Какъв кошмар изживях миналата вечер

  • 2 061
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
Много ти съчувствам за изживяването и напълно те разбирам.Нашия татко обърна Виктор с количката от 1 метър височина един ден преди да навърши 3 месеца.Е няма да ти казвам какво чудо беше....

# 16
  • Мнения: 8 917
Изтръпнах сега, а не  искам да си помисля какво си изживяла Sad

# 17
  • Мнения: 560
Това с устата е коварна работа-от там тече кръв като за световно и обикновено не е сериозно,но човек може да припадне от ужас.А и трудно се спира там кръвта.
Офффф,добре че всичко се е оправило.

# 18
  • Мнения: 865
ужас.хубавото е ,че всичко е наред.тези диванета просто не трябва да се изпускат от поглед,все ще измислят някоя магария.а ти си с две ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • Мнения: 983
На мен се случи подобно - само че Митко скачаше, хванат за перилата на кошарката- бе на 10 месеца. И както скачаше с отворена уста, се подхлъзна и удари по горния венец. Пак така имаше кръв. Образува се хематомче на венеца. Там много трудно проби зъбчето, много трудно - с температура, болка и неспане по цели нощи. Дано при вас не се образува хематом.

Този номер ми го беше направила и другата- Валерия, но тогава видях, че си удари устата и не се притесних, а сега като не знаех какво се е случило и полудях.
Благодаря на всички мами за разбирането  bouquet Дано не се случва на никой.

# 20
  • Мнения: 174
Направо изтръпнах докато четях ..... Не мога да си представя твоя ужас! Радвам се, че е бил "малкия дявол"!

# 21
  • Мнения: 7 914
добре, че всичко е минало Hug

# 22
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Направо изтръпнах докато четях ..... Не мога да си представя твоя ужас! Радвам се, че е бил "малкия дявол"!

 Peace  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 1 733
Добре, че не е било сериозно. Направо настръхнах докато четях!!!

# 24
  • Мнения: 4 447
Божее, докато го четях тръпки ме побиха, добре че не е било най-страшното, представям си какво ти е било.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 4 111
Наистина е било кошмар, тръпки ме побиха.  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 10 330
Ух, представям си какво ти е било. Кая преди няколко седмици изпълни същия номер на едната си баба, тя горката (бабата) беше пред припадък, цялата трепереше и цял ден не можеше да се успокои. Аз пристигнах след като всичко беше свършило и видях, че всички са добре - и бебето и бабата...
 Hug Добре, че не е нищо сериозно!

# 27
Направо ме обля студена вълна докато четях и стигнах до края на изповедта ти  #Crazy,но слава богу не е нищо сериозно Wink

# 28
  • Мнения: 4 406
надявам се повече да не се случва на никого! истината е, че дечицата са непредвидими в стремежа си да изучат света  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Ужас! Sad
Добре, че сега всичко е наред! Hug

Общи условия

Активация на акаунт