Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Съжалявам, но не мога да намеря темата, в която се коментираше това Rolling Eyes Не знам какво й се е случило...

Помня, че съставките ги имаше в един тоник за лице - зеления, против пори и черни точки, в кремовете за лице също - онези плодовите, както и кремът от зелената серия Пюър. Помня, че си ги изхвърлих всичките.

# 16
  • Мнения: X
 Съставките помниш ли? Да взема аз да си разровя козметиката и да поизхвърля нещо.  Кажи за кои съставки знаеш и по какъв начин влияят?

# 17
  • Мнения: 9 093
Виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204683.msg4394480#msg4394480
макар и не същата, коментира се конкретно за козметиката на Ейвън и т.нар. "парабени".
Не всички парабени са вредни, само 2 от тях, но наистина не се сещам за точното наименование.
как искам да намеря онази тема..
ето още малко : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176837.0

# 18
  • Мнения: X
Благодаря!

Всъщност обаче съвкуппността от тези парабени ( за която се казва, че е опасна), май се съдържа във абсолютно всички лакове за нокти Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 9 093
Не е опасна съвкупността, а само въпросните два, за които не се сещам как йм е името.
Все пак без парабените никоя козметика нямаше да издържа дълго време.

# 20
  • Мнения: X
 Все пак стигнах до един извод......със или без употребата на разните му там неща за които дори и не подозирам, може да се разболея от нещо, както и повече от половината човечество, а може и да не се разболея, но започна ли да вглежда във всеки етикет, ще полудея със 100% сигурност. На там върви.....
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 21
  • Мнения: 9 093
Да, за съжаление си права.
Обаче поне дребните неща, които зависят от нас, можем да ги променим - мисля, че в това се състои голяма доза от профилактиката.
надявам се, че си по-спокойна вече Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Кати, я се стягай!!!
Цитат
Тя ако е знаела, сигурно нямаше да го каже
Напротив.. щях да ти го кажа!!! За да спреш да позлваш стиковете.  Wink Това го разбери правилно и се стегни! Има профилактика. Ти ако ходиш всяка година на мамолог няма от какво да се притесняваш. Аз ходя всяка година  на гинеколог от подобна обремененост, шубе ме е преди прегледа, но си ходя и това е. Човек не бива да се страхува от неща, които обще не са му се случили. Една добра моя приятелка цитира един автор в такива случаи... че ти се страхуваш и притесняваш от едно, а то вземе, че ти се случи съвсем друго. Я си живей живота! Само на 23 си  Wink
Ще ти кажа какво мисля аз за цялата таз работа със страховете ти.. Промени живота си! Аз бях така когато бях в майчинство. Полудях направо. На края на първата година вече виждах, че ще изперкам и се върнах на работа. Отрази ми се пекрасно. Е, не веднага, но постепенно си навлязох в живота на бързи обороти и нямам време да се страхувам. почнах по-трезво да преценявам ситуациите. Много важен е и самоконтролът. Щом се чувстваш добре като пишеш тук го прави. Човек не бива да се затваря в себе си, трябва да изкарва на повърхността страха си, за да се отърве от него, както и децата междувпрочем  Wink

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 12:57 от Vache

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Това за козметиката на Ейвън за първи път го чувам - че била вредна. Не че я ползвнам ,но ми стана любопитно.

Ами почти във всичките им стикове, да не кажа всичките има алуминий. И друг път сме обсъждали, че потта по принцип няма миризма. Миризмата се появява от микроорганизмите по кожата. Затова на едни хора потта мирише, на други не. Лично при мен независимо дали и каква козметика за мишниците ползвам потта ми през лятото няма миризма, но през зимата има  Wink

# 24
  • Мнения: X
Кати, я се стягай!!!
Цитат
Тя ако е знаела, сигурно нямаше да го каже
Напротив.. щях да ти го кажа!!! За да спреш да позлваш стиковете.  Wink Това го разбери правилно и се стегни! Има профилактика. Ти ако ходиш всяка година на мамолог няма от какво да се притесняваш. Аз ходя всяка година  на гинеколог от подобна обремененост, шубе ме е преди прегледа, но си ходя и това е. Човек не бива да се страхува от неща, които обще не са му се случили. Една добра моя приятелка цитира един автор в такива случаи... че ти се страхуваш и притесняваш от едно, а то вземе, че ти се случи съвсем друго. Я си живей живота! Само на 23 си  Wink
Ще ти кажа какво мисля аз за цялата таз работа със страховете ти.. Промени живота си! Аз бях така когато бях в майчинство. Полудях направо. На края на първата година вече виждах, че ще изперкам и се върнах на работа. Отрази ми се пекрасно. Е, не веднага, но постепенно си навлязох в живота на бързи обороти и нямам време да се страхувам. почнах по-трезво да преценявам ситуациите. Много важен е и самоконтролът. Щом се чувстваш добре като пишеш тук го прави. Човек не бива да се затваря в себе си, трябва да изкарва на повърхността страха си, за да се отърве от него, както и децата междувпрочем  Wink

Опитвам се да си втълпя, че повечето имат като моите страхове и е нормално. Донякъде успях да се почувствам по-добре....

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Опитвам се да си втълпя, че повечето имат като моите страхове и е нормално. Донякъде успях да се почувствам по-добре....

Ми разбира се! Ти ако знаеш аз какви страхове имам, лошо ще ти стане... Rolling Eyes Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 150
Виж това и се успокой.
На немски е.
http://www.pilhar.com/Hamer/NeuMed/Sonderpr/Brust.htm

# 27
  • Мнения: X

Не говоря нищо различно от български Embarassed
 За какво става дума?

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Знаеш ли кое е най-вредно? Стресът! Нищо не е по-пагубно Naughty
Ако се придържаш към здравословен начин на живот няма какво да го мислиш- ще си направила всичко. Това ще рече да намалиш стреса, да се храниш с максимално естествени храни с минимум обработка, да се движиш повече и да не мислиш за болести Peace

# 29
  • Мнения: 4 150
Цитат
Не говоря нищо различно от български
 За какво става дума?

Става дума zа трудове баzираЩи на 25 години  опит.Ако имаШ желание Ще си го преведеШ с някоя програмка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт