Отчет на набор 2003 - 11

  • 13 942
  • 355
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 042
Момичета, случайно да знаете текста на "Веселите птички литнаха на юг, с четка и боички есен идва тук..."
Пее ми я пък не я откривам в нета.
Малчо също скоро има рожден ден, едните дядо и баба съм инструктирала за пълен комплект предпазен за колело - каска, налакътници и т.н.
Аз още не съм решила какво да му купя.
Стачката продължава и при нас. Вече леееко взе да ми писва, пък на него доста, търси си приятелите, иска на градина, мъчно му е. Днес както рязко застудя и за разходки не става. Ходим по гости и каним иначе не се издържа.
За напишкването нощем, при него се появи като тръгна на градина, явно от стреса, но само два пъти се напишка и после като се успокои покрай градината няма проблем.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И при нас стачката продължава.  ooooh!
Утре пак е с нас на работа. Вече й харесва, ще вземе да свикне - барем и на нея надник да й плащаха.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 125
"Вятърко листи в гората пилей,
косето босето сладко не пей,
пойните птички отлитат на юг,
есен е вече пристигнала тук..."

Това помня от детските години....само толкоз, но дали е тази песента  newsm78

На моя не му харесва на моята работа...скучно било Crossing Arms Rolling Eyes

# 48
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
"Вятърко листи в гората пилей,
косето босето сладко не пей,
пойните птички отлитат на юг,
есен е вече пристигнала тук..."

Ето и продължението

Вятърко листи в гората пилей,
Косето-Босето вече не пей-
с пойните птички отлитна на юг.
Есен е вече пристигнала тук.

Стихна шубракът, самотен и глух.
Зайко на припека кърпи кожух.
Меца захърка под стария пън,
Сладък за нея е дългият сън.

Нека да вее и дъжд да вали,
нека се стелят в гората мъгли!
Зайко си има пак топъл кожух,
Меца ще спи под юрганче от пух.


обаче не е това стихче, което търси Памполина

# 49
  • Мнения: 14 133
Да се включа и аз. Сашо оздравя. И в нашата градина стачката продължава. Днес се гледат вкъщи с татито. От утре пак аз си го поемам. Бабата ни е не е в града  ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 421
    Есен

Веселите птички
литнаха на юг
с четка и боички
есен идва тук.

Тръгва по градинки
с клонки и цветя
вред където мине
всичко шари тя!


Ние си докарахме щерката и сега е с мен на работа, а малчо го оставихме да стачкува с баба си.(не става и с двамата човек да работи). Снощи така се надявах да кажат по новините, че стачката приключва...

# 51
  • Мнения: 3 042
Момичета, благодаря! Ще подгряваме с малчо. Той по принцип не е по пеенето, но тази песен я харесал.

# 52
  • Мнения: 14 133
Снощи така се надявах да кажат по новините, че стачката приключва...

За съжаление и днес няма вероятност да приключи.  ooooh! newsm78 #Crazy

# 53
  • Мнения: 4 967
Хи-хи, това е и нашата любима песен. Като му кажеш на Косето "изпей нещо" и винаги е тази песен! Особено на пролет обаче е много интересно да пее за есента! Joy

# 54
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708

........ Слагахме му лед и сега отока се поразкара. Само в главата се удря това дете - през лятото пък лепихме другата страна на челото.

Лятото Криско падна в реката от един мост и си удари лошо челцето. Говорих с лекарката му и тя ми каза да не слагам лед, защото може да се простуди главичката, а прясно настърган картоф. Сменя се, като поседи, пак с току що настърган картоф. Преди това обаче намазах цицината с олио и на другия ден нямаше оток, а само лека синина.

# 55
  • Мнения: 7 821
От днес и нашата градина е в безсрочна стачка. Миналата седмица си бяха в къщи, че сменяха дограмата и тъкмо се надявах, че от днес ще са на градина и хайде ново 20  Rolling Eyes . А трябва да пътувам в чужбина  ooooh! и не знам какво ще правя ...

# 56
  • София
  • Мнения: 15 221
Нашата градина не стачкува, но Иво днес си е в къщи. Кашлящ.  Sad

# 57
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ох, днес се очертава Ивчо да дойде с мен на работа. Ужас, как ще се справя, просто незнам.

# 58
  • Мнения: 3 211
Ако не го събудя през нощта, Иво задължително се напишква. И продължава да спи-изобщо не усеща.
Ако не успея да се събудя около 2,30-3ч. и да го вдигна, за да се изпишка-дотам сме.  Sad
Имаше един период през лятото, когато се събуждаше сух. Но напоследък няма пропуск.
А и в градината е започнал да се напишква-почти на всеки следобеден сън.
В чудо се виждам вече. Пера пижами, потници и гащи всеки ден. А нищо не съхне в това шантаво време. Онзи ден купих още 2 чифта пижами, защото не смогвам вече да пера и да суша.
ох, Виви и ние сме така
при вас може да е от смяната на градината
нещо преживява детето и моята е много чувствителна, все се разстройва от нещо и после вечерта се напикава Sad

# 59
  • София
  • Мнения: 15 221
Мисля, че при Иво нощното напишкване не е от смяната на градината. Той започна да се напишква преди да тръгне на градина.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт