kak празнувахте първия рожден ден

  • 2 816
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Правихме детско парти.

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нашият първи рожден ден беше вкъщи. Поканих приятели, които имат деца около нашата възраст. Украсих апартамента с много балони, купих и надпис "Честит рожден ден" и го разпънах през цялата стая. Преди да дойдат гостите пръснах всички играчки, които имаме на пода, така че още с влизането децата да се почувстват като на детска площадка.
Имаше салата и основно за възрастните и разбира се торта за всички.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
В тесен кръг, със семейството - хората, които го обичат най - много и които са му най - близки и познати. Без излишен стрес и шум, много весело и паметно беше...  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 8 242
В заведение на открито - наиграха се децата донасита  Hug
Имаше поне 30тина човека, но нито се усети калабалък, щото бяхме вънка, нито се изморих от шетане, щото не си бяхме вкъщи  Mr. Green
Купонът беше пълен  Wink

# 19
  • Мнения: 1 272
Скромно и различно от плануваното, т.като седмица преди това се оказа че дете от "компанията" е болно от варицела. Съответно намилихме кръга от гости - през деня с бебешори, а вечерта с близки.

# 20
  • Мнения: 7 474
В къщи в тесен семеен кръг и още едно бебе.
От втория насам по клубове Wink

# 21
  • Мнения: 1 931
Първият както и вторият рожден ден са за родителите. Децата нищо не разбират и помнят. Затова според мен е по-добре с най-блиските му хора да искара деня. Така направихме за първите рожденни дни- с баба, дядо и лелите. Вторият на сина го направихме с деца и майки в къщи. Мислехме в клуб,но 10 дни преди сина бяхме на такъв рожден ден в децки клуб,обаче нашият се уплаши от силната музика и от другите деца които каките занимаващи децата нашариха. Затова реших,че на 2 години е малък беше интересно само на децата на около 4-5 и нагоре години. А в къщи му беше хубаво с дечицата с които познава добре и играе.
 Това трябва да бъде хубав за детето ден и трябва да се празнува така че то да се чувства добре, а не да го оставя някой да го гледа и аз да ходя на заведение да празнувам неговият рожден ден.
Това е моето мнение,но всеки сам си преценява.

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Следя с интерес и черпя идеи  Peace

# 23
  • Мнения: 508
Празника започна със сутрешната разходка. Събрах обичайните майки с дечица с които се виждам в парка. Вързах по един балон на количките за настроение Марти проспа тази част от празника.

Следобяд с родните. Окрасих хола с балони, купих по една картонена шапка на всички. Малко сладки, леки питиета,/че бабите не мога да ги изгоня/.
Черешката на тортата беше самата торта. Исках да е нещо специално.

И вечерта на кръчма с приятели.

Предпочетох да не събирам деца в къщи. Марти е много малка, лесно се превъзбужда. Не исках лудница, от която тя нищо няма да разбере. И добре направих. Накрая така се вкисели от подмятане, мачкане, снимки и какафония, че неможах да я приспя сто часа, а бяхме само 7 възрастни.

# 24
  • Мнения: 5 183
На самия ден у дома с еднос месйтво много близки приятели и баща ми.
Живеем дале4 от родината и тогава само баща ми ни беше на гости.
В събота - парти у дома с приятели с деца (4 семейства), но дефакто по-голямата дандания беше на двора. С едногодишно бебе не е много уда4но да се прави голяма тумба-лумба.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На самия ден детско парти с десетина бебета, като е ясно, че партито беше за мама  Laughing
На следващия ден- направихме кръщене и поканихме близки роднини и приятели вкъщи.

# 26
  • Мнения: 528
Първия на деня бяхме в макдоналц втория ден с бабтите и родата а третия който искаше да идва.
Втория пак така само че бяхме в детско клубче и децата щуряха не искаха да си тръгват

# 27
  • Мнения: 171
Аз мисля по рано следобяд да дойдат майките с децата, а по късно да се присъединят и другите приятели или май по добре направо всички заедно, понеже вече почти всички приятели са с дечица или очакват такива .

Общи условия

Активация на акаунт