до края си остават неизлечими инфантили.


dodo_dodo - поздравления!
По-точно не бих могла да го кажа! Peace

# 23
  • Мнения: 852
Само от такива теми се сещам, че аz съм +4 години. (Поне едно 6 месеца не бях се сещала, дори ин на рожденните дни не ми прави впечатление)
Не е важно какво пише в свидетелството zа раждане, важно е да мислите еднакво.
Peace Нашата разлика не е толкова голяма, само две години е. Спомням си в началото, когато ме сваляше, мале умирах като си помисля само колко ме беше срам, ами ще имам приятел с  2 години по-малък от мен. А сега, толкова съм влюбена в него, че изобщо забравям за това. За поведението какво мога да кажа, той понякога се държи много по-добре от мен. Аз все още не искам да порасна.




При нас попожението е същото.С 2 годинки съм по голяма,но за мен това няма значение,защото много се обичамееее Hug

# 24
  • Силистра
  • Мнения: 288
Годинка в моя полза.
В началото, всичките ми приятелки си хващаха големи батковци, а аз не и все ме упрекваха, не че не съм се замисляла, но не ми е пречело. Единствено ми тежеше, че аз когато завършвах военното училище и трябваше да се върна в родния град, на него му оставаха още 2 години и трябваше да го чакам.  Моята майка не ми е казвала нищо, но свеки "Тя е по-голяма, ще завърши, ще иска семейство, деца, нама да можеш да си вземеш дипломата"
Обичам си по- младия мъж, не е много зрял, но кой ли мъж е, учила съм с  мъже, работя с мъже, просто са си мъже

# 25
  • София
  • Мнения: 123
Обича ме , слуша ме и не може и ден без мен.По -зрял е от много по -големи на години от него.
При нас разликата е 1 1/2 в моя полза,но изобщо не се усеща Simple Smile

# 26
  • Мнения: 42
Само от такива теми се сещам, че аz съм +4 години. (Поне едно 6 месеца не бях се сещала, дори ин на рожденните дни не ми прави впечатление)
Не е важно какво пише в свидетелството zа раждане, важно е да мислите еднакво.
Peace Нашата разлика не е толкова голяма, само две години е. Спомням си в началото, когато ме сваляше, мале умирах като си помисля само колко ме беше срам, ами ще имам приятел с  2 години по-малък от мен. А сега, толкова съм влюбена в него, че изобщо забравям за това. За поведението какво мога да кажа, той понякога се държи много по-добре от мен. Аз все още не искам да порасна.




При нас попожението е същото.С 2 годинки съм по голяма,но за мен това няма значение,защото много се обичамееее Hug
И при нас е същото две години в моя полза.Беше на 18 години когато се взехме но винаги е бил по-трезво мислещия у дома.

# 27
  • Мнения: 121
4е какво лошо има?...Оби4айте се и тва е smile3521

# 28
  • Мнения: 1 909
Много си е гот даже да е по-млад (не казвам малък Laughing) - като си помисля за мъжете на моята възраст какви са чичковци вече - мерси, мерси!

Така си удисваме на акъла за всякакви дивотии, не ми се прави на много изморен и опознал живота,  а и по-малка е вероятността като поостареем да го хванат първо него разни болести... smile3506

# 29
  • Мнения: 3 205
Нашата разлика е 3 години. Не съм я усетила в нищо. Един човек може да бъде зрял, сериозен и отговорен на 20 години, друг може да се държи като неизлязъл от пубертета и на 50.
Разликата на родителите ми също е 3 години в полза на мама - те са едно от най-здравите и задружни семейства, които познавам.

Общи условия

Активация на акаунт