различавате ли мъжко бебе от женско бебе?

  • 3 328
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
И на мен рядко ми се е случвало да бъркам,но докато не сложих обички на мойта,все я мислеха за момче  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 546
не.

обаче ми е интересно защо всички мислят моя за момиче - синя количка, сини дрешки... не че и момиченце не можеш да обличаш в синьо, но като не знаеш и предполагаш дали бебето е момче или момиче, не е ли по-лесно да предположиш, че е момче  Thinking

# 17
  • Мнения: 3 611
Раzличавам ги по очичките (личицето). Не помня някога да сьм ги бьркала  newsm78

По сьщия начин раzпоzнавам и котките  Crazy

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 23:44 от arrows

# 18
  • Мнения: 2 309
Е по какво да ги позная,освен по дрехите...

# 19
  • Мнения: 4 496
Не ги разпознавам винаги.Затова си мълча.А на моята малката все и подвикваха бабичките "Аууу,че сладко момченце!Откакто е с обици всичко е наред. newsm62

# 20
  • Мнения: 7 723
...
По сьщия начин раzпоzнавам и котките  Crazy
  Пък аз котките ги различавам само под опашката....особено малките котета Wink

# 21
  • Мнения: 3 069
Случвало се е и да не позная.
За това никога не коментирам в женски или мъжки род Grinning

# 22
  • Мнения: 2 467
И моето като на Руска с мъх беше и все за момченце я взимаха. Въпреки роклите и розовото  Crossing Arms

Иначе аз разпознавам като гледам 1- физиономийка (момчетата са обикновено по-грубички и като цяло си им личи, че са момчета); 2- дрешките; 3- мама как се обръща. Ако след никое от трите не разпозная пола, питам как се казва.

# 23
  • Мнения: 438
 Повечето пъти познавам.Вижте вече мойто бебче много го бъркат. Всички ми казват,че на момиче прилича.Баща му твърди,че е така защото е много хубав.  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 611
...
По сьщия начин раzпоzнавам и котките  Crazy
  Пък аз котките ги различавам само под опашката....особено малките котета Wink

хьм, добре че не ми се налага да ги гледам и там  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 138
...
По сьщия начин раzпоzнавам и котките  Crazy
  Пък аз котките ги различавам само под опашката....особено малките котета Wink

хьм, добре че не ми се налага да ги гледам и там  Mr. Green
Абе ,как ги разпознавате тия котки ... Mr. Green Joy

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз не ги разпознавам. Племенницата до 2 годишна всички си мислеха че е момче. Сестра ми не обича много розово и все я обличаше в жълто, зелето, оранжаво... обеците промениха всичко... Но някак момченцата по си приличат на момченца. Винаги бъркам момиченцата.

# 27
  • Мнения: 479
Аз също не винаги успявам да ги разпознавам и за да не се изложа питам за името на детето.
Синът ми обаче най редовно го бъркат за момиче. Пример: Когато бяхме в болница аз му слагах различни от синьо дрешки (само бодита), защото всичко се цапаше за час, два. Когато ни изписаха му сложих синьо гащеризонче и сестрата възкликна "Е  най накрая малко да заприлича на момче! " и аз Shocked Какво да и кажа?

# 28
  • Мнения: 1 043
Не винаги ги разпознавам, но ако се чудя, използвам среден род за обръщение  Blush

# 29
  • Мнения: 492
Не винаги. Embarassed Но пък ми е странно като ме питат дали е момченце - все пак количката ни е розова. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт