Копнеж по първа среща...

  • 2 581
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Аз представлявам направо смешна картинка.Сама се усещам,обаче не мога да се овладея.Ръцете ми се потят,имам чувството,че всичко е забавено около мен,в първите часове като ме докосне,подскачам,направо се отлепям от земята.Кокетнича,въртя очи.Девственица ряпа да яде.Много странно.

# 16
  • Мнения: 2 386
Вече искам да се омъжа за моряк..

# 17
  • Мнения: 2 161
Ами омъжи се,да ти гледаме и на теб сеира.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Първата нощ след раздялата....мммм, като за първи път....

Ммм, даже е по-хубаво от първи път - защото си познавате телата и усещанията... Wink
А ако нямаше раздяла, нямаше да има и среща и вълнение от срещата...

Chanel, какво по-готино от това още да си влюбена в мъжа си?! Хич не е странно, хубаво е!

# 19
  • Мнения: 1 312
Хич не е странно мен ако питаш.
Сумати месеци живееш с разни представи и очаквания.
То без петел и кокошката може да изкукурига Wink
И аз се усещам,ама опитам ли се да се държа нормално става истерично-лигава бъркавица. Crazy

# 20
  • Мнения: 2 161

Chanel, какво по-готино от това още да си влюбена в мъжа си?! Хич не е странно, хубаво е!
Не се заблуждавайте с тази романтика.Много е тежко.Особено последното изпращане за мен беше много тежко,незнам защо.Но ще вляза в ритъм.

# 21
  • Мнения: 2 386
.

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 01:04 от evanescent

# 22
  • Мнения: 2 212
Така е. Всичко си има цена. И само отстрани виждаме хубавото, ама всеки си знае как е вътре в нещата...И все пак май е по-добре от това да сте си писнали, щото сте всеки ден заедно след 20 години например ...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
Не се заблуждавайте с тази романтика.Много е тежко.Особено последното изпращане за мен беше много тежко,незнам защо.Но ще вляза в ритъм.

О, не се заблуждавам... мечтая си само за някое трепетно изживяване или по-скоро си спомням разни такива, но разговорът залитна към дългите раздели и срещите след това. А на мен за друго ми беше въпросът.

# 24
  • Мнения: 2 161
Сега се сетих,че във Варна срещите обикновено се правеха под Козирката.Пиша го с главна буква,защото си е направо култов обект.

# 25
  • Мнения: 1 312
Сега се сетих,че във Варна срещите обикновено се правеха под Козирката.Пиша го с главна буква,защото си е направо култов обект.

Да,предимно там се срещах и аз с гаджетата си.
Моткам се из къщи,контя се и естествено закъснявам.Ама пак-еваш,еваш-нали е отишъл вече-ще чака.
Слизам от автобуса,минавам подлеза и на излизане такова запъхтяно дишане му удрях-видиш ли"Колко много съм бързала,но еди си какво е станало.." Joy
Винаги нещо независещо от мен Wink

# 26
  • Мнения: 728
Определено ми липсват трепетите по първата среща.... Heart Eyes
Защо ли неможе да са вечни... Tired
Вече сме свикнали един с друг и ... всекидневието ни обсебва и забравяме за трепетите и пеперудите...
А колко е хубаво.... newsm03

# 27
  • Мнения: 2 161
Аз пред Катедралата си биех чакалите,както се казваше едно време.

# 28
  • Мнения: 27 524
Имат ли специално място в спомените ви?
Иска ли ви се да изживеете някоя отново

О, имат.
О, да, много срещи и много пъти пак и пак, ама... вече едва ли... омъжила съм се по любов, обичам го, но така ми липсват пустите пеперуди  Cry Те май с брака не са на Ти  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 2 161
Сега се сетих,че във Варна срещите обикновено се правеха под Козирката.Пиша го с главна буква,защото си е направо култов обект.

Да,предимно там се срещах и аз с гаджетата си.
Моткам се из къщи,контя се и естествено закъснявам.Ама пак-еваш,еваш-нали е отишъл вече-ще чака.
Слизам от автобуса,минавам подлеза и на излизане такова запъхтяно дишане му удрях-видиш ли"Колко много съм бързала,но еди си какво е станало.." Joy
Винаги нещо независещо от мен Wink

Мммм  и Севастопол е култово място . Колко пъти когато минавам от там виждам някой младеж да стърчи с цвете в ръка . 
Хех ,  и мен са ме посрещали там така , ама кога беше ..... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт