Родени през 2002г

  • 11 438
  • 340
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 742
Добре дошли на Драконова булка и Дяволицата  Grinning  в отбора на наборите  Peace

# 286
  • Мнения: 479
Привет, мами на наборчета!

Я да ви върна малко към темата за подаръците . Нашият змей е писал на Дядо Коледа да му донесе ски, ски обувки и щеки. Това беше писал и миналата година. Ако обаче и тази Коледа Дядото, който изпълнява уж всички желания на дечицата, не му донесе пожеланото, ще е голяяямо разочарование....
Но май ще е така.  Cry Защото ние с татко му не сме скиори, а разчитаме само на ски училището, организирано от градината, което трае седмица. Не знам въобще за седмица струва ли си да купуваме детски ски и проч. екипировка...
Та сега мислим резервни варианти... 

# 287
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Добре дошли на Косето и Ани в нашия отбор  Hug

Ето какво съм подготвила за Стоил тази година - по една изненада за всеки ден до Коледа. Мислех да ги висна на полилея, но реших да му ги поднасям така, за да може сам да си намери съответното "бонбонче" - датите са представени със задачки Wink Вътре има дребни играчки, лакомства и др.



Аз на Стоил вече съм му взела един червен лондонски автобус, който се отваря и става макет на лондонското сити - със Тауър, гардовете и всякакви подробности! Обаче баща му искал да му вземе някакво куче-робот с изкуствен интелект  Shocked Или портативен ДВД-плейър! Не знам как ще се разберем по въпроса. Пък и впрочем, ще трябва още един подарък, че има имен ден на Стефановден детето. Освен това, сладурът си е поръчал Къщата на духовете за детската градина   #Crazy  Не знам откъде ще я намеря! Някой, ако види, да свирка! Тя, всъщност, е част от един "град" на "Мачбокс" - вече имаме пожарната, полицията, летището, автомивката и още нещо беше, но тази къща не мога да я намеря! Друг вариант е и килимче с нарисувани улици, където да си нареди всичко това.

# 288
  • Мнения: 129
Здравейте! От дядо Коледа искаме само костенурките нинджа и учителя Сплинтер- понеже има почти всички - с колела, с мотори, с джипове- незнам вече какво да купувам. А учителя направо ми скъси живота- бяхме намерили един в OMW, но го загуби на морето- ако видите Сплинтер, моля пишете!

# 289
  • София
  • Мнения: 1 276
Ехей , докато се наканя сте изписали темата Grinning

За подаръците: Вяра иска люлка-легло за куклите и живо зайче.

Рисува постоянно. Ходи на народни танци в "Росна китка"

# 290
  • Мнения: 1 716
Ох,а ние искаме количка,креватче и пакет памперси за куклите.Това за вкъщи,а за градината още не сме решили.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 966
Ох,а ние искаме количка,креватче и пакет памперси за куклите.Това за вкъщи,а за градината още не сме решили.

 Simple Smile ние пък обратно - за градина искаме глобус, а за в къщи още не сме избрали .

# 292
  • София
  • Мнения: 3 127
Зорница иска голям плюшен кон, на който може да се сяда, вчера си хареса и комплект бебе-пони. Аз обаче съм предвидила комплект приказен замък с принц, принцеса и понита, чадърче Winx и още разни дреболийки, които не съм уточнила. Тези неща също са от списъка с желанията й.  Grinning Ще решим допълнително кой ще е за градината и кое за вкъщи.

Тази седмица най-после тръгна на балет в градината и е много щастлива.  Peace Това е първата година, в която я записвам на балет, иначе от 1-а група ходи на народни танци.

# 293
  • Мнения: 1 883
Аууу а моята Вики се е записала на всичко - спортни,  народни , балет, плуване , алианс........ще видим накрая на месеца баща й как ще реагира  ooooh!

# 294
  • Мнения: 479
Добре дошли на Косето и Ани в нашия отбор  Hug

Ето какво съм подготвила за Стоил тази година - по една изненада за всеки ден до Коледа. Мислех да ги висна на полилея, но реших да му ги поднасям така, за да може сам да си намери съответното "бонбонче" - датите са представени със задачки Wink Вътре има дребни играчки, лакомства и др.



Еха, страхотни са! Това със задачите много ми допадна! Аз правя подобно нещо, но увивам в зелена хартия с червени панделки, които ще подредя във формата на елха; вътре има листчета със детективски указания-задачи и мъничко лакомство. Ако изпълни задачата, Теди ще намери още изненади. Още не съм готова обаче  Embarassed Тази вечер ще довършвам, така че започваме от утре. Може да пусна и аз снимка  Simple Smile

Аз на Стоил вече съм му взела един червен лондонски автобус, който се отваря и става макет на лондонското сити - със Тауър, гардовете и всякакви подробности! Обаче баща му искал да му вземе някакво куче-робот с изкуствен интелект  Shocked Или портативен ДВД-плейър! Не знам как ще се разберем по въпроса. Пък и впрочем, ще трябва още един подарък, че има имен ден на Стефановден детето. Освен това, сладурът си е поръчал Къщата на духовете за детската градина   #Crazy  Не знам откъде ще я намеря! Някой, ако види, да свирка! Тя, всъщност, е част от един "град" на "Мачбокс" - вече имаме пожарната, полицията, летището, автомивката и още нещо беше, но тази къща не мога да я намеря! Друг вариант е и килимче с нарисувани улици, където да си нареди всичко това.


# 295
  • Мнения: 479
Това всъщност беше отговорът ми, който потъна в другия ...

Еха, страхотни са! Това със задачите много ми допадна! Аз правя подобно нещо, но увивам в зелена хартия с червени панделки, които ще подредя във формата на елха; вътре има листчета със детективски указания-задачи и мъничко лакомство. Ако изпълни задачата, Теди ще намери още изненади. Още не съм готова обаче  Embarassed Тази вечер ще довършвам, така че започваме от утре. Може да пусна и аз снимка  Simple Smile

# 296
  • Варна
  • Мнения: 966

Inna и Todoran много сте изобретателни. Браво на вас! Hug

# 297
  • Мнения: 204
Ей това му е хубавото на празника--приготовленията.Цялото обикаляне по магазини,покупки и украсяването...А после радостта на децата,когато отварят подаръците, е най-големия подарък за мен!

# 298
  • Мнения: 1 716
При нас вече Коледа откъм украса дойде вчера украсихме вкъщи и вече на всички ни е едно такова празнично.

# 299
  • Мнения: 436
Нашто зверче си поръча на дядо Коледа пъзел с Бамби и играчка Розовата пантера... Пезела лесно, купен е вече. Обаче тази Розова пантера постави нас и всички баби и дядовци в шах. Преди години беше много популярен герой, но сега никъде не може да се намери!
Моля ако някой знае къде може да го има, да казва  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт