Кой какви сериали гледа?

  • 40 476
  • 617
  •   1
Отговори
# 585
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
niara , а знаеш ли дали Fringe ще има 2-ри сезон?

# 586
  • София
  • Мнения: 8 348
аз му се чудя, резюмето не ми е достатъчно да се навия , няма и мн коментари
кажете нещо повече

ами, освен това в рзюмето - случите, които се разследват са интересни, диалозите са забавни, всеки епизод си залужава да се гледа от начало до край
не е от типа кървави и брутални полицейски сериали, а е от ироничните

# 587
  • Мнения: 822
niara , а знаеш ли дали Fringe ще има 2-ри сезон?
Някъде бях срещнала инфо, че преместват снимките в Канада (излиза им по-евтино), та вероятно това е почти сигурно "Да"...

# 588
  • Мнения: 776
Не му е много мястото тук Blush, но не искам специално да се регистрирам в другата тема, за да си задам въпроса Peace Ще съм благодарна, ако някой се отзове Hug.
Даваха по Нова ТВ сериал на име "1001 нощ/и" ( бабет е луда фенка Mr. Green и се интерсувам заради нея), но го спряха, дават ли продължение ( ако има такова ) в момента по някоя от кабелните, ако да, коя и от колко часа?  bouquet

# 589
  • Мнения: 7 914
ако някой харесва вампирски истории препоръчвам Monnlight - нисък бюджет и недообмислени неща -  но има многооооо ценни и готини моменти Heart Eyes

kiora
погледния първия пост на тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390181.0  Peace

# 590
  • Мнения: 7 837
niara , а знаеш ли дали Fringe ще има 2-ри сезон?
Някъде бях срещнала инфо, че преместват снимките в Канада (излиза им по-евтино), та вероятно това е почти сигурно "Да"...

Няма официално потвърждение, но тази седмица гледах интервю с Кърк, който играе агент Чарли и той каза, че вече се подготвят да снимат втория сезон.

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 16:50 от Кейси

# 591
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
niara , а знаеш ли дали Fringe ще има 2-ри сезон?
Някъде бях срещнала инфо, че преместват снимките в Канада (излиза им по-евтино), та вероятно това е почти сигурно "Да"...

Няма официално потвърждение, но тази седмица гледах интервю с Кърк, който играе агент Чарли и той каза, че вече се подготвят да снимат втория сезон.

Благодаря ви за отговорите , момичета . Ще го почвам значи Wink.

# 592
  • София
  • Мнения: 5 828
аз му се чудя, резюмето не ми е достатъчно да се навия , няма и мн коментари
кажете нещо повече

ами, освен това в рзюмето - случите, които се разследват са интересни, диалозите са забавни, всеки епизод си залужава да се гледа от начало до край
не е от типа кървави и брутални полицейски сериали, а е от ироничните


О, да, един от малкото интелигентни крими-сериали, с убийствен саундтрак   newsm10
На мен лично ми харесва и това, че освен отделните случаи във всеки епизод, върви и една основна нишка, едно разследване от началото до края на сезона.
Дали ще има трети сезон?

# 593
  • Мнения: 7 914
гледах снощи 2 епизода от  Fringe и наистина е многооо приличен сериал. само малкоме подразни факта, че са използвали от саунд трака на Lost Whistling


а някой спомена Chuck -  от къде тегли втори сезон? Thinking

# 594
  • Мнения: 4 594
навих се за  Life , ще го свалям

ето на Chuck  втори сезон http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Chuck+& … =0&incldead=1

# 595
# 596
  • Мнения: 7 914
Blood ties не успя дами задържи вниманието Rolling Eyes

# 597
  • София
  • Мнения: 8 348
на мен ми хареса повече от Муунлайт

Харпърс айлънд е почнал
дръпнах първите три епизода от замунда, после ще докладвам как е

другото, с което наваксвам е Castle - забавен е

# 598
  • Мнения: 7 914
на мен ми хареса повече от Муунлайт

ще му дам втори шанс по нататък.... понеже на мен Муунлайт повече ми хареса Blush


Blood ties  ми е слабо пободобие на Angel  Crazy

# 599
  • София
  • Мнения: 8 348
аз, може би, защото гледах първо блъд тайс, та затова
всичко е слабо подобие на ейнджъл
което ме подсеща, че заради ейнджъл почнах Боунс, който ми е от любимите

Общи условия

Активация на акаунт