Кой какви сериали гледа?

  • 40 478
  • 617
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 914

което ме подсеща, че заради ейнджъл почнах Боунс, който ми е от любимите
  и аз, но го спряха по нашенската телевизия и го позабрави... а какво ще кажеш за песента на Дидо с негово участие Flutter

# 601
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
За какъв ейнджъл става въпрос?Явно на всички ви е харесал, дайте линк да го видя Heart Eyes.

# 602
  • София
  • Мнения: 8 348
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=125341&hit=1

което е спиноф на Бъфи
която ич за нищо не става

и ау, аз тая песен май съм я упущила

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 551
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=125341&hit=1

което е спиноф на Бъфи
която ич за нищо не става...
Извинявам се за невежеството си, но какво е "спиноф"?
И може ли да си се гледа самостоятелно само този сериал? Или задължително трябва да изгледам и Бъфи за да го схвана? Питам защото Бъфи не ме е впечатлил като съм го засичала по кабелната и честно казано не ми се дърпа да го почвам сега. А след вашите коментари и тези в Замунда се замислям дали да не изтегля този "Angel"  Thinking

# 604
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бъфи е един от най добрите сериали, правени някога. Много новаторски за времето си, много от нещата, които днес срещаме ежедневно в сериалите, водят началото си от Бъфи. Малко е наивен, особено първите сериали, но аз лично го изгледах на един дъх и бих го изгледала пак, ако имах времето да го направя. Принципно можеш да гледаш Ейнджъл без да гледаш Бъфи, но много от нещата в Бъфи се обясняват по добре, в общи линии сериалите вървят заедно и е хубаво да гледаш Бъфи, за да гледаш Ейнджъл, но не е задължително.

# 605
  • София
  • Мнения: 8 348
ся, Бъфи и аз съм гледала, не е като да не съм
и то изцяло и в подробности
ама някак си ми остана твърде пубертетски, ако разбираш какво имам предвид
особено първите сезони
а и после не успяха да го дооправят
само.....их са като не и помня иметоооо /Илайза Душко/, дето внесе свежа кръв по едно време
а аз си падам малко филмов нихилист и твърде многото романтика ми идва в повече

poohcho, мързеливо обяснено, спиноф е като видят, че герой от един сериал се харесва много на зрителите и си му правят нов, паралелен сериал само на него
имат връзка двата, ама не непрекъснато

# 606
  • Мнения: 7 914

ама някак си ми остана твърде пубертетски, ако разбираш какво имам предвид

точно особено като почна да се люшка между Спайк и Ейнджъл Mr. Green


на някой не му ли се пуска нова тема? Thinking

# 607
  • София
  • Мнения: 8 348
не Спайк и Ейнджъл, а Спайк и оня тайния рейнджър
а после Спайк или никой
и накрая - никой

# 608
  • Мнения: 7 914
тоз го бях забравила вече..... ама толкова любоФ и накрая...не може се начуди на кой да се метне Mr. Green Joy

# 609
  • UK
  • Мнения: 3 959
Любовните трепети на Бъфи далеч не са сред най големите достойнства на сериала. Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 8 348
ми то за мен Джайлс, Ейнджъл, втората убиица и Спайк си бяха най-големите достойнства
имаше и няколко доста интересни момента, със сестрата на Бъфи да речем, ама като цяло........

# 611
  • UK
  • Мнения: 3 959
Амии, не знам, но като оставим на страна точно това за което говорите, Бъфи е един от най добрите сериали.

# 612
  • София
  • Мнения: 8 348
а аз как подготвено го обсъждам за човек, дето не го уважава много, а
не е като да не съм го изгледала целия

абе драматично не ми отваря замундата

# 613
  • UK
  • Мнения: 3 959
Виж, аз съм съгласна, че сериала е безкрайно наивен, безкрайно прозаичен, но все пак е сниман преди 15 години и е един от най най най първите от този тип - това имам предвид като казвам, че е сред най добрите - защото всички, дето днес се гледат и днес се харесват, са взели по нещо от него.

# 614
  • София
  • Мнения: 8 348
е за това съм съгласна с теб

Общи условия

Активация на акаунт