Родени през 2002г

  • 11 396
  • 340
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Вече си влязох в профила.
По-горния пост е от мен.
Ще ни включите ли в списъка?

# 16
  • София
  • Мнения: 210
Да се разпиша в новата тема  Simple Smile
Така като ви чета, май не сте засегнати от стачката  newsm78
Ние вече 3та седмица се гледаме малко "на пресекулки" - при едната баба, при мама, при другата баба и това все повече й личи.
От най-прекрасното и разбрано дете-ангелче, Ния започва да се превръща в доста своенравно и непослушно диване и наистина се чудя как ще се оправяме ако продължи така. Някой друг забелязва ли подобна "криза" на 5 годишната възраст при своето отроче.
Иначе ни се клатят 2 те предни долни зъбчета и тя няма търпение най-накрая да паднат. tooth Покрай Франклин (Господ здраве да дава на авторите му) знаем, че това означава, че пораства, но ще чака и Феята на зъбчета (жалко, че е още малка за Пратчет) да и сложи нещо под възглавничката и много се притеснява да не би да ги загуби. При вас кога паднаха първите зъбчета?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Да се разпиша и аз в новата тема - здравейте Hug
Дария очаква Зъбната феичка с нетърпение, но все още няма паднало зъбче.
 
Някой друг забелязва ли подобна "криза" на 5 годишната възраст при своето отроче.

при нас беше "кризата" на 3 годишната възраст, на 4 годишната и сега продължава на 5 годишната... Приятелките ми все ме успокояват, че за следващата година се очаква да се укроти и аз продължавам, да се надявам Praynig Тя е най-щурото, но и най-милото дете, често ми повтаря колко много ме обича.
Познава всички букви, но не срича. Иска, да се научи да чете, но ако може ей-така изведнъж, без да се постарае да седне и да ме слуша. Рисува страхотно - скоро ми каза, че иска да занесе картините си на пазара, защото в къщи малко хора ги виждат, а тя иска да ги продава. Попитах я - за какво ти трябват пари? Тя отговори, че иска да ми купи подарък - много мило, нали?
 

# 18
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Здравейте!
 Чудна темичка в която бързаме да се запишем и ние! Grinning
Моята принцеса се казва Яна и е родена на 18.12.. Вече е ученичка в предучилищна/в училище/ и е мн. ентусиазирана от това! Било й страшно забавно и интересно! За жалост обаче сега са в стачка и много й е скучно без приятелите и госпожата Cry
Яна е едно прекрасно дете, прекалено чувствително и ужасно палаво!!!! #Crazy
От както се е родила все чакам да се поусмири и поукроти, но още нищо..., а уж след като навършат 5 годинки, децата стават мн. послушни и добрички!? newsm78
Абе не е ли раничко за смяна на зъбчета? newsm78 Ние още не сменяваме, но затова пък някои вече ни приболяват, но мн. е страшно на зъболекар...!! !:2gunfire:
Макар, че с мн. неща се справя изключително добре, с татко й сме на мнение, че не трябва да я" юркаме", защото дете никога не може да се върне, а ако има желание може да се учи цял живот! Flutter
Здраве на всички деца и на техните родители, естествено! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 114
Нека и аз да се изфукам с моето момченце, а?
Казва се Виктор и е роден на 14 Март.
Това лято го заведох на конната база и за първи път язди пони. Много му хареса. 

Здравей, би ли казала повече подробности за тази конна база- къде се намира, какви са цените, кога може да се ходи? Дъщеря ми е луда по понитата.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 183
Я да се включа и аз отново.
Хубаво е да има такива "отчетни" темички, в които да си сверяваме часовниците.
Мамма, кога е роден Мони, на колко е сега? Аз все си мислех, че още е рано да им падат зъбчета на малчовците ни, но явно не съм наясно  Embarassed
За "гаменчето" в класа не знам какво да кажа. Има такива хора и деца. Все на някой етап от живота си човек се сблъсква с такива личности, за съжаление. Но се трупа опит дори в комуникацията И с такива индивиди.  Rolling Eyes

Soniamari, браво на велосипедиста. Нашият малко страхлив си пада и не се съгласява да махнем помощните колела. Иначе и той ходи на народни танци, а в градината имат ТАекуондо.
А за второ дете няма нужда да подготвям сина си. Напротив, той ни "подготвя" за това!!!  Mr. Green Joy Иска бебе. Даже миналата година си пожела от Дядо Коледа бебе - братче и хвърчило  Crazy Много би бил щастлива да си имаме бебе.

lilfi, защо проблеми с тази (неактуална вече) диагноза? Не биха я приели, ако е с Епилепсия, така ли?  Shocked Що за дискриминация?!  Confused А харесва ли й на Ния в детската градина?  Hug

pepi_r, гледам че твоето момченце е родено ден след моето  Hug А как се казва този сладур?

Комета_Бс, моят син също много обича да язди пони, макар че го агитираха да се качи вече на кон, но го е страх, много му е високо и страшно. Но не язди сам, а му държат поводите ( не знам така ли се казва точно). За първи път се качи на почти 3 години и си умря от кеф.

Ох, Иржи, посещението при зъболекаря и при нас беше голяма трагедия. всъщност не точно посещенията, а когато му оправиха едно малко кариесче. Ужас!!! Иначе тук от 2-годишни ги викат на всеки 6 месеца на профилактичен преглед на зъбките. Та на нас преди два месеца ни се наложи кариесче да почистят и запълнят. Ужаси се от шума на машинката, иначе каза че не боли.... Whistling ooooh!





Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 03:47 от МАЙКА

# 21
  • Мнения: 529
Тъкмо ви се похвалих за колелото и ето ти белята  Tired
Слави днес падна след неуспешен опит за слизане и си разцепи горната устна, залепиха я в Бърза Помощ и сега 3 дни ще се храни само със сламка  Cry

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 145
kometa_bs, има достатъчно време за игра, още повече, че и гимнастиката и плуването и доставят огромно удоволствие. Когато тайно ги наблюдаваме "тайно" (тя ходи на всичко с приятелката си), виждаме колко много се забавляват и тръгването ни е ужасно трудно. А що се отнася до другите и занимания, то всичките са по време на престоят и в детската градина. Освен това, когато времето е хубаво винаги ходим в парка (обикновено с колело - кара без помощни), а събота и неделя е на чист въздух с баба си и дядо си на вилата, където се прибира само за сън. В къщи също има достатъчно време за игри и забавления. Мисля, че съм намерила добър баланс между приятното и полезното.

# 23
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
soniamari не се притеснявай, юнак без рана не може...и ние пресовахме брадичката, добре че шевовете ни се разминаха ooooh!
нашите занимания в градината са синтезатор, рисуване, английски, народни танци, а от тази година и театрална група!
казва, че всички му харесват. да кажа за протокола, че амбиции да стане от него велик музикант, художник, танцьор или актьор нямам! виж  Джеймс Бонд може... Joy реших, че трябва да види и да опита всички възможности, защото иначе няма как да разбере какво точно го влече.
 hahaha а като зная с татко ме колко сме музикални , добре е някой друг да положи основите в тази сфера...
зъбчетата все още всички са му в устата, избити и клатещи се няма!

# 24
  • Мнения: 204
Честит Рожден Ден на Огнян на мама svetlaem !  bdbaloni

# 25
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Честит Рожден Ден на Огнян на мама svetlaem !  bdbaloni
да затрупате рожденика с целувки и подаръци!!!
  Gift  party023  ura happy bd hbday

# 26
  • София
  • Мнения: 3 114
Честит рожден ден, Огнянчо! Бъди здрав и весел!

На мама пожелаваме много радости и чудесно празненство!


# 27
  • Мнения: 1 883
Честит рожден ден и от нас

# 28
  • Мнения: 1 227
 newsm59 на Оги  и от нас

# 29
  • София
  • Мнения: 210
Честит рожден ден на Оги!   Gift  party023

И няма как да не ви се похваля - току що ни падна първото зъбче!!! tooth
Госпожицата е много развълнувана, а мама и тати се чудят какво ли ще сложи Феята на зъбчетата под възглавничката тази нощ. Някакви идеи? Моля!

Общи условия

Активация на акаунт