Наближаването на ДЕКЕМВРИ малко нещо ни изнерви

  • 11 045
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 846
scorpia, какво по-специално ти трябва?

# 16
  • Мнения: 3 070
Оферта за строеж на къща  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 846
Мисля, че мога да те свържа, но ще говоря с мъжа си и ще ти пиша утре. Твоя лична, еднофамилна къща, така ли? В София?

# 18
  • Мнения: 3 070
аха.. 2 етажа с общо РЗП 200 кв.м. в София.. другото - на лични..   bouquet

# 19
  • Мнения: 42
Дали успях поне за първа страничка.
Иве отново старохна страница  bouquet
Клер  smile3501 за заглавието

# 20
  • Мнения: 127
Е,момичета страшни сте!Сутринта ви оставих на 12 страница на старата тема,а вие не само сте я изписали,ами и нова сте отворили!Иве , smile3525!!!И за Клер също,с тоя спор за пижамите много ме развеселихте!На мен,като на другите мами ,дето чакат 1во бебе,вашите съвети са ми много полезни,а като се роди беба,ще видя кои мога да прилагам на практика и кои-не.Всяко дете си е различно,в крайна сметка!Мацата,благодаря за инфото за шишетата!Ти какво направи с пелената,изплете ли я?

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Иве Клер браво  bouquet Много хубаво и заглавието и оформлението Grinning Днес нещо така ми се спи и чакам с нетърпение да свърши работния ден и да ходя да си мързелувам. Аз също нищо не съм купила, но попивам с очи всички ваши покупки да има начин всичко бих си взела много са хубавки и сладки наистина Grinning  И когато изляза в отпуска по майчинство май ще се развихря, май вече едва се удържам като ви гледам и слушам или поне ще обикалям на воля магазините, за да си избера най-хубавото /как ли ще стане като почти всички стоки  за бебчета са толкоз сладки Wink/ . А за съветите, които дават мамите с опит, а и тези дето са прочели и дочули само мога да благодаря. Информацията е много ценна за мен защото е полезна, обобщена и изпитана . Винаги множе да се научи нещо интересно и важно.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 626
Дани, на края на втория ред квадрати съм! Много готино става, ама нали още ходя на работа и само вечер плета по малко, и събота и неделя.

Момичета отивам да си видя резултатите от изследванията. Стискайте палци всичко да е ОК.
Весел уикенд ви желая, и до понеделник  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 630
Браво   bouquet
Едвам успея да се запиша в темичката и тя свършила. Винаги имам какво да чета.
Отново  Hug за авторите, че така добре се грижат за нас.
Мацата -  fingerscrossed
Аз май вече се сдобих с мицел и ми се зачерви и възпали съвършенството  Embarassed Сега сме на глобулки Канестен, но доктора ме "успокои", че след 1-2 седмици пак ще се сдобия с това богатство. Тъй ще е от сега нататък  Tired
От вчера имам вид на Карлсон - разнасям се с един гащеризон. Ама много неудобно нещо, особено при ходене до едното място. Като го разкопчееш, то презрамки ли да ловиш, кое по-напред ...
Лека вечер и повече релакс  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 165
 Супер темичка . Поздравления и на двечките. Човек да ви остави за час две и вие изписахте 4-5 странички  Hug
Момичета, как аджеба си видяхте стриите? Аз гледах, гледах.... ама освен върха на корема и по малко от двете страни не виждам. И пред огледалото стоях, ама нейсе нищо не виждам.... Не че държа да ги видя де, ама ми стана интерестно дали са се появили ( че напоследък доста съм качила - цели 15 килца)

# 25
  • Мнения: 284
Запис и от мен  newsm51 Ох темата за стрийте....Аз вече имам,но странното е,че са на кръста и то от двете страни,а се мажа с какво ли не  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 846
katiousha , щом не ги виждаш, значи ги няма. Те си личат от сто километра - отвратително лилави са. Като ходих за амнио-то видях едно от лежащите там момичета - коремът му беше целият на стрии. Повярвай ми, личат си! Sick

macata, стискам палци. Аз пък искам да изплета шалче на Ивето - розово, че друго не мога. Party

amadis, абсолютно споделям мнението ти за гащеризоните! Много са неудобни!

# 27
  • Мнения: 280
Иве, Клер   bouquet и все пак заглавието с пижамките беше по оригинално  Laughing

Днес получих колет от една приятелка с 6 месечно бебе. Изпратила ми е доста дрешки ,които ще са ми от голяма полза и ми спестяват доста разходи. Обаче има едни подобни на блузони ,много дълги, нещо от рода на чувалчета за спане ,но от тънка материя и дъното е отворено. Някоя мама имала ли е подобно нещо ? Май трябваше да приложа снимков материал ,но ги пуснах в пералнята сега ... после ще го снимам.
И аз не виждам стрии по корема ,то и корема си трудно виждам  Laughing , пъпа си го виждам само като легна.
Амадис , сещам се какво ти е. Аз нямам зимен гащеризон, но си придържам бременните дънки с тиранти, че ластика им не държи и е същата работа.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 846
Дари, дай снимки! Да не би да са летни чувалчета? newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 165
Аз се подвизавам с дънки ( с една огромна платка за корема). Страшно удобни са ми, но малко ме притеснява, че започват от бюста направо - ама какво да се прави. Летните вариянти с ниската талия  - пак с платка - са много по удобни, но пък са летни. Това с гащеризоните ми е много сложно - с моите посещения на едно определено място ще ми идва да се гръмна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  още на вторият път.

Общи условия

Активация на акаунт