Родени през 2002г

  • 11 436
  • 340
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 639
Здравейте! От дядо Коледа искаме само костенурките нинджа и учителя Сплинтер- понеже има почти всички - с колела, с мотори, с джипове- незнам вече какво да купувам. А учителя направо ми скъси живота- бяхме намерили един в OMW, но го загуби на морето- ако видите Сплинтер, моля пишете!
В София, на площад Македония има един магазин за детски играчки - нашият Сплинтер от там си го взехме. Успех!

# 301
  • София,
  • Мнения: 150
Ехей здравейте малки, голями и още по голями момиченца и дечица!  Wink

Аз нямах компютър около 10 дни и точно по празниците ни не бях в нета!!!  ooooh!

Много благодаря за пожеланията за Ивето, да ви се връща тъпкано!
Ние още не сме писали на дядо Коледа, че сме на вълна Рожден ден още - понеже беше болен го отложихме с една седмица, та купона предстои сега в неделя! А подаръци не е спирал да получава от 28-ми насам! Той пък е луд по колата МАКУИН.......... Вече имаме 3 и иска още!

Хайде да ви оставя че бебето иска да папка........... до по късно!

А щях да забравя да поздравя новите наборииииииииии!!! Добре дошли!

# 302
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Това всъщност беше отговорът ми, който потъна в другия ...

Еха, страхотни са! Това със задачите много ми допадна! Аз правя подобно нещо, но увивам в зелена хартия с червени панделки, които ще подредя във формата на елха; вътре има листчета със детективски указания-задачи и мъничко лакомство. Ако изпълни задачата, Теди ще намери още изненади. Още не съм готова обаче  Embarassed Тази вечер ще довършвам, така че започваме от утре. Може да пусна и аз снимка  Simple Smile


Страхотно, Тодоранче, ще се радвам да покажеш "елхата"  Peace Аз също мислех така да направя, но нямах време да спретна всичките рула наведнъж, а и Стоил не знам дали ще се сдържи да не ги отвори предварително  Wink Затова правя за всяка седмица по 7 броя. Но ще ми е интересно да ми подскажеш с указанията-задачки, водещи към изненадите! Аз за днес бях пъхнала една фосфоресцираща елхичка + карта, водеща към останалите.

При нас вече Коледа откъм украса дойде вчера украсихме вкъщи и вече на всички ни е едно такова празнично.

Блазе ти, моите хора казаха, че още било много рано  Confused Но след Никулден започвам!

# 303
  • Мнения: 146
Винсент иска от дядо Коледа парашут. Съвсем не съм срещала парашути по магазините. Ако видите свиркайте.
Можело и да е истинско Grinning

# 304
  • Мнения: 1 716
Ние сме готови с половината поръчка към дядо Коледа татито в момента е в Германия и следобяд и е купил количка за кукли.Сега трябва да търсим креватче.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 11:24 от valq_78

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ние за коледа си поръчахме отново пони ... но в момента сме на тема зъби ... и второто се клати и мноооооого я е страх от изваждането ... макар, че с първото проблем нямаше  ooooh!

# 306
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Ние за коледа си поръчахме отново пони ... но в момента сме на тема зъби ... и второто се клати и мноооооого я е страх от изваждането ... макар, че с първото проблем нямаше  ooooh!

А защо трябва до го вадите? Те сами си падат, като им дойде времето.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 11:09 от Айяла

# 307
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Поздрави и само хубави неща на всички рожденици, които сме пропуснали!!! newsm59 Tada newsm18 Tada newsm59

# 308
  • Мнения: 479
Страхотно, Тодоранче, ще се радвам да покажеш "елхата"  Peace Аз също мислех така да направя, но нямах време да спретна всичките рула наведнъж, а и Стоил не знам дали ще се сдържи да не ги отвори предварително  Wink Затова правя за всяка седмица по 7 броя. Но ще ми е интересно да ми подскажеш с указанията-задачки, водещи към изненадите! Аз за днес бях пъхнала една фосфоресцираща елхичка + карта, водеща към останалите.


Inna
, благодаря ти! Много си мила. Ще кача снимки на "елхата", стига да разбера как точно става това  Laughing
А относно задачките.
Ето пример от днес:
1. Застани на един крак и се завърти три пъти. Отиди в твоята стая и издърпай лявото чекмедже на леглото. Виж какво има там. Следвай инструкциите.

Там го чакаше следната бележка: "Бръкни в левия ботуш на мама" (ботушите бяха с разменени места и Теди, естествено, грабна стоящия от лявата страна, без да съобрази ляв ли е, десен ли... и следователно взе десния).
В ботуша имаше трета бележка: "В коша за пране има изненада" (там го чакаше поредният брой от любимото му списание с комикси).

Засега сме измислили (всъщност тати стори това) само указанията, сложени в цилиндърчетата. Останалите ги мислим ден за ден.

Ето още някои за следващите дни:

2. Прочети отзад напред: “ингидв атамлап”
4. Смеси червена и синя боичка. Какъв цвят се получи? Виж зад книгите с този цвят на рафта на мама.
5. Изсвири на добрия вълшебник (тати) “Словашката песен”. Той ще ти покаже  пътя към съкровището.
6. Отвори вратата на твоята стая. Направи две крачки напред. Завърти се наляво. Направи седем крачки напред. Повдигни килима.


Утре ще получи книжка, за която беше помолил. За по-нататък не съм мислила. Но все някакви такива дребни неща.
Важното е, че календара много го ощастливи и сега чака с нетърпение да настъпи утрото  Laughing

А идеята за календара, разбира се, не е моя. Бях видяла още миналата година в нета нещо такова, но тогава не бях събрала цилиндърчета от тоалетна хартия и реших, че, живот и здраве, за следващата Коледа ще му направя  календар.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 21:57 от Тодоран

# 309
  • София
  • Мнения: 1 228
Еха, колко много сте изписали  Heart Eyes
Страшно се забавлявах с желанията на наборите за Коледа  Laughing Laughing Laughing
Ние също написахме писмото на дядото тази вечер: час и десет минути ни отне, щото младежът много държеше сам да го напише, пък още не знае всички букви ... Пожела си най - вече здраве и любов на цялото семейство, както и комплект за апликации и приложни изкуства (ходи на приложни изкуства в градината) и панталон с избродиран вълк и блузка. Скромен, както винаги  Crazy При него манията по нинджите поотмина (за моя радост).
Освен това написа и от името на брат си, понеже той е бебе и не можел да говори - за него пожела боди, пижама и някаква играчка за бебе по избор на дядото  Joy Joy

Украсихме коледно вкъщи миналия уикенд - Мартин сам накичи елхата, обаче си я прибра в неговата стая. После предложи да идем да купим една малка за хола:"За беби - той е малък, затова малка елха" Та сега имаме две елхи - малка и голяма  Blush Много се радва на лмпите на балкона и въобще, че идва Коледа.

Още не е изразил съмнение в съществуването на добрия дядо, макар че аз очаквах тази година ... вашите юнаци и принцеси също ли още вярват безрезервно?

Тодоран, много хубави идеи за изненадки, благодаря   bouquet

# 310
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Винсент иска от дядо Коледа парашут. Съвсем не съм срещала парашути по магазините. Ако видите свиркайте.
Можело и да е истинско Grinning
smile3532 smile3532 тази година парашут,  догодина изтребител smile3534
вчера четох желанията на другите деца в градината, предимно искаха пъзели!!! нашето естествено е робот, но не кой да е, а робота скелет, който ставал на много неща! бил го видял в Созопол! /за протокола, това е на ок.250 км от нас/
иначе за колебание, че има Дядо Коледа и дума не може да става, това е основното ми средство за манипулация  Twisted Evil само миналия ден пита имаме ли комин!? всъщност ние имаме, но там е включен аспиратора и сега е много притеснен от този факт Tired

идеите ви със задачките са страхотни, бях чувала за такива игри, но досега не бях попадала на никой, който ги прилага  Crazy

# 311
  • Мнения: 529
По въпроса за комина - у нас дядо Коледа влиза през терасата,защото сме в блок и е малко трудно през аспиратора  Crazy

# 312
  • Мнения: 129
mamaGabi, хиляди благодарности! Спасявам се от обикаляне по магазините.

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 201
И ние сме на тема зъби - преди окололо месец започна да й се клати долното зъбче, но не пада. И днес (о Ужас!!!)  видях, че по средата от вътрешната страна й се е подало около 1.5 мм от новото зъбче  Shocked

Утер ще хопдим по зъболекари, може би ще трябва да й извадят млечното newsm78

# 314
  • Мнения: 318
Здравейте мили мами и набори на нашата Николета!Днес е Никyлден и тя има имен ден,та по този повод ви черпя Wine Glass cook cook beer2,а за децата newsm64!Пожелах си днес да ми е жива и здрава и още много поводи да имаме да сме радостни!
Честит да е именния ден и на Ния,Никалъс,Никол,Николинка,Ния(на мама lilfi), и на всички които имат повод да празнyват днес!  bouquetДа бъдат здрави и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт